• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • টেনিছৰ পৰা অৱসৰ ৰজাৰ ফেডাৰাৰৰ, ২০ টা গ্ৰেণ্ডশ্লেমৰ গৰাকীয়ে ক'লে; "লেবাৰ কাপ মোৰ অন্তিম ইভেণ্ট" ...

টেনিছৰ পৰা অৱসৰ ৰজাৰ ফেডাৰাৰৰ, ২০ টা গ্ৰেণ্ডশ্লেমৰ গৰাকীয়ে ক'লে; "লেবাৰ কাপ মোৰ অন্তিম ইভেণ্ট" ...

মহান টেনিছ খেলুৱৈ ৰজাৰ ফেডাৰেৰে পেছাদাৰী টেনিছৰ পৰা অৱসৰ ঘোষণা কৰিছে। তেওঁ এটা পোষ্টত কৈছে যে তেওঁ অহা সপ্তাহত লেবাৰ কাপৰ পিছত পেছাদাৰী টেনিছৰ পৰা অৱসৰ ল'ব।

মহান টেনিছ খেলুৱৈ ৰজাৰ ফেডাৰেৰে পেছাদাৰী টেনিছৰ পৰা অৱসৰ ঘোষণা কৰিছে। তেওঁ এটা পোষ্টত কৈছে যে তেওঁ অহা সপ্তাহত লেবাৰ কাপৰ পিছত পেছাদাৰী টেনিছৰ পৰা অৱসৰ ল'ব।

মহান টেনিছ খেলুৱৈ ৰজাৰ ফেডাৰেৰে পেছাদাৰী টেনিছৰ পৰা অৱসৰ ঘোষণা কৰিছে। তেওঁ এটা পোষ্টত কৈছে যে তেওঁ অহা সপ্তাহত লেবাৰ কাপৰ পিছত পেছাদাৰী টেনিছৰ পৰা অৱসৰ ল'ব।

  • Share this:
মহান টেনিছ খেলুৱৈ ৰজাৰ ফেডাৰাৰে পেছাদাৰী টেনিছৰ পৰা অৱসৰ ঘোষণা কৰিছে। তেওঁ এটা পোষ্টত কৈছে যে তেওঁ অহা সপ্তাহত লেবাৰ কাপৰ পিছত পেছাদাৰী টেনিছৰ পৰা অৱসৰ ল'ব। "এইটো মোৰ অন্তিম এটিপি ইভেণ্ট হ'ব। ফেডাৰেৰে ২০ টা গ্ৰেণ্ড শ্লেম খিতাপ জিকিছে আৰু বিশ্বৰ অন্যতম শ্ৰেষ্ঠ খেলুৱৈ হিচাপে বিবেচিত হৈছে। ইয়াৰ লগতে, তেওঁ ভিডিঅ' বাৰ্তাৰ জৰিয়তে তেওঁৰ অনুৰাগী আৰু খেলুৱৈসকলক ধন্যবাদ জনাইছে।

তেওঁ ছ'চিয়েল মিডিয়াত দুটা পৃষ্ঠাৰ এটা টোকা পোষ্ট কৰিছিল, য'ত তেওঁ কৈছিল যে তেওঁৰ বয়স এতিয়া ৪১ বছৰ আৰু তেওঁৰ শৰীৰৰো সীমাবদ্ধতা আছে। নিৰন্তৰ আঘাত আৰু অস্ত্ৰোপচাৰে শৰীৰটো শেষ কৰি পেলাইছে। এটা ভিডিঅ' বাৰ্তাও শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি