• Home
  • »
  • News
  • »
  • technology
  • »
  • সুন্দৰ ছেলফি আৰু আৰ্কষণীয় ডিজাইন সমৃদ্ধ Vivo V23e 5G হৈছে এক অনন্য ফোন

সুন্দৰ ছেলফি আৰু আৰ্কষণীয় ডিজাইন সমৃদ্ধ Vivo V23e 5G হৈছে এক অনন্য ফোন

ডিচপ্লেৰ জোখ হৈছে 6.44 inch আৰু 60 Hz ৰিফ্ৰেছ ৰেট আৰু 400 ppiৰ সৈতে ই এটা এম’লেড পেনেল।

ডিচপ্লেৰ জোখ হৈছে 6.44 inch আৰু 60 Hz ৰিফ্ৰেছ ৰেট আৰু 400 ppiৰ সৈতে ই এটা এম’লেড পেনেল।

ডিচপ্লেৰ জোখ হৈছে 6.44 inch আৰু 60 Hz ৰিফ্ৰেছ ৰেট আৰু 400 ppiৰ সৈতে ই এটা এম’লেড পেনেল।

  • Share this:
44 MP কেমেৰাৰ প্ৰতি দৃষ্টি ৰাখি আমি স্বীকাৰ কৰিব লাগিব যে এই V23e এক আশ্চৰ্যকৰ ম’বাইল। 7.32 mmত ই আটাইতকৈ ষ্টাইলিছ ফোনবোৰৰ  ভিতৰত অন্যতম আৰু ই বস্তুবোৰক আন এক স্তৰলৈ লৈ যায়।

সমতল ফ্ৰেমত স্বচ্ছ ধাতৱীয় সমাপ্তি আৰু ইয়াৰ বিস্তাৰিত পৃষ্ঠৰ আৱৰণৰ সৈতে Fluorite AG glass দেখাত আৰু অনুভৱতো অতুলনীয়। আচৰিত হ'বলগীয়া একো নাই যদি কোনোবাই ফোনটোৰ প্ৰকৃত মূল্য আচলতকৈ দুই তিনিগুণ বুলি ভাবি ভুল কৰে।

চকুত লগা ছেলফি

আপুনি ডিজাইনটো লক্ষ্য কৰাৰ পাছতে কেমেৰাই আপোনাৰ মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰে। Vivoই সদায় উৎকৃষ্ট চেলফি কেমেৰা আগবঢ়াই আহিছে আৰু Vivo V23e 5Gও ইয়াৰ ব্যতিক্ৰম নহয়। সন্মুখৰ কেমেৰাটো হৈছে F2.0 ৰ সৈতে Monster 44 MP আৰু AI Tracking আৰু Image Enhancement সুবিধাৰ সৈতে।

য'ত আন বহুতো কেমেৰাই নিশা ভাল ফলাফল নেদেখুৱায়, ইয়াত আছে এটা AI Extreme Night Mode, যিয়ে আপোনাৰ সুবিধাবোৰ চিনাক্ত আৰু উন্নত কৰিবলৈ একাধিক-ফ্ৰেম একত্ৰিতকৰণ ব্যৱহাৰ কৰে, লগতে নিশ্চিত কৰে যে আপুনি কম পোহৰতো দিনৰ দৰেইভাল দেখায়। সন্মুখৰ কেমেৰাটোৱেই ইমান ভাল, ৰীয়েৰ কেমেৰাৰ বৈশিষ্ট্য ইয়াতকৈও উন্নত।

ইয়াৰ Eye ট্ৰেকিঙৰ সুবিধাটো বিশেষভাৱে চিত্তাকৰ্ষক আৰু গুৰুত্বপূৰ্ণ, কিয়নো যিকোনো প’ট্ৰেইট ফটোগ্ৰাফাৰে আপোনাক কোৱাৰ দৰে, চকু ফকাছত ৰখাটো যিকোনো প’ট্ৰেইটৰ বাবে গুৰুত্বপূৰ্ণ। Vivo V23e 5Gত এটা 'Steadiface Selfie Video'ও আছে, যি আপোনাৰ মুখত ফকাছ লক কৰা আৰু ছেলফি ভিডিঅ' স্থিৰ কৰা কেমেৰালৈ ৰূপান্তৰ কৰে। এইটো vlogs আৰু Insta Stories বাবে অতি উত্তম।



ট্ৰিপল কেমেৰাৰ সমাহাৰ

ৰীয়েৰ কেমেৰাবোৰো কম চিত্তাকৰ্ষক নহয়। এটা মসৃণ কেমেৰা থকা অংশত, এই এৰেটোত 50 MP F1.8 প্ৰাথমিক কেমেৰা, 8 MP F2.2 120° ছুপাৰ ৱাইড-এংগল কেমেৰা, আৰু 2 MP F2.4 মেক্ৰ’ আছে।

এক উন্নত নাইট ম’ডৰ দৰে সুবিধা, যি সুন্দৰ টেক্সাৰ বজাই ৰখাৰ কাম কৰে, Vivoৰ ছিগনেছাৰ ষ্টাইলৰ bokeh ফ্লেয়াৰ প’ট্ৰেইট ম’ড, ডবল এক্সপ’জাৰ, আৰু অধিক অভিজ্ঞতা উন্নত কৰা ফিচাৰ আছে।

এই ধুনীয়া ফোনটোক পাৱাৰ প্ৰদান কৰিছে 8 GB RAM আৰু 128 GB ষ্ট’ৰেজৰ সৈতে এটা MediaTek Dimensity 810 SoC-এ। লগতে অন্তৰ্ভুক্ত আছে 44 ৱাট ফ্লেছচাৰ্জ সমৰ্থনৰ সৈতে 4,050 mAh বেটাৰী যি 30 মিনিটত 1-67% চাৰ্জ কৰিব পাৰে।

ডিচপ্লেৰ জোখ হৈছে 6.44 inch আৰু 60 Hz ৰিফ্ৰেছ ৰেট আৰু 400 ppiৰ সৈতে ই এটা এম’লেড পেনেল। ইয়াৰ ৰংটো স্পষ্টতঃ নিশাৰ আকাশৰ দ্বাৰা অনুপ্ৰাণিত, আৰু সেই উজ্জ্বল নীলাই ইয়াৰ অনুপ্ৰেৰণা ক'ৰ পৰা আহৰণ কৰে, সেয়া আপুনি বুজিব পাৰিব।

শ্লীক আৰু ষ্টাইলিছ ডিজাইন

ৰঙৰ দুয়োটা বিকল্প- ছানশ্বাইন গ’ল্ড আৰু মিডনাইট ব্লু যথেষ্ট আকৰ্ষণীয়, আৰু সম্পূৰ্ণ পৃথক অভিজ্ঞতা প্ৰদান কৰে। ছানশ্বাইন গ’ল্ডত আছে ৰঙৰ মেট টেক্সাৰ আৰু লাহেকৈ প্ৰতিফলিত পৃষ্ঠ। আনহাতে, মিডনাইট ব্লু আশ্চৰ্যজনকভাৱে মসৃণ আৰু হাতেৰে ধৰি ৰাখি যথেষ্ট আনন্দদায়ক অনুভৱ কৰিব পাৰি।

এক শ্লীক, ষ্টাইলিছ ডিজাইন আৰু চিত্তাকৰ্ষক কেমেৰা সুবিধাৰ সৈতে, Vivo V23e এই মূল্য বন্ধনীত স্মাৰ্টফোনৰ বাবে সহজে এক শীৰ্ষ বাছনি। যদি আপুনি এনেকুৱা ফোন এটা কিনিব বিচাৰিছে, পলম কৰাৰ কোনো কাৰণ নাই! ফোনটো এই মুহূৰ্তত 25,990 টকাত 8/128 GB বৈশিষ্ট্যত উপলব্ধ।
Published by:Gautam Barman
First published: