• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • T20 বিশ্বকাপৰ পূৰ্বে টীম ইণ্ডিয়াই বিশেষ পৰিকল্পনা কৰিছে ! ঋষভ পন্তে প্ৰকাশ কৰিছে এই কথা ...

T20 বিশ্বকাপৰ পূৰ্বে টীম ইণ্ডিয়াই বিশেষ পৰিকল্পনা কৰিছে ! ঋষভ পন্তে প্ৰকাশ কৰিছে এই কথা ...

ভাৰতীয় উইকেটকিপাৰ বেটছমেন ঋষভ পন্তে (Rishabh Pant) কয় যে দলটোৱে ৮ মাহ পিছত হ'বলগীয়া টি-২০ বিশ্বকাপৰ (T20 World Cup) পূৰ্বে যিমান সম্ভৱ সিমান বিকল্প চেষ্টা কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে।

ভাৰতীয় উইকেটকিপাৰ বেটছমেন ঋষভ পন্তে (Rishabh Pant) কয় যে দলটোৱে ৮ মাহ পিছত হ'বলগীয়া টি-২০ বিশ্বকাপৰ (T20 World Cup) পূৰ্বে যিমান সম্ভৱ সিমান বিকল্প চেষ্টা কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে।

ভাৰতীয় উইকেটকিপাৰ বেটছমেন ঋষভ পন্তে (Rishabh Pant) কয় যে দলটোৱে ৮ মাহ পিছত হ'বলগীয়া টি-২০ বিশ্বকাপৰ (T20 World Cup) পূৰ্বে যিমান সম্ভৱ সিমান বিকল্প চেষ্টা কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে।

  • Share this:
ভাৰতীয় উইকেটকিপাৰ বেটছমেন ঋষভ পন্তে (Rishabh Pant) কয় যে দলটোৱে ৮ মাহ পিছত হ'বলগীয়া টি-২০ বিশ্বকাপৰ (T20 World Cup) পূৰ্বে যিমান সম্ভৱ সিমান বিকল্প চেষ্টা কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে। কে এল ৰাহুলৰ অনুপস্থিতিত ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ বিৰুদ্ধে চলি থকা শৃংখলাৰ বাবে ভাৰতীয় দলৰ উপ-অধিনায়ক হিচাপে নিৰ্বাচিত হোৱা পণ্টে দ্বিতীয় খন মেচত ভাৰতৰ আঠ ৰাণৰ জয়ৰ সময়ত অৰ্ধশতক অৰ্জন কৰিছিল। যেতিয়া পেণ্টক অষ্ট্ৰেলিয়াত অনুষ্ঠিত হ'ব লগা টি-২০ বিশ্বকাপৰ পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে সোধা হৈছিল, তেওঁ খেলখনৰ পিছত কৈছিল যে বিশ্বকাপত এতিয়াও সময় বাকী আছে, সেয়েহে আমাৰ পৰিকল্পনা হৈছে যিমান সম্ভৱ সিমান বিকল্প চেষ্টা কৰা।

ঋষভ পন্তে কেৰিবিয়ান দলৰ বিৰুদ্ধে তৃতীয় খন টি-২০ খেলিব নোৱাৰে কিয়নো বিচিচিআইয়ে তেওঁক বিৰাট কোহলীৰ (Virat Kohli) সৈতে বায়ো বাবালৰ পৰা বিৰতি দিছে। "আমি কোনটো ঠাই কাক উপযুক্ত আৰু তেওঁ দলটোক কেনেদৰে লাভান্বিত কৰিব পাৰে জানিবলৈ চেষ্টা কৰি আছো। আমি বহুতো বিকল্প চেষ্টা কৰি আছো, শেষত দলটোৰ বাবে কি সঠিক হ'ব সেয়া হ'ব চূড়ান্ত সিদ্ধান্ত।
Published by:Kokil Sarma
First published: