• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • দীপক চাহাৰ দক্ষিণ আফ্ৰিকা এদিনীয়া শৃংখলাৰ পৰা বাহিৰ, সুযোগ পালে ৱাশ্বিংটন সুন্দৰে ...

দীপক চাহাৰ দক্ষিণ আফ্ৰিকা এদিনীয়া শৃংখলাৰ পৰা বাহিৰ, সুযোগ পালে ৱাশ্বিংটন সুন্দৰে ...

দীপক চাহাৰক দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ বিৰুদ্ধে বাকী দুখন এদিনীয়া খেলৰ পৰা বাহিৰ কৰা হৈছে। তেওঁৰ ঠাইত, অলৰাউণ্ডাৰ ৱাশ্বিংটন সুন্দৰে ভাৰতীয় দলত সুযোগ পাইছে।

দীপক চাহাৰক দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ বিৰুদ্ধে বাকী দুখন এদিনীয়া খেলৰ পৰা বাহিৰ কৰা হৈছে। তেওঁৰ ঠাইত, অলৰাউণ্ডাৰ ৱাশ্বিংটন সুন্দৰে ভাৰতীয় দলত সুযোগ পাইছে।

দীপক চাহাৰক দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ বিৰুদ্ধে বাকী দুখন এদিনীয়া খেলৰ পৰা বাহিৰ কৰা হৈছে। তেওঁৰ ঠাইত, অলৰাউণ্ডাৰ ৱাশ্বিংটন সুন্দৰে ভাৰতীয় দলত সুযোগ পাইছে।

  • Share this:
দীপক চাহাৰক দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ বিৰুদ্ধে বাকী দুখন এদিনীয়া খেলৰ পৰা বাহিৰ কৰা হৈছে। তেওঁৰ ঠাইত, অলৰাউণ্ডাৰ ৱাশ্বিংটন সুন্দৰে ভাৰতীয় দলত সুযোগ পাইছে। শৃংখলাটোৰ দ্বিতীয়খন এদিনীয়া দেওবাৰে (৮ অক্টোবৰ) ৰাঁচীত অনুষ্ঠিত হ'ব। দক্ষিণ আফ্ৰিকাই উদ্বোধনী খেলখনত জয়লাভ কৰে আৰু ১-০ ৰ অগ্ৰগতি লাভ কৰে। ইন্দোৰত দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ বিৰুদ্ধে তৃতীয় আৰু অন্তিম টি-২০ৰ পিছত, চাহাৰে পিঠিৰ বিষ আৰু জঠৰতাৰ অভিযোগ কৰিছিল আৰু লক্ষ্ণৌত অনুষ্ঠিত প্ৰথমখন এদিনীয়াত তেওঁক আনকি ভাৰতীয় প্লেয়িং-ইলেভেনতো অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হোৱা নাছিল।

বিচিচিআইৰ এক বিবৃতিত কোৱা হৈছে, "সৰ্বভাৰতীয় জ্যেষ্ঠ বাছনি সমিতিয়ে দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ বিৰুদ্ধে এদিনীয়া শৃংখলাৰ বাকী অংশৰ বাবে ৱাশ্বিংটন সুন্দৰক দীপক চাহাৰৰ সলনি হিচাপে নামাকৰণ কৰিছে।" এই সমস্যাৰ বাবে লক্ষ্ণৌত খেলা প্ৰথম খন এদিনীয়াত তেওঁক ভাৰতৰ প্লেয়িং ইলেভেনত অন্তৰ্ভুক্ত কৰিব পৰা নগ'ল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি