உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • technology
    • »
    • Budget Smartphones: মাত্ৰ ৫ হাজাৰ টকাত ডাঙৰ ডিচপ্লেৰ সৈতে এই স্মাৰ্টফোন ক্ৰয় কৰিব পাৰিব আৰু লগতে পাব বিভিন্ন সুবিধা ...

    Budget Smartphones: মাত্ৰ ৫ হাজাৰ টকাত ডাঙৰ ডিচপ্লেৰ সৈতে এই স্মাৰ্টফোন ক্ৰয় কৰিব পাৰিব আৰু লগতে পাব বিভিন্ন সুবিধা ...

    Budget Smartphones: এইটো নহয় যে সকলো স্মাৰ্টফোন ব্যয়বহুল। ফোন নিৰ্মাণকাৰী কোম্পানীবোৰেও নিম্ন মধ্যবিত্ত পৰিয়ালৰ পকেটৰ কথা মনত ৰাখি ফোন প্ৰস্তুত কৰি আছে। চাও আহক তেনে কেইটামান ফোন

    Budget Smartphones: এইটো নহয় যে সকলো স্মাৰ্টফোন ব্যয়বহুল। ফোন নিৰ্মাণকাৰী কোম্পানীবোৰেও নিম্ন মধ্যবিত্ত পৰিয়ালৰ পকেটৰ কথা মনত ৰাখি ফোন প্ৰস্তুত কৰি আছে। চাও আহক তেনে কেইটামান ফোন

    Budget Smartphones: এইটো নহয় যে সকলো স্মাৰ্টফোন ব্যয়বহুল। ফোন নিৰ্মাণকাৰী কোম্পানীবোৰেও নিম্ন মধ্যবিত্ত পৰিয়ালৰ পকেটৰ কথা মনত ৰাখি ফোন প্ৰস্তুত কৰি আছে। চাও আহক তেনে কেইটামান ফোন

    • Share this:
    স্মাৰ্টফোনৰ এখন বেলেগ পৃথিৱী সাজু হৈছে আৰু মানুহে এই পৃথিৱীখন কৰিছে যে ইয়াৰ অবিহনে জীৱনটো কিবা অসম্পূৰ্ণ যেন লাগিছে। কিন্তু আজিও এনে বহুতো মানুহ আছে যাৰ স্মাৰ্টফোন নাই। আমি বজাৰত দৈনিক নতুন ফোন মুকলি কৰা দেখিছো, কিন্তু সেইবোৰৰ মূল্য ইমান বেছি যে সাধাৰণ মানুহে সেইবোৰৰ কথা ভাবিবও নোৱাৰে। কিন্তু এইটো নহয় যে সকলো স্মাৰ্টফোন ব্যয়বহুল। ফোন নিৰ্মাণকাৰী কোম্পানীবোৰেও নিম্ন মধ্যবিত্ত পৰিয়ালৰ পকেটৰ কথা মনত ৰাখি ফোন প্ৰস্তুত কৰি আছে। চাও আহক তেনে কেইটামান ফোন

    Samsung Galaxy M01 Core
    চেমচাং গ্যালাক্সি এম০১ কোৰ কম দামত এটা ভাল স্মাৰ্টফোন। এই ফোনটোত ৫.৩ ইঞ্চিৰ এইচডি প্লাছ ডিচপ্লে আছে। এই ফোনবোৰে আপোনাক তিনিটা ৰঙৰ ক'লা, নীলা আৰু ৰঙা ৰঙত পাব। চেমচাং Galaxy M01 Core স্মাৰ্টফোনত ৩০০০ mAhৰ বেটাৰী আছে। ইয়াত মিডিয়াটেক কোৱাডকোৰ ৬৭৩৯ প্ৰচেছৰ আছে। ৮ মেগাপিক্সেল ৰিয়াৰ কেমেৰাটো ফ্লেছ লাইটৰ সৈতে, যি আপোনাক সুন্দৰ ফটো ক্লিক কৰিবলৈ অনুমতি দিয়ে। এটা ৫ মেগাপিক্সেল চেলফি কেমেৰাও আছে।

    মূল্যৰ কথা ক'লে, চেমচাং গ্যালাক্সি এম01 কোৰৰ মূল্য ৫,১৯৯ টকাৰ পৰা ৭,৫০০ টকালৈ আৰম্ভ হয়।

    Micromax Bharat 2 Plus
    মাইক্ৰ'মেক্সৰ নাম বাজেট ফোনৰ শীৰ্ষত আছে। Micromax Bharat 2 Plus স্মাৰ্টফোন ৪ হাজাৰ টকা মূল্যত উপলব্ধ হ'ব। মাইক্ৰ'মেক্স ভাৰত২ প্লাছ স্মাৰ্টফোনত ১ জিবি ৰেম আৰু ৮ জিবি ষ্ট'ৰেজ থাকিব। ইয়াত এই ফোনটোৰ ডিচপ্লেৰ ৪ ইঞ্চি ডিচপ্লে আছে। ফোনটোত ৫ মেগাপিক্সেল ৰিয়াৰ কেমেৰা আৰু ২ মেগাপিক্সেল ফ্ৰণ্ট কেমেৰা আছে। এই ফোনটোত ১৬০০ mAhৰ বেটাৰী আছে।

    Itel A25 Pro
    আপুনি ৪,৯৯৯ টকাত Itel A25 Pro ফোন পাব। এই ফোনটোৰ ক্ষমতা ২ জিবি ৰেম আৰু ৩২ জিবি ষ্ট'ৰেজ। আপুনি কাৰ্ড এখনৰ সহায়ত ষ্টোৰেজ ৩২ জিবিলৈ বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। ইয়াত ৩০২০ mAhৰ বেটাৰী আছে। ফোনটোত আপুনি ৫ মেগাপিক্সেল ৰিয়াৰ কেমেৰা আৰু ২ মেগাপিক্সেল ফ্ৰণ্ট কেমেৰা পাব। ই হৈছে ৫ ইঞ্চিৰ এইচডি ডিচপ্লেৰ সৈতে এটা ডুৱেল চিম ফোন।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: