• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • ৰিয়ান পৰাগে বিজয় হাজাৰে ট্ৰফীত ১১৬ টা বলত কৰিলে ১৭৪ ৰাণ, ভাইৰেল হৈ পৰিছে ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ মাৰ্ভেল অনুপ্ৰেৰিত টুইট ...

ৰিয়ান পৰাগে বিজয় হাজাৰে ট্ৰফীত ১১৬ টা বলত কৰিলে ১৭৪ ৰাণ, ভাইৰেল হৈ পৰিছে ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ মাৰ্ভেল অনুপ্ৰেৰিত টুইট ...

ৰাজস্থান ৰয়েলছে পৰাগক এটা পোষ্টৰ জৰিয়তে তেওঁৰ অবিশ্বাস্য প্ৰদৰ্শনৰ বাবে অভিনন্দন জনায়, য'ত মিডল অৰ্ডাৰ বেটছমেনজনে মাৰ্ভেল চিনেমেটিক ইউনিভাৰ্ছৰ চুপাৰহিৰো, আইৰণ মেন, হাল্ক আৰু কেপ্টেইন আমেৰিকাৰ অৱতাৰো লোৱা দেখা গৈছিল।

ৰাজস্থান ৰয়েলছে পৰাগক এটা পোষ্টৰ জৰিয়তে তেওঁৰ অবিশ্বাস্য প্ৰদৰ্শনৰ বাবে অভিনন্দন জনায়, য'ত মিডল অৰ্ডাৰ বেটছমেনজনে মাৰ্ভেল চিনেমেটিক ইউনিভাৰ্ছৰ চুপাৰহিৰো, আইৰণ মেন, হাল্ক আৰু কেপ্টেইন আমেৰিকাৰ অৱতাৰো লোৱা দেখা গৈছিল।

ৰাজস্থান ৰয়েলছে পৰাগক এটা পোষ্টৰ জৰিয়তে তেওঁৰ অবিশ্বাস্য প্ৰদৰ্শনৰ বাবে অভিনন্দন জনায়, য'ত মিডল অৰ্ডাৰ বেটছমেনজনে মাৰ্ভেল চিনেমেটিক ইউনিভাৰ্ছৰ চুপাৰহিৰো, আইৰণ মেন, হাল্ক আৰু কেপ্টেইন আমেৰিকাৰ অৱতাৰো লোৱা দেখা গৈছিল।

  • Share this:
প্ৰথমবাৰৰ বাবে বিজয় হাজাৰে ট্ৰফীৰ কোৱাৰ্টাৰ ফাইনেলত উপনীত হোৱাৰ পিছত, জম্মু-কাশ্মীৰে অসমক ৩৫১ ৰাণৰ লক্ষ্য নিৰ্ধাৰণ কৰি দিছিল আৰু সন্মুখত আছিল ৰিয়ান পৰাগ, তেওঁ আকৌ এবাৰ টপ অৰ্ডাৰত বেটিং কৰিবলৈ আহিছিল, যিদৰে তেওঁ অতীতত এই প্ৰতিযোগিতাখনত কৰিছিল।

গ্ৰুপ পৰ্যায়ত তেওঁ আগতে প্ৰতিযোগিতাখনত দুটা শতক আৰু দুটা অৰ্ধশতক অৰ্জন কৰিছে, আৰু পৰাগে কোৱাৰ্টাৰ ফাইনেলতো তেওঁক প্ৰয়োজন হোৱাৰ সময়ত সুন্দৰ প্ৰদৰ্শন অব্যাহত ৰাখিছে।

ৰাজস্থান ৰয়েলছে পৰাগক এটা পোষ্টৰ জৰিয়তে তেওঁৰ অবিশ্বাস্য প্ৰদৰ্শনৰ বাবে অভিনন্দন জনায়, য'ত মিডল অৰ্ডাৰ বেটছমেনজনে মাৰ্ভেল চিনেমেটিক ইউনিভাৰ্ছৰ চুপাৰহিৰো, আইৰণ মেন, হাল্ক আৰু কেপ্টেইন আমেৰিকাৰ অৱতাৰো লোৱা দেখা গৈছিল।

পৰাগে অসমক বিজয় হাজাৰে ট্ৰফী ২০২২-ৰ ছেমিফাইনেলত উপনীত হোৱাত সহায় কৰিছে আৰু তেওঁৰ সুন্দৰ ফৰ্মৰ সৈতে, তেওঁ তেওঁৰ দলটোক গোটেই পথটো আগুৱাই লৈ যোৱাৰ আশা কৰিব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি