• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • CSK Vs KKR: সন্ধিয়ালৈ দুই নতুন অধিনায়কৰ মহাযুঁজ ! প্ৰথম খেলৰ পিটচ কেনেকুৱা হ'ব ? বতৰৰ বতৰা কি ? সবিশেষ জানক ...

CSK Vs KKR: সন্ধিয়ালৈ দুই নতুন অধিনায়কৰ মহাযুঁজ ! প্ৰথম খেলৰ পিটচ কেনেকুৱা হ'ব ? বতৰৰ বতৰা কি ? সবিশেষ জানক ...

IPL 2022 ছিজনটো গোপনে আহিছে৷ আজি চেন্নাই চুপাৰ কিংছে (CSK) যোৱাবাৰৰ ৰাণাৰ্ছ আপ KKR (কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছ)ৰ বিৰুদ্ধে খেলিব৷

IPL 2022 ছিজনটো গোপনে আহিছে৷ আজি চেন্নাই চুপাৰ কিংছে (CSK) যোৱাবাৰৰ ৰাণাৰ্ছ আপ KKR (কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছ)ৰ বিৰুদ্ধে খেলিব৷

IPL 2022 ছিজনটো গোপনে আহিছে৷ আজি চেন্নাই চুপাৰ কিংছে (CSK) যোৱাবাৰৰ ৰাণাৰ্ছ আপ KKR (কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছ)ৰ বিৰুদ্ধে খেলিব৷

  • Share this:
IPL 2022 ছিজনটো গোপনে আহিছে৷ আজি চেন্নাই চুপাৰ কিংছে (CSK) যোৱাবাৰৰ ৰাণাৰ্ছ আপ KKR (কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছ)ৰ বিৰুদ্ধে খেলিব৷ আই পি এল ২০২২ৰ প্ৰথমখন খেল ৱাংখেড়ে ষ্টেডিয়ামত কে কে আৰ বনাম চি এছ কেৰ বিৰুদ্ধে খেলা হ'ব৷

CSK Vs KKR Weather Update

ৱাংখেড়েৰ তাপমাত্ৰা প্ৰায় ২৯ ডিগ্ৰী চেলচিয়াছ হ'ব৷ আপেক্ষিক আৰ্দ্ৰতা ৬৫%, বতাহৰ গতি বেগ হ'ব ১১-১৩/ঘণ্টা৷ খেলখনৰ বাবে বৰষুণ হোৱাৰ কোনো সম্ভাৱনা নাই৷ ।

CSK Vs KKR Pitch Report

ৱাংখেড়ে ষ্টেডিয়ামৰ পিটছ বেটিঙৰ বাবে সদায় ভাল৷ ট্ৰেকত বাউন্স থাকিব, যাৰ ফলত বেটছমেনসকল উপকৃত হ'ব৷ কিন্তু নিয়ৰে খেলপথাৰত ডাঙৰ ভূমিকা পালন কৰিব৷ টছত জিকা দলটোৱে ফিল্ডিং কৰিব বিচাৰিব৷ আউটফিল্ড চুপাৰফাষ্ট হ'ব৷ ফলস্বৰূপে, ৱাংখেড়েত ৰাণৰ পাহাৰৰ খেল হ'ব যেন লাগিছে৷

চিএচকে বনাম কেকেআৰ আঘাতপ্ৰাপ্ত খেলুৱৈ-

চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ দীপক চাহাৰে কেৱল এ খন মেচতে নহয়, আই পি এলত দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে থাকিব নোৱাৰিব৷ আঘাতৰ বাবে তেওঁ খেলিব নোৱাৰিব৷

দ্ৱাইন প্ৰিটোৰিয়াছ আৰু মইন আলীয়েও প্ৰথমখন খেলৰ পৰা বঞ্চিত হ'ব।
কেকেআৰৰ পেট কামিন্স আৰু এৰন ফিঞ্চে আই পি এল ২০২২ ৰ প্ৰথম পাঁচখন খেলত খেলিব নোৱাৰিব কিয়নো তেওঁলোকে পাকিস্তানৰ বিৰুদ্ধে হোৱাইট বল শৃংখলাত খেলিব।
Published by:Kokil Sarma
First published: