• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • IND vs ENG: Coronaত আক্ৰান্ত হোৱাৰ পিছত ৰোহিতৰ প্ৰথম ইনষ্টাগ্ৰাম পোষ্ট, তেওঁ ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে টেষ্ট খেলিব নেকি ?

IND vs ENG: Coronaত আক্ৰান্ত হোৱাৰ পিছত ৰোহিতৰ প্ৰথম ইনষ্টাগ্ৰাম পোষ্ট, তেওঁ ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে টেষ্ট খেলিব নেকি ?

ৰোহিত শৰ্মাই ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে টেষ্ট খেলিব নে নেখেলে সেয়া ৩০ জুনত সিদ্ধান্ত লোৱা হ'ব। ৰোহিতৰ পুনৰ ৩০ জুনত আৰটি-পিচিআৰ পৰীক্ষা কৰা হ'ব।

ৰোহিত শৰ্মাই ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে টেষ্ট খেলিব নে নেখেলে সেয়া ৩০ জুনত সিদ্ধান্ত লোৱা হ'ব। ৰোহিতৰ পুনৰ ৩০ জুনত আৰটি-পিচিআৰ পৰীক্ষা কৰা হ'ব।

ৰোহিত শৰ্মাই ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে টেষ্ট খেলিব নে নেখেলে সেয়া ৩০ জুনত সিদ্ধান্ত লোৱা হ'ব। ৰোহিতৰ পুনৰ ৩০ জুনত আৰটি-পিচিআৰ পৰীক্ষা কৰা হ'ব।

  • Share this:
ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ অধিনায়ক ৰোহিত শৰ্মাক অলপতে Covid Positive পোৱা গৈছিল। তেতিয়াৰ পৰা, ৰোহিতৰ বাৰ্মিংহাম টেষ্টত খেলাক লৈ সন্দেহৰ পৰিস্থিতি সৃষ্টি হৈছে। কৰোনা প্ৰতিবেদন ইতিবাচক হোৱাৰ পিছত, ৰোহিতক হোটেলৰ কোঠাত চিকিৎসকৰ তত্বাৱধানত পৃথক কৰা হৈছে। এই সকলোবোৰৰ মাজতে, ৰোহিত শৰ্মাই সোমবাৰে নিশা তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত এখন ফটো পোষ্ট কৰিছিল য'ত তেওঁ হাঁহি থকা অৱস্থাত দেখা গৈছিল। ইয়াৰ পিছত, এতিয়া অনুৰাগীসকল আশাবাদী যে ৰোহিতে ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে টেষ্টত খেলিব পাৰে।

ৰোহিতে খেলিব পাৰিবনে?
ৰোহিত শৰ্মাই ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে টেষ্ট খেলিব নে নেখেলে সেয়া ৩০ জুনত সিদ্ধান্ত লোৱা হ'ব। ৰোহিতৰ পুনৰ ৩০ জুনত আৰটি-পিচিআৰ পৰীক্ষা কৰা হ'ব। যদি ৰোহিতৰ প্ৰতিবেদন এই পৰীক্ষাত নেতিবাচক হয়, তেন্তে তেওঁ বাৰ্মিংহাম টেষ্টত খেলিবলৈ সক্ষম হ'ব। ভাৰতীয় দলটোৱে ২৮ জুন, মঙলবাৰে এজবাষ্টন টেষ্টৰ বাবে বাৰ্মিংহামলৈ ৰাওনা হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published: