உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • sports
    • »
    • IPL 2022: যশস্বী-অশ্বিনৰ সুন্দৰ বেটিঙেৰে ৰাজস্থানে পৰাস্ত কৰিলে চেন্নাই চুপাৰ কিংছক ! পইণ্ট তালিকাৰ দ্বিতীয় স্থানত ৰাজস্থান ...

    IPL 2022: যশস্বী-অশ্বিনৰ সুন্দৰ বেটিঙেৰে ৰাজস্থানে পৰাস্ত কৰিলে চেন্নাই চুপাৰ কিংছক ! পইণ্ট তালিকাৰ দ্বিতীয় স্থানত ৰাজস্থান ...

    যশস্বী জয়ছোৱালৰ ৫৯ ৰাণৰ ইনিংছৰ পিছত আৰ অশ্বিনৰ অপৰাজিত ৪০ ৰাণৰ সহায়ত ৰাজস্থান ৰয়েলছে আই পি এল ২০২২ৰ (IPL 2022) ৬৮ তম মেচত চেন্নাই চুপাৰ কিংছক (CSK vs RR) ৫ উইকেটত পৰাস্ত কৰে।

    যশস্বী জয়ছোৱালৰ ৫৯ ৰাণৰ ইনিংছৰ পিছত আৰ অশ্বিনৰ অপৰাজিত ৪০ ৰাণৰ সহায়ত ৰাজস্থান ৰয়েলছে আই পি এল ২০২২ৰ (IPL 2022) ৬৮ তম মেচত চেন্নাই চুপাৰ কিংছক (CSK vs RR) ৫ উইকেটত পৰাস্ত কৰে।

    যশস্বী জয়ছোৱালৰ ৫৯ ৰাণৰ ইনিংছৰ পিছত আৰ অশ্বিনৰ অপৰাজিত ৪০ ৰাণৰ সহায়ত ৰাজস্থান ৰয়েলছে আই পি এল ২০২২ৰ (IPL 2022) ৬৮ তম মেচত চেন্নাই চুপাৰ কিংছক (CSK vs RR) ৫ উইকেটত পৰাস্ত কৰে।

    • Share this:
    যশস্বী জয়ছোৱালৰ ৫৯ ৰাণৰ ইনিংছৰ পিছত আৰ অশ্বিনৰ অপৰাজিত ৪০ ৰাণৰ সহায়ত ৰাজস্থান ৰয়েলছে আই পি এল ২০২২ৰ (IPL 2022) ৬৮ তম মেচত চেন্নাই চুপাৰ কিংছক (CSK vs RR) ৫ উইকেটত পৰাস্ত কৰে।

    ৰাজস্থানে চেন্নাইৰ বিৰুদ্ধে জয়লাভ কৰি পইণ্ট তালিকাৰ দ্বিতীয় স্থানলৈ আগবাঢ়িছে। টছত জয়ী হোৱাৰ পিছত প্ৰথমে বেটিং কৰি চেন্নাইয়ে নিৰ্ধাৰিত অভাৰত ৬ টা উইকেট হেৰুৱাই ১৫০ ৰাণ সংগ্ৰহ কৰে। মইন আলীয়ে সৰ্বাধিক ৯৩ ৰাণ সংগ্ৰহ কৰে। মইনৰ বেটিঙলৈ চাই এনে লাগিছিল যে চেন্নাইয়ে ডাঙৰ স্ক'ৰ কৰিব, কিন্তু তেওঁ আউট হোৱাৰ পিছত চেন্নাইৰ গতি হ্ৰাস পাইছিল। মইনৰ উপৰিও এম এছ ধোনীয়ে চিএছকেৰ হৈ সৰ্বাধিক ২৬ ৰাণ সংগ্ৰহ কৰে। ডেভন কনৱেই ১৬ ৰাণ সংগ্ৰহ কৰিছিল।

    প্ৰত্যুত্তৰত ১৫১ ৰানৰ লক্ষ্য লৈ ৰাজস্থানে অন্তিম অভাৰত অশ্বিন-ৰিয়ানৰ যুটীয়ে বিজয়লক্ষ্যত উপনীত কৰোৱায়।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: