உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • sports
    • »
    • IPL Auction 2022 : অৱশেষত কলকাতাৰ হাতত শ্ৰেয়াছ আয়াৰ ! ১২ কোটিৰো অধিক টকাত ক্ৰয় কৰিলে আয়াৰক ...

    IPL Auction 2022 : অৱশেষত কলকাতাৰ হাতত শ্ৰেয়াছ আয়াৰ ! ১২ কোটিৰো অধিক টকাত ক্ৰয় কৰিলে আয়াৰক ...

    IPL Auction 2022: শ্ৰেয়াছ আয়াৰক কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে ১২.২৫ কোটি টকাত ক্ৰয় কৰিছিল। গুজৰাটে অৱশেষত ৬.২৫ কোটি ভাৰতৰ পেচ বলাৰ মহম্মদ ছামীক তেওঁলোকৰ সৈতে অন্তৰ্ভুক্ত কৰিছে।

    IPL Auction 2022: শ্ৰেয়াছ আয়াৰক কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে ১২.২৫ কোটি টকাত ক্ৰয় কৰিছিল। গুজৰাটে অৱশেষত ৬.২৫ কোটি ভাৰতৰ পেচ বলাৰ মহম্মদ ছামীক তেওঁলোকৰ সৈতে অন্তৰ্ভুক্ত কৰিছে।

    IPL Auction 2022: শ্ৰেয়াছ আয়াৰক কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে ১২.২৫ কোটি টকাত ক্ৰয় কৰিছিল। গুজৰাটে অৱশেষত ৬.২৫ কোটি ভাৰতৰ পেচ বলাৰ মহম্মদ ছামীক তেওঁলোকৰ সৈতে অন্তৰ্ভুক্ত কৰিছে।

    • Share this:
    IPL Auction 2022: শ্ৰেয়াছ আয়াৰক কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে ১২.২৫ কোটি টকাত ক্ৰয় কৰিছিল। গুজৰাটে অৱশেষত ৬.২৫ কোটি ভাৰতৰ পেচ বলাৰ মহম্মদ ছামীক তেওঁলোকৰ সৈতে অন্তৰ্ভুক্ত কৰিছে।

    বিদেশী খেলুৱৈ অষ্ট্ৰেলিয়াৰ পেট কামিন্সক কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে ৭.২৫ কোটি টকাত ক্ৰয় কৰে। আনহাতে ফাফ ডু প্লেচিছৰ মূল্য ৬.৫০ কোটি ত উপনীত হোৱাৰ পিছত দিল্লী কেপিটেলছ পিছুৱাই যায় আৰু আৰচিবিয়ে ৭ কোটি টকাত ক্ৰয় কৰিছে
    Published by:Kokil Sarma
    First published: