• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • টীম ইণ্ডিয়াৰ স্বদেশ প্ৰত্যাৱৰ্তনৰ পিছত ৰোহিত-ৰাহুল-কোহলীৰ সৈতে বিচিচিআইৰ পৰিকল্পনা কি জানক ...

টীম ইণ্ডিয়াৰ স্বদেশ প্ৰত্যাৱৰ্তনৰ পিছত ৰোহিত-ৰাহুল-কোহলীৰ সৈতে বিচিচিআইৰ পৰিকল্পনা কি জানক ...

ভাৰতীয় ক্ৰিকেট বোৰ্ডে ভাৰতৰ স্বদেশ প্ৰত্যাৱৰ্তনৰ পিছত অধিনায়ক ৰোহিত শৰ্মা, প্ৰাক্তন অধিনায়ক বিৰাট কোহলী আৰু মুখ্য প্ৰশিক্ষক ৰাহুল দ্ৰাবিড়ৰ সৈতে কথা পাতিব আৰু ভৱিষ্যতৰ টীম ইণ্ডিয়া সম্পৰ্কে তেওঁলোকৰ মতামত জানিব।

ভাৰতীয় ক্ৰিকেট বোৰ্ডে ভাৰতৰ স্বদেশ প্ৰত্যাৱৰ্তনৰ পিছত অধিনায়ক ৰোহিত শৰ্মা, প্ৰাক্তন অধিনায়ক বিৰাট কোহলী আৰু মুখ্য প্ৰশিক্ষক ৰাহুল দ্ৰাবিড়ৰ সৈতে কথা পাতিব আৰু ভৱিষ্যতৰ টীম ইণ্ডিয়া সম্পৰ্কে তেওঁলোকৰ মতামত জানিব।

ভাৰতীয় ক্ৰিকেট বোৰ্ডে ভাৰতৰ স্বদেশ প্ৰত্যাৱৰ্তনৰ পিছত অধিনায়ক ৰোহিত শৰ্মা, প্ৰাক্তন অধিনায়ক বিৰাট কোহলী আৰু মুখ্য প্ৰশিক্ষক ৰাহুল দ্ৰাবিড়ৰ সৈতে কথা পাতিব আৰু ভৱিষ্যতৰ টীম ইণ্ডিয়া সম্পৰ্কে তেওঁলোকৰ মতামত জানিব।

  • Share this:
টি-২০ বিশ্বকাপৰ ছেমি ফাইনেলত ইংলেণ্ডৰ হাতত শোচনীয় পৰাজয়ে ভাৰতীয় ক্ৰিকেটক জোকাৰি গৈছিল। BCCIও এই পৰাজয়ত হতাশ আৰু এই পৰাজয়ৰ পৰ্যালোচনা কৰাৰ পিছত কঠোৰ সিদ্ধান্ত ল'ব পাৰে। পৰৱৰ্তী টি-২০ বিশ্বকাপ দুবছৰ পিছত অৰ্থাৎ ২০২৪ চনত। সেই প্ৰতিযোগিতাখনত টীম ইণ্ডিয়াৰ অৱস্থা বেয়া হ'ব নালাগে। ইয়াৰ বাবে, এতিয়াৰ পৰা পৰিৱৰ্তন কৰিব লাগিব আৰু এটা নতুন দল প্ৰস্তুত কৰিব লাগিব। ইয়াৰ বাবে, বিচিচিআইয়ে দলটোৰ জ্যেষ্ঠ খেলুৱৈসকলৰ সৈতে কথা পাতিব। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, ভাৰতীয় ক্ৰিকেট বোৰ্ডে ভাৰতৰ স্বদেশ প্ৰত্যাৱৰ্তনৰ পিছত অধিনায়ক ৰোহিত শৰ্মা, প্ৰাক্তন অধিনায়ক বিৰাট কোহলী আৰু মুখ্য প্ৰশিক্ষক ৰাহুল দ্ৰাবিড়ৰ সৈতে কথা পাতিব আৰু ভৱিষ্যতৰ টীম ইণ্ডিয়া সম্পৰ্কে তেওঁলোকৰ মতামত জানিব।

দ্য ইণ্ডিয়ান এক্সপ্ৰেছত প্ৰকাশিত এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলটো অষ্ট্ৰেলিয়াৰ পৰা উভতি অহাৰ পিছত, বিচিচিআইৰ শীৰ্ষ বিষয়াসকলে জ্যেষ্ঠ খেলুৱৈসকলৰ সৈতে কথা পাতিব আৰু ভৱিষ্যতৰ কাৰ্যপন্থা সন্দৰ্ভত তেওঁলোকৰ স্থিতি জানিব। ব'ৰ্ডৰ সূত্ৰৰ উদ্ধৃতি দি প্ৰতিবেদনত কোৱা হৈছে যে দলটোৰ প্ৰশিক্ষক দ্ৰাবিড়, ৰোহিত আৰু কোহলীয়ে টি২০ ফৰ্মেটত টীম ইণ্ডিয়াৰ ভৱিষ্যত পৰিকল্পনা সম্পৰ্কে বিতং আলোচনা কৰিব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি