• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • IND vs SA: কোহলীয়ে বিশ্বকাপৰ আগতে পাব পাৰে বিশ্ৰাম, তৃতীয় টি-20ৰ বাবে দলত হ'ব পাৰে ৩ টা পৰিৱৰ্তন ...

IND vs SA: কোহলীয়ে বিশ্বকাপৰ আগতে পাব পাৰে বিশ্ৰাম, তৃতীয় টি-20ৰ বাবে দলত হ'ব পাৰে ৩ টা পৰিৱৰ্তন ...

ভাৰতীয় দলে অন্তিমখন খেলৰ বাবে প্লেয়িং-১১ত ২ ৰ পৰা ৩জন খেলুৱৈ পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে। বিৰাট কোহলীক বিশ্ৰাম দিব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও, জছপ্ৰীত বুমৰাহৰ ঠাইত দলত অন্তৰ্ভুক্ত হোৱা ফাষ্ট বলাৰ মহম্মদ চিৰাজে সুযোগ পাব পাৰে।

ভাৰতীয় দলে অন্তিমখন খেলৰ বাবে প্লেয়িং-১১ত ২ ৰ পৰা ৩জন খেলুৱৈ পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে। বিৰাট কোহলীক বিশ্ৰাম দিব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও, জছপ্ৰীত বুমৰাহৰ ঠাইত দলত অন্তৰ্ভুক্ত হোৱা ফাষ্ট বলাৰ মহম্মদ চিৰাজে সুযোগ পাব পাৰে।

ভাৰতীয় দলে অন্তিমখন খেলৰ বাবে প্লেয়িং-১১ত ২ ৰ পৰা ৩জন খেলুৱৈ পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে। বিৰাট কোহলীক বিশ্ৰাম দিব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও, জছপ্ৰীত বুমৰাহৰ ঠাইত দলত অন্তৰ্ভুক্ত হোৱা ফাষ্ট বলাৰ মহম্মদ চিৰাজে সুযোগ পাব পাৰে।

  • Share this:
ৰোহিত শৰ্মাৰ নেতৃত্বত টীম ইণ্ডিয়া উৎকৃষ্ট ফৰ্মত আছে। অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে টি-২০ শৃংখলা ২-১ ত জয়লাভ কৰাৰ পিছত, দলটোৱে দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ বিৰুদ্ধে ২-০ ৰ অপৰাজেয় অগ্ৰগতি লাভ কৰিছে। তৃতীয় আৰু অন্তিম খন খেল কাইলৈ ইন্দোৰত অনুষ্ঠিত হ'ব।

ইয়াৰ পিছত, দলটোৱে টি-২০ বিশ্বকাপৰ বাবে অষ্ট্ৰেলিয়ালৈ ৰাওনা হ'ব। বিশ্বকাপৰ খেলসমূহ ১৬ অক্টোবৰৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব। শৃংখলাটো জিকাৰ পিছত, ভাৰতীয় দলে অন্তিমখন খেলৰ বাবে প্লেয়িং-১১ত ২ ৰ পৰা ৩জন খেলুৱৈ পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে। বিৰাট কোহলীক বিশ্ৰাম দিব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও, জছপ্ৰীত বুমৰাহৰ ঠাইত দলত অন্তৰ্ভুক্ত হোৱা ফাষ্ট বলাৰ মহম্মদ চিৰাজে সুযোগ পাব পাৰে।

এছিয়া কাপৰ পিছৰে পৰা বিৰাট কোহলীয়ে ভাল প্ৰদৰ্শন কৰিছে। টি-২০ বিশ্বকাপৰ আগতে তেওঁক সতেজ কৰি ৰাখিবলৈ তেওঁক বিৰতি দিব পাৰে। দ্বিতীয় টি-২০ত তেওঁ অপৰাজিত ৪৯ ৰাণ সংগ্ৰহ কৰে। দ্ৰুত বলাৰ হৰ্ষল পেটেলে আঘাতৰ পৰা উভতি আহিছে। এনে পৰিস্থিতিত, চিৰাজক তেওঁৰ ঠাইত খেলিব দিব পাৰে। একে সময়তে, যুজবেন্দ্ৰ চাহালে অফ স্পিনাৰ আৰ অশ্বিনৰ ঠাইত এই মেচখনত সুযোগ পাব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি