• Home
  • »
  • News
  • »
  • technology
  • »
  • Jio Diwali offer : দেৱালী উপলক্ষে ৰিলায়েন্স জিঅ'ৰ অ'ফাৰ– ৬,৫০০ টকাৰ সুবিধাৰ লগতে JioFiber চেট টপ বক্স বিনামূলীয়া

Jio Diwali offer : দেৱালী উপলক্ষে ৰিলায়েন্স জিঅ'ৰ অ'ফাৰ– ৬,৫০০ টকাৰ সুবিধাৰ লগতে JioFiber চেট টপ বক্স বিনামূলীয়া

ডাবল ফেষ্টিভেল বোনান্জাৰ অফাৰ কোম্পানীটোৰ দুটা ফাইবাৰ প্লেন ৫৯৯ টকা আৰু ৮৯৯ টকাত দিয়া হৈছে।

ডাবল ফেষ্টিভেল বোনান্জাৰ অফাৰ কোম্পানীটোৰ দুটা ফাইবাৰ প্লেন ৫৯৯ টকা আৰু ৮৯৯ টকাত দিয়া হৈছে।

ডাবল ফেষ্টিভেল বোনান্জাৰ অফাৰ কোম্পানীটোৰ দুটা ফাইবাৰ প্লেন ৫৯৯ টকা আৰু ৮৯৯ টকাত দিয়া হৈছে।

  • Share this:
দেৱালী উৎসৱ উপলক্ষে ৰিলায়েন্স জিঅ’ই (Reliance Jio) ‘জিঅ’ফাইবাৰ ডাবল ফেষ্টিভেল বোনান্জা’ অফাৰ আগবঢ়াইছে। সীমিত সময়ৰ বাবে আগ‍বঢ়োৱা এই অফাৰত গ্ৰাহক দিয়া হৈছে বহু ধৰণৰ সুবিধা।

ডাবল ফেষ্টিভেল বোনান্জাৰ অফাৰ কোম্পানীটোৰ দুটা ফাইবাৰ প্লেন ৫৯৯ টকা আৰু ৮৯৯ টকাত দিয়া হৈছে। এই অফাৰৰ অধীনত এই প্লেনসমূহৰ সৈতে গ্ৰাহকক ৬,৫০০ টকাৰ সুবিধা প্ৰদান কৰা হ’ব। গ্ৰাহকে নতুন সংযোগৰ জৰিয়তেহে এই অফাৰসমূহ পাব আৰু এই অফাৰ ১৮ৰ পৰা ২৮ অক্টোবৰলৈ বৈধ হ’ব। অৰ্থাৎ যিসকল গ্ৰাহকে এই দহ দিনৰ ভিতৰত নতুন ফাইবাৰ প্লেন লয়, তেওঁলোকক কোম্পানীয়ে এই সুবিধা প্ৰদান কৰি আছে।

ডাবল ফেষ্টিভেল বোনান্জা অফাৰৰ (DOUBLE FESTIVAL BONANZA offer) অধীনত যদি গ্ৰাহকে নতুন কানেকচন লৈ ৬ মাহৰ বাবে ৫৯৯ আৰু ৮৯৯ টকাৰ প্লেন ছাবস্ক্ৰাইব কৰে, তেন্তে তেওঁলোকক বহুতো অতিৰিক্ত সুবিধা প্ৰদান কৰা হ’ব।

৫৯৯ টকা x ৬ মাহৰ পৰিকল্পনা: প্ৰথম কথা জনাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ যে এই প্লেনটো আগতেও আছিল, আৰু এতিয়া অফাৰৰ অধীনত ইয়াত অধিক সুবিধা দিয়া হৈছে। ইয়াত গ্ৰাহকে ৩০ এমবিপিএছ স্পীড, ১৪+ অ’টিটি এপ আৰু ৫৫০+ অন ডিমাণ্ড চেনেল লাভ কৰে। এই প্লেনৰ বাবে ৪২৪১ টকা (৩৪৯৪ টকা + ৬৪৭ টকা জিএছটি) পৰিশোধ কৰিলে নতুন গ্ৰাহকে লাভ কৰিব ৪৫০০ টকাৰ ভাউচাৰ।

এই ভাউচাৰসমূহ ৪টা ভিন্ন ব্ৰেণ্ডৰ বাবে হ’ব। ১০০০ টকাৰ AJIO, Reliance Digital ৰ বাবে ১০০০ টকাৰ ভাউচাৰ, NetMedsৰ বাবে ১০০০ টকা আৰু IXIGOৰ বাবে ১৫০০ টকাৰ ভাউচাৰ আছে। ইয়াৰ নতুন গ্ৰাহকসকলকো ১৫ দিনৰ অতিৰিক্ত বৈধতা প্ৰদান কৰা হ’ব।



৮৯৯ টকা x ৬ মাহৰ প্লেন: ইয়াত গ্ৰাহকে লাভ কৰে ১০০এমবিপিএছ স্পীড, ১৪+ অ’টিটি এপ আৰু ৫৫০+ অন ডিমাণ্ড চেনেল। এই প্লেনৰ বাবে ৬৩৬৫ টকা (জিএছটি ৫৩৯৪ + ৯৭১) দিলে নতুন গ্ৰাহকে ৬৫০০ টকাৰ ভাউচাৰ লাভ কৰিব।

এই ভাউচাৰসমূহ ৪টা ভিন্ন ব্ৰেণ্ডৰ বাবে হ’ব। IXIGO ৰ বাবে ২০০০ টকাৰ AJIO ভাউচাৰ, ১০০০ টকাৰ ৰিলায়েন্স ডিজিটেল ভাউচাৰ, ৫০০ টকা NetMeds ভাউচাৰ আৰু ৩০০০ টকাৰ ভাউচাৰ আছে। ইয়াৰ নতুন গ্ৰাহকসকলকো ১৫ দিনৰ অতিৰিক্ত বৈধতা প্ৰদান কৰা হ’ব।

৮৯৯ টকা x৩ মাহৰ প্লেন: ইয়াত গ্ৰাহকে লাভ কৰে ১০০এমবিপিএছ স্পীড, ১৪+ অ’টিটি এপ আৰু ৫৫০+ অন ডিমাণ্ড চেনেল। এই প্লেনৰ বাবে ২৬৯৭ টকা (৩১৮২ টকা + ৪৮৫ জিএছটি) পৰিশোধ কৰিলে নতুন গ্ৰাহকে লাভ কৰিব ৩৫০০ টকাৰ ভাউচাৰ।

এই ভাউচাৰসমূহ ৪টা ভিন্ন ব্ৰেণ্ডৰ বাবে হ’ব। AJIO ৰ বাবে ১০০০ টকা আৰু ৰিলায়েন্স ডিজিটেলৰ বাবে ৫০০ টকা, NetMeds ৰ বাবে ৫০০ টকা আৰু IXIGO ৰ বাবে ১৫০০ টকাৰ ভাউচাৰ আছে। মন কৰিবলগীয়া যে ইয়াত গ্ৰাহকক ১৫ দিনৰ অতিৰিক্ত বৈধতা প্ৰদান কৰা নহ’ব।

যদি গ্ৰাহকে ওপৰৰ যিকোনো এটা প্লেন ক্ৰয় কৰে, তেন্তে তেওঁলোকেও কোনোধৰণৰ চাৰ্জ নোহোৱাকৈ 4K JioFiber set top box পাব, যাৰ দাম ৬ হাজাৰ টকা।
Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি