• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • মহম্মদ ছামীয়ে টি-২০ বিশ্বকাপৰ বাবে উৰা মাৰিলে, পোহৰলৈ আহিছে বিমানত বহি থকা ছবি ...

মহম্মদ ছামীয়ে টি-২০ বিশ্বকাপৰ বাবে উৰা মাৰিলে, পোহৰলৈ আহিছে বিমানত বহি থকা ছবি ...

কিছুদিন ধৰি ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ দ্ৰুত বলাৰ মহম্মদ ছামীৰ বিষয়ে বহুত আলোচনা হৈছিল। তেওঁৰ ফিটনেছ আৰু টি-২০ বিশ্বকাপ খেলা সম্পৰ্কে সকলো অনুমানৰ সমাপ্তি ঘটিছে। টীম ইণ্ডিয়াৰ এই অভিজ্ঞ বলাৰজনে অষ্ট্ৰেলিয়ালৈ ৰাওনা হৈছে।

কিছুদিন ধৰি ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ দ্ৰুত বলাৰ মহম্মদ ছামীৰ বিষয়ে বহুত আলোচনা হৈছিল। তেওঁৰ ফিটনেছ আৰু টি-২০ বিশ্বকাপ খেলা সম্পৰ্কে সকলো অনুমানৰ সমাপ্তি ঘটিছে। টীম ইণ্ডিয়াৰ এই অভিজ্ঞ বলাৰজনে অষ্ট্ৰেলিয়ালৈ ৰাওনা হৈছে।

কিছুদিন ধৰি ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ দ্ৰুত বলাৰ মহম্মদ ছামীৰ বিষয়ে বহুত আলোচনা হৈছিল। তেওঁৰ ফিটনেছ আৰু টি-২০ বিশ্বকাপ খেলা সম্পৰ্কে সকলো অনুমানৰ সমাপ্তি ঘটিছে। টীম ইণ্ডিয়াৰ এই অভিজ্ঞ বলাৰজনে অষ্ট্ৰেলিয়ালৈ ৰাওনা হৈছে।

  • Share this:
কিছুদিন ধৰি ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ দ্ৰুত বলাৰ মহম্মদ ছামীৰ বিষয়ে বহুত আলোচনা হৈছিল। তেওঁৰ ফিটনেছ আৰু টি-২০ বিশ্বকাপ খেলা সম্পৰ্কে সকলো অনুমানৰ সমাপ্তি ঘটিছে। টীম ইণ্ডিয়াৰ এই অভিজ্ঞ বলাৰজনে অষ্ট্ৰেলিয়ালৈ ৰাওনা হৈছে। বুধবাৰে সন্ধিয়া, তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত ছবিখন শ্বেয়াৰ কৰাৰ সময়ত এই তথ্য ভাগ বতৰা কৰিছিল।

অষ্ট্ৰেলিয়াত অনুষ্ঠিত হ'বলগীয়া টি-২০ বিশ্বকাপৰ বাবে নিৰ্বাচিত দলটোত ছামীক ষ্টেণ্ড বাই খেলুৱৈ হিচাপে নিৰ্বাচিত কৰা হৈছিল। প্ৰতিযোগিতাখন আৰম্ভ হোৱাৰ ঠিক আগতে, দ্ৰুত বলাৰ জছপ্ৰীত বুমৰাহৰ আঘাতৰ বাবে দলটোৰ অসুবিধা বৃদ্ধি পাইছিল। কোনজন বলাৰক তেওঁৰ ঠাইত সলনি হিচাপে ৰাখিব লাগে সেই প্ৰশ্নটো সন্দিহান হৈছিল। বিচিচিআইয়ে এতিয়ালৈকে কাৰো নাম চূড়ান্ত কৰা নাই, কিন্তু তথ্য অনুসৰি, ছামীকো এই সুযোগ দিব।



ঘৰুৱা টি-২০ শৃংখলাৰ বাবে শ্বামীৰ নাম বাছনি কৰা হৈছিল কিন্তু তেওঁ কোৰোনা সংক্ৰমিত হৈছিল। ইয়াৰ পিছত, তেওঁৰ ফিটনেছৰ বিষয়ে প্ৰশ্ন উত্থাপিত হ'বলৈ ধৰিলে। ছামীয়ে কোৰোনাক পৰাস্ত কৰি উভতি আহিছে আৰু এতিয়া ফিটনেছ পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ হৈছে আৰু অষ্ট্ৰেলিয়ালৈ ৰাওনা হৈছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি