உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • technology
    • »
    • এলিয়েনবোৰ বিচাৰি আৰু বেলেগ গ্ৰহলৈ যোৱাৰ প্ৰয়োজন নাই. পৃথিৱীতে বাস কৰি আছে এলিয়েন !

    এলিয়েনবোৰ বিচাৰি আৰু বেলেগ গ্ৰহলৈ যোৱাৰ প্ৰয়োজন নাই. পৃথিৱীতে বাস কৰি আছে এলিয়েন !

    টাইৱানৰ স্কট চি ৱাৰিং (UFO researcher Scott C Waring)য়ে ইউটিউব চেনেল ইউএফঅ' চাইটিংছ ডেইলীত (UFO Sightings Daily) এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত গুগল মেপৰ জৰিয়তে এলিয়েন (Aliens)ৰ প্ৰমাণ দেখুওৱা হৈছে।

    টাইৱানৰ স্কট চি ৱাৰিং (UFO researcher Scott C Waring)য়ে ইউটিউব চেনেল ইউএফঅ' চাইটিংছ ডেইলীত (UFO Sightings Daily) এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত গুগল মেপৰ জৰিয়তে এলিয়েন (Aliens)ৰ প্ৰমাণ দেখুওৱা হৈছে।

    টাইৱানৰ স্কট চি ৱাৰিং (UFO researcher Scott C Waring)য়ে ইউটিউব চেনেল ইউএফঅ' চাইটিংছ ডেইলীত (UFO Sightings Daily) এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত গুগল মেপৰ জৰিয়তে এলিয়েন (Aliens)ৰ প্ৰমাণ দেখুওৱা হৈছে।

    • Share this:
    যিসকল UFO আৰু এলিয়েনৰ বিষয়ে উৎসাহী তেওঁলোকৰ বাবে এটা ভাল খবৰ আছে। এলিয়েনৰ প্ৰকৃত ধাৰণাটো প্ৰকাশ কৰা হৈছে। তেওঁলোকক বিচাৰিবলৈ আন এটা গ্ৰহলৈ যোৱাৰ কোনো প্ৰয়োজন নাই। কাৰণ এতিয়া তেওঁলোকে এই পৃথিৱীত বাস কৰি আছে বা কও যে তেওঁলোকে ইমান বছৰ ধৰি পৃথিৱীত বাস কৰি আছিল। মাত্ৰ আমি তেওঁলোকৰ বিষয়ে অজ্ঞাত আছিলো। এইটো এজন ইউএফঅ' গৱেষকে নিজেই দাবী কৰিছে যিয়ে নিয়মীয়াকৈ এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি এইটো নিশ্চিত কৰিছে।

    টাইৱানৰ স্কট চি ৱাৰিং (UFO researcher Scott C Waring)য়ে ইউটিউব চেনেল ইউএফঅ' চাইটিংছ ডেইলীত (UFO Sightings Daily) এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত গুগল মেপৰ জৰিয়তে এলিয়েন (Aliens)ৰ প্ৰমাণ দেখুওৱা হৈছে। স্কট চি ৱাৰিংয়ে দাবী কৰে যে এই ছবিবোৰ ইতিমধ্যে আমাৰ লগত আছে, কিন্তু এই সত্যটো আটাইতকৈ বেছি লুকুৱাই ৰখা হৈছিল।

    'এলিয়ান' বছৰ ধৰি এণ্টাৰ্কটিকাত বাস কৰি আহিছে
    স্কট চি.-ৰ মতে যেতিয়া তেওঁ গুগল মেপত কাম কৰিছিল, তেওঁ দেখিছিল যে ইয়াত কিবা নতুন আছে। যেতিয়া কেইবছৰমান আগতে মানচিত্ৰখন লোৱা হৈছিল, তেওঁলোকে দেখিছিল যে এণ্টাৰ্কটিকাত বৰফৰ ওপৰত বহুতো ডাঙৰ ৰেখা আছে যিবোৰ কেইবা দশক পুৰণি যেন লাগিছিল। চিহ্নটো লৈ চাই এনে লাগিছিল যে তাত এটা ডাঙৰ খনন কৰা হৈছিল য'ত ব্যৱহৃত গাড়ী আৰু ট্ৰেক্টৰ আৰু এটা ট্ৰেক দেখুওৱা হৈছিল। এই সকলোবোৰ এটা টিলাৰ চাৰিওফালে বিদ্যমান আছিল। ইয়াত এটা বিমানবন্দৰৰ দৰে গাঁথনিও দৃশ্যমান। স্কট চি.-ৰ মতে ফটোখনে এখন বিমানবন্দৰৰ ৰানৱে পুনৰ নিৰ্মাণ কৰিছিল য'ত ডজন ডজন ট্ৰেইলাৰ, ট্ৰেক্টৰ উপস্থিত আছিল। এনেকুৱা লাগিছে যে বিজ্ঞানী আৰু বাহিনীয়ে একেলগে টিলাটো খনন কৰিবলৈ কাম কৰি আছে। তেওঁ বিশ্বাস কৰে যে এণ্টাৰ্কটিকাৰ বৰফৰ তলত তেওঁলোকে বৰফৰ তলত এটা পুৰণি বিদেশী গাঁথনি বিচাৰি পাইছে।



    বৰফৰ মাজত দেখা গৈছে যীচুৰ প্ৰতিচ্ছবি
    ইউএফঅ' আৰু এলিয়েনৰ সন্ধানৰ সময়ত, স্কটৰ চকু আন এখন ছবিৰ সংস্পৰ্শলৈ আহিছিল যিয়ে তেওঁক ইয়াক চাবলৈ বাধা দিব পৰা নাছিল। বৰফ আৰু টীলাত একেলগে পৰি থকা গাঁথনিটোৰ আকৃতি যীচুৰ মুখৰ দৰে লাগিছিল যেতিয়া তেওঁ ভালদৰে চাইছিল। স্কটে গাঁথনিটো জুম কৰিছিল, যিটো প্ৰকৃততে প্ৰভু যীচু খ্ৰীষ্টৰ প্ৰতিচ্ছবি আছিল। তেওঁ তেওঁৰ ব্লগত কৈছিল যে প্ৰভু যীচু পৃথিৱীলৈ আহিছিল আৰু নৈতিকতা আৰু নিয়ম প্ৰতিষ্ঠা কৰিছিল। একেদৰে, এয়া সম্ভৱ যে দক্ষিণ মেৰুত বৰফত আৰু কিছুমান বিদেশী সভ্যতা পুতি থোৱা হ'ব পাৰে, যেনে এলিয়েন।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: