உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • sports
    • »
    • IND vs SA: দলৰ বিপদৰ সময়ত ত্ৰাণকৰ্তা ৰূপে থিয় দিলে ফৰ্মহীনতাত থকা ভাৰতৰ দুই অভিজ্ঞ বেটছমেন পূজাৰা আৰু ৰাহানেই !

    IND vs SA: দলৰ বিপদৰ সময়ত ত্ৰাণকৰ্তা ৰূপে থিয় দিলে ফৰ্মহীনতাত থকা ভাৰতৰ দুই অভিজ্ঞ বেটছমেন পূজাৰা আৰু ৰাহানেই !

    ইয়াৰ পূৰ্বে, ভাৰতৰ প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ সুনীল গাভাস্কাৰে দুজন টেষ্ট বিশেষজ্ঞ ক্ৰিকেটাৰ চেতেশ্বৰ পুজাৰা (Cheteshwar Pujara) আৰু আজিংক্য ৰাহানে (Ajinkya Rahane)ৰ বাবে বিশেষ মন্তব্য কৰিছিল। চেতেশ্বৰ পূজাৰা আৰু আজিংক্য ৰাহানে অভিজ্ঞ আৰু তাৰকা ক্ৰিকেটাৰ সুনীল গাভাস্কাৰৰ সতৰ্কবাণী ভালদৰে ব্যৱহাৰ কৰে৷

    ইয়াৰ পূৰ্বে, ভাৰতৰ প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ সুনীল গাভাস্কাৰে দুজন টেষ্ট বিশেষজ্ঞ ক্ৰিকেটাৰ চেতেশ্বৰ পুজাৰা (Cheteshwar Pujara) আৰু আজিংক্য ৰাহানে (Ajinkya Rahane)ৰ বাবে বিশেষ মন্তব্য কৰিছিল। চেতেশ্বৰ পূজাৰা আৰু আজিংক্য ৰাহানে অভিজ্ঞ আৰু তাৰকা ক্ৰিকেটাৰ সুনীল গাভাস্কাৰৰ সতৰ্কবাণী ভালদৰে ব্যৱহাৰ কৰে৷

    ইয়াৰ পূৰ্বে, ভাৰতৰ প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ সুনীল গাভাস্কাৰে দুজন টেষ্ট বিশেষজ্ঞ ক্ৰিকেটাৰ চেতেশ্বৰ পুজাৰা (Cheteshwar Pujara) আৰু আজিংক্য ৰাহানে (Ajinkya Rahane)ৰ বাবে বিশেষ মন্তব্য কৰিছিল। চেতেশ্বৰ পূজাৰা আৰু আজিংক্য ৰাহানে অভিজ্ঞ আৰু তাৰকা ক্ৰিকেটাৰ সুনীল গাভাস্কাৰৰ সতৰ্কবাণী ভালদৰে ব্যৱহাৰ কৰে৷

    • Share this:
    ইয়াৰ পূৰ্বে, ভাৰতৰ প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ সুনীল গাভাস্কাৰে দুজন টেষ্ট বিশেষজ্ঞ ক্ৰিকেটাৰ চেতেশ্বৰ পুজাৰা (Cheteshwar Pujara) আৰু আজিংক্য ৰাহানে (Ajinkya Rahane)ৰ বাবে বিশেষ মন্তব্য কৰিছিল। অৱশ্যে, তেওঁ সিদ্ধান্ত লৈছিল যে দ্বিতীয় টেষ্টৰ প্ৰথম ইনিংছত চেতেশ্বৰ পূজাৰা আৰু আজিংক্য ৰাহানেৰ ফ্লপ শ্ব'ৰ পিছত ভাৰত বনাম দক্ষিণ আফ্ৰিকা (Ind vs SA) মাত্ৰ এটা সুযোগ পাব।

    তেওঁ কয় চেতেশ্বৰ পূজাৰা আৰু ৰাহানে আন এটা সুযোগ পাব। গাভাস্কাৰে কয়, "দুজন অভিজ্ঞ ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰ পূজাৰা আৰু ৰাহানে তেওঁলোকৰ কেৰিয়াৰ বচাবলৈ আৰু এটা ইনিংছৰ সুযোগ পাব।" দুয়োজন টেষ্ট বিশেষজ্ঞ চেতেশ্বৰ পূজাৰা আৰু আজিংক্য ৰাহানে অভিজ্ঞ আৰু তাৰকা ক্ৰিকেটাৰ সুনীল গাভাস্কাৰৰ সতৰ্কবাণী ভালদৰে ব্যৱহাৰ কৰে৷ ভাৰত বনাম দক্ষিণ আফ্ৰিকা দ্বিতীয় টেষ্টৰ দ্বিতীয় ইনিংছত পূজাৰা আৰু ৰাহানে দুয়োজনে অৰ্ধশতক অৰ্জন কৰে৷ বিপদৰ সময়ত দলৰ ত্ৰাণকৰ্তা ৰূপে থিয় দিলে দুয়োগৰাকী অভিজ্ঞ বেটছমেনে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: