• Home
  • »
  • News
  • »
  • technology
  • »
  • Assam PSC Recruitment 2022: প্লাণ্ট মেনেজাৰ আৰু অন্যান্য পদৰ বাবে সোনকালে অনলাইন আবেদন কৰক, মাহে 1.10 লাখ টকালৈকে দৰমহা, ইয়াত কৰক আৱেদন

Assam PSC Recruitment 2022: প্লাণ্ট মেনেজাৰ আৰু অন্যান্য পদৰ বাবে সোনকালে অনলাইন আবেদন কৰক, মাহে 1.10 লাখ টকালৈকে দৰমহা, ইয়াত কৰক আৱেদন

Assam PSC Recruitment 2022: অসম পিএছচিয়ে ইয়াৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইটত প্লাণ্ট মেনেজাৰ পদৰ বাবে অনলাইন আবেদন আমন্ত্ৰণ কৰিছে।

Assam PSC Recruitment 2022: অসম পিএছচিয়ে ইয়াৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইটত প্লাণ্ট মেনেজাৰ পদৰ বাবে অনলাইন আবেদন আমন্ত্ৰণ কৰিছে।

Assam PSC Recruitment 2022: অসম পিএছচিয়ে ইয়াৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইটত প্লাণ্ট মেনেজাৰ পদৰ বাবে অনলাইন আবেদন আমন্ত্ৰণ কৰিছে।

  • Share this:
Assam PSC Recruitment 2022: অসম লোক সেৱা আয়োগে ২২ জন প্লাণ্ট মেনেজাৰ সহ অন্যান্য পদৰনিযুক্তিৰ বাবে জাননী প্ৰকাশ কৰিছে। যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে ১৮ জুলাই ২০২২ তাৰিখে বা তাৰ আগতে এপিএছচি প্ৰকল্প মেনেজাৰ নিযুক্তি ২০২২ ৰ বাবে আবেদন কৰিব পাৰে। অনলাইন আবেদন প্ৰক্ৰিয়া 18 জুন, 2022 তাৰিখে আৰম্ভ হৈছে। উল্লেখ্য যে, দুগ্ধ উন্নয়ন বিভাগৰ বাবে এই নিযুক্তি প্ৰক্ৰিয়া গ্ৰহণ কৰা হৈছে।

এ.পি.এছ.চি. প্ৰকল্প মেনেজাৰ নিযুক্তি 2022 নিযুক্তিৰ অধীনত প্লাণ্ট মেনেজাৰৰ মুঠ 22 টা পদ পূৰণ কৰা হ'ব, যাৰ ভিতৰত আছে চিলিং প্লাণ্ট চুপাৰভাইজাৰ, দুগ্ধ পৰীক্ষক, সহকাৰী গ্ৰাম্য দুগ্ধ সম্প্ৰসাৰণ বিষয়া আৰু সহকাৰী বিতৰণ বিষয়াৰ পদ।

গুৰুত্বপূৰ্ণ তাৰিখসমূহ:
আৱেদন দাখিলকৰাৰ প্ৰাৰম্ভিক তাৰিখ: 18 জুন 2022
আৱেদন দাখিল কৰাৰ অন্তিম তাৰিখ: 18 জুলাই 2022

শিক্ষাগত অৰ্হতাঃ
প্ৰাৰ্থীজনৰ যিকোনো এখন স্বীকৃত বিশ্ববিদ্যালয় বা শিক্ষানুস্থানৰ দুগ্ধ প্ৰযুক্তিবিদ্যাত স্নাতক ডিগ্ৰী থাকিব লাগিব। শিক্ষাগত অৰ্হতা সম্পৰ্কীয় অধিক তথ্যৰ বাবে, প্ৰাৰ্থীসকলে চৰকাৰী অধিসূচনা মন কৰিব পাৰে।

আপুনি কিমান দৰমহা পাব?
প্লাণ্ট মেনেজাৰপদৰ বাবে বাছনি কৰা প্ৰাৰ্থীসকলক প্ৰতি মাহে 30,000 টকাৰ পৰা 1,10,000 টকালৈকে দৰমহা দিয়া হ'ব।

বয়স-সীমা
প্ৰাৰ্থীসকলৰ বয়স 21 বছৰতকৈ কম হ'ব নালাগে আৰু 01/01/2022 তাৰিখত 38 বছৰতকৈ অধিক হ'ব নালাগে। চৰকাৰী নিয়ম অনুসৰি বয়সৰ উৰ্ধসীমা শিথিল কৰা হৈছে।

কেনেদৰে আৱেদন কৰিব?

আবেদনকাৰীসকলে এপিএছচি ৱেবছাইটৰ জৰিয়তে অনলাইন আবেদন কৰিব লাগিব। আবেদনকাৰীসকলে প্ৰথমে এপিএছচিৰ নিযুক্তি ৱেবছাইটৰ https://online.apscrecruitment.in গৈ নিজকে পঞ্জীয়ন কৰিব লাগিব।
First published:

শেহতীয়া বাতৰি