உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • technology
    • »
    • Motorola Moto G71 launch today: আজি বজাৰত মুকলি হ'ব ফাষ্ট চাৰ্জিং ফিচাৰ থকা এই বিশেষ স্মাৰ্টফোন ...

    Motorola Moto G71 launch today: আজি বজাৰত মুকলি হ'ব ফাষ্ট চাৰ্জিং ফিচাৰ থকা এই বিশেষ স্মাৰ্টফোন ...

    মটৰোলা কোম্পানীয়ে আজি ভাৰতীয় বজাৰত Motorola Moto G71 5G স্মাৰ্টফোন মুকলি কৰিবলৈ সাজু হৈছে। এইটো মোটো জি লাইনআপৰ তৃতীয় মডেল হ'ব।

    মটৰোলা কোম্পানীয়ে আজি ভাৰতীয় বজাৰত Motorola Moto G71 5G স্মাৰ্টফোন মুকলি কৰিবলৈ সাজু হৈছে। এইটো মোটো জি লাইনআপৰ তৃতীয় মডেল হ'ব।

    মটৰোলা কোম্পানীয়ে আজি ভাৰতীয় বজাৰত Motorola Moto G71 5G স্মাৰ্টফোন মুকলি কৰিবলৈ সাজু হৈছে। এইটো মোটো জি লাইনআপৰ তৃতীয় মডেল হ'ব।

    • Share this:
    মটৰোলা কোম্পানীয়ে আজি ভাৰতীয় বজাৰত Motorola Moto G71 5G স্মাৰ্টফোন মুকলি কৰিবলৈ সাজু হৈছে। এইটো মোটো জি লাইনআপৰ তৃতীয় মডেল হ'ব। ইয়াৰ আগতে, শৃংখলাটোৰ অধীনত মোটো জি51 আৰু মোটো জি31 ফোন মুকলি কৰা হৈছিল। এই ফোনটোৰ বিক্ৰী ফ্লিপকাৰ্টত অনুষ্ঠিত হ'ব। কোম্পানীটোৱে ফোনটোৰ অফিচিয়েল টুইটাৰ হেণ্ডেলত ফোনটো মুকলি কৰাৰ খবৰ দিছিল। টুইট চাওক:

    Motorola Moto G71 5G সম্ভাৱ্য মূল্য: এই ফোনটো এটা ভেৰিয়েণ্টত মুকলি কৰা হৈছে। ই ৮ জিবি ৰেম আৰু ১২৮ জিবি ষ্টোৰেজৰ সৈতে আহিব পাৰে। ইউৰোপত এই ফোনটোৰ মূল্য EUR 299.99 বা প্ৰায় ২৫,২০০ টকা। ফোনটো ভাৰতত ২০,০০০ টকাৰ পৰা ২৫,০০০ টকাৰ ভিতৰত মুকলি কৰিব পাৰে।

    Motorola Moto G71 5G-ৰ সাম্ভাৱ্য সুবিধাসমূহ:
    মোটো জি৭১ য়ে ৫জি স্মাৰ্টফোন এণ্ড্ৰইড ১১ ত কাম কৰে। ইয়াৰ সতেজতাৰ হাৰ হৈছে 60হাৰ্জ। ফোনটো কোৱালকম স্নেপড্ৰেগন ৬৯৫ এছঅচিৰে সজ্জিত। ইয়াত ৮ জিবি ৰেম আৰু ১২৮ জিবি ষ্টোৰেজ আছে। মোটো জি৭১ ৫জিত এটা ফিংগাৰপ্ৰিণ্ট চেন্সৰো আছে। ইয়াত টাৰ্বো পাৱাৰ ৩০ ফাষ্ট চাৰ্জিংৰ সৈতে ৫০০০ এমএএইচৰ বেটাৰী আছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: