• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • IPL 2023 Retention: ৰবীন্দ্ৰ জাদেজাই চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ হৈ IPL খেলিব, CSKএ নিশ্চিত কৰিছে ...

IPL 2023 Retention: ৰবীন্দ্ৰ জাদেজাই চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ হৈ IPL খেলিব, CSKএ নিশ্চিত কৰিছে ...

চেন্নাই চুপাৰ কিংছে আই পি এল ২০২৩ ৰ বাবে অলৰাউণ্ডাৰ ৰবীন্দ্ৰ জাদেজাক ধৰি ৰাখিছে। এইটো চিএচকেৰ দ্বাৰা ইয়াৰ টুইটৰ জৰিয়তে নিশ্চিত কৰা হৈছে।

চেন্নাই চুপাৰ কিংছে আই পি এল ২০২৩ ৰ বাবে অলৰাউণ্ডাৰ ৰবীন্দ্ৰ জাদেজাক ধৰি ৰাখিছে। এইটো চিএচকেৰ দ্বাৰা ইয়াৰ টুইটৰ জৰিয়তে নিশ্চিত কৰা হৈছে।

চেন্নাই চুপাৰ কিংছে আই পি এল ২০২৩ ৰ বাবে অলৰাউণ্ডাৰ ৰবীন্দ্ৰ জাদেজাক ধৰি ৰাখিছে। এইটো চিএচকেৰ দ্বাৰা ইয়াৰ টুইটৰ জৰিয়তে নিশ্চিত কৰা হৈছে।

  • Share this:
সকলো ফ্ৰেঞ্চাইজিয়ে আই পি এল ২০২৩ (IPL 2023)ৰ বাবে প্ৰস্তুতি আৰম্ভ কৰিছে। দলবোৰে তেওঁলোকৰ ১৫ জন খেলুৱৈৰ তালিকা মঙলবাৰে সন্ধিয়া ৫ বজাৰ ভিতৰত অৰ্থাৎ ১৫ নৱেম্বৰৰ ভিতৰত বিচিচিআইৰ ওচৰত দাখিল কৰিব লাগিব। চিএচকেয়ে ইয়াৰ খেলুৱৈসকলৰ এখন তালিকাও প্ৰস্তুত কৰিছে। চেন্নাই চুপাৰ কিংছে আই পি এল ২০২৩ ৰ বাবে অলৰাউণ্ডাৰ ৰবীন্দ্ৰ জাদেজাক ধৰি ৰাখিছে। এইটো চিএচকেৰ দ্বাৰা ইয়াৰ টুইটৰ জৰিয়তে নিশ্চিত কৰা হৈছে।

মহেন্দ্ৰ সিং ধোনীৰ তত্বাৱধানত, চিএছকে-য়ে পৰৱৰ্তী ছিজনৰ বাবে ইয়াৰ দল প্ৰস্তুত কৰিছে। ইয়াৰ সৈতে, চিএছকে আৰু জাদেজাৰ মাজৰ বিবাদো সমাপ্ত হৈছে। এইটো কোৱা হৈছে যে ধোনীয়ে জাদেজা আৰু ফ্ৰেঞ্চাইজিৰ মাজৰ সম্পৰ্কত উষ্ণতা আনিবলৈ এটা ডাঙৰ ভূমিকা পালন কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি