உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • sports
    • »
    • IPL Auction 2022: ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ পৰা বাদ পৰা ৰাহানেৰ ওপৰত ভৰসা দেখুৱালে কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে ...

    IPL Auction 2022: ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ পৰা বাদ পৰা ৰাহানেৰ ওপৰত ভৰসা দেখুৱালে কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে ...

    কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে (KKR) আই পি এলৰ (IPL) দ্বিতীয় দিনাৰ নিলামত অভিজ্ঞ বেটছমেনজন ৰাহানেৰ ওপৰত আস্থা দেখুৱাইছে। কেকেআৰে তেওঁক মাত্ৰ ১ কোটি টকাত তুলি লৈছে।

    কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে (KKR) আই পি এলৰ (IPL) দ্বিতীয় দিনাৰ নিলামত অভিজ্ঞ বেটছমেনজন ৰাহানেৰ ওপৰত আস্থা দেখুৱাইছে। কেকেআৰে তেওঁক মাত্ৰ ১ কোটি টকাত তুলি লৈছে।

    কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে (KKR) আই পি এলৰ (IPL) দ্বিতীয় দিনাৰ নিলামত অভিজ্ঞ বেটছমেনজন ৰাহানেৰ ওপৰত আস্থা দেখুৱাইছে। কেকেআৰে তেওঁক মাত্ৰ ১ কোটি টকাত তুলি লৈছে।

    • Share this:
    ৰাষ্ট্ৰীয় দলৰ হৈ আজিংক্য ৰাহানেৰ টেষ্ট কেৰিয়াৰ খুব ভালদৰে চলি থকা নাই। দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ মাটিত বিফল হোৱাৰ পিছত তেওঁক বাদ দিব লগা হৈছিল। আজিংক্য ৰাহানে মুম্বাইৰ হৈ ৰঞ্জী ট্ৰফী খেলিবলৈ সিদ্ধান্ত লৈছে। কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছে (KKR) আই পি এলৰ (IPL) দ্বিতীয় দিনাৰ নিলামত এই অভিজ্ঞ বেটছমেনজনৰ ওপৰত আস্থা দেখুৱাইছিল। কেকেআৰে তেওঁক মাত্ৰ ১ কোটি টকাত তুলি লৈছিল।

    যদিও আন কোনো ফ্ৰেঞ্চাইজিয়ে তেওঁলোকৰ ইচ্ছা প্ৰকাশ কৰা নাছিল, কেকেআৰে ৰাহানেৰ অভিজ্ঞতা বাছনি কৰিছিল। আজিংক্য ৰাহানেৰ গুণগত মানদণ্ডৰ কোনো প্ৰশ্নই নাই। প্ৰয়োজন হ'লে আপুনি নেতৃত্ব ল'ব পাৰে। আই পি এল কেৰিয়াৰ যথেষ্ট চিত্তাকৰ্ষক। ৰাহানে অতীতত ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ হৈ যথেষ্ট ক্ৰিকেট খেলিছিল। আই পি এলত তেওঁৰ শতক আছে। আজিংক্য ৰাহানে ৰাহুল দ্ৰাবিড়ৰ অধীনত কিছু স্মৰণীয় ইনিংছ দিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: