• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • আজি যেন এটি কান্দোনৰ দিন, চকুপানীবোৰ অনৰ্গল বৈ আছে ! ৰখাব নোৱাৰিলে হৰমনপ্ৰীতেও ...

আজি যেন এটি কান্দোনৰ দিন, চকুপানীবোৰ অনৰ্গল বৈ আছে ! ৰখাব নোৱাৰিলে হৰমনপ্ৰীতেও ...

আজি যেন এটি কান্দোনৰ দিন ! ৰাফেল নাদাল, ৰজাৰ ফেডাৰেৰে অলপ আগতে শিশুৰ দৰে কান্দিছিল। আৰু এইবাৰ ভাৰতীয় দলৰ অধিনায়ক হৰমনপ্ৰীত সিং!

আজি যেন এটি কান্দোনৰ দিন ! ৰাফেল নাদাল, ৰজাৰ ফেডাৰেৰে অলপ আগতে শিশুৰ দৰে কান্দিছিল। আৰু এইবাৰ ভাৰতীয় দলৰ অধিনায়ক হৰমনপ্ৰীত সিং!

আজি যেন এটি কান্দোনৰ দিন ! ৰাফেল নাদাল, ৰজাৰ ফেডাৰেৰে অলপ আগতে শিশুৰ দৰে কান্দিছিল। আৰু এইবাৰ ভাৰতীয় দলৰ অধিনায়ক হৰমনপ্ৰীত সিং!

  • Share this:
আজি যেন এটি কান্দোনৰ দিন ! ৰাফেল নাদাল, ৰজাৰ ফেডাৰেৰে অলপ আগতে শিশুৰ দৰে কান্দিছিল। আৰু এইবাৰ ভাৰতীয় দলৰ অধিনায়ক হৰমনপ্ৰীত সিং!

হয়তো খেলপথাৰত ইমান আৱেগ, ইমান মৰম আছে! অন্যথা, কেতিয়াবা বিৰোধী খেলুৱৈজনে এনেদৰে কান্দিব পাৰে! ৰাফেল নাদাল আৰু ৰজাৰ ফেডাৰেৰৰ কোৰ্টত সম্পৰ্ক আছে। এনেদৰেই সম্পৰ্কটো মিঠা হৈ পৰিছিল! সম্পৰ্কটো ইমানেই মধুৰ যে নাদালে তেওঁৰ জীৱনজোৰা প্ৰতিদ্বন্দীৰ কেৰিয়াৰৰ অন্তিম দিনটোত কান্দিছিল!

বিপক্ষ দলৰ কোনেও ঝুলন গোস্বামীৰ বাবে কোনেও কন্দা নাছিল ! অৱশ্যে, ভাৰতীয় দলৰ অধিনায়ক হৰমনপ্ৰীত কৌৰে শিশুৰ দৰে কান্দিছিল। ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে শৃংখলাৰ অন্তিম খন এদিনীয়াত, হৰমনে টছৰ সময়ত ঝুলনক লগত লৈ আহিছিল।

ঝুলন গোস্বামীয়ে আজি তেওঁৰ কেৰিয়াৰৰ অন্তিমখন আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় খেলত খেলিছে। ভাৰতীয় দলটোৱে ইতিমধ্যে চলিত শৃংখলাটো জিকিছে। আজিৰ খেলখন কেৱল নিয়মৰ বাবে। টীম ইণ্ডিয়াই প্ৰিয় ঝুলুদিৰ কেৰিয়াৰৰ অন্তিমখন খেল স্মৰণীয় কৰি ৰাখিলে। ভাৰতে ইংলেণ্ডক ১৬ ৰানত পৰাজিত কৰে। অন্তিম খেলত ঝুলনে দখল কৰিলে ২টা উইকেট।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি