মুখ্যপৃষ্ঠা »খবৰ »ক্ৰীড়া »DC vs SRH: দিল্লী কেপিটেলছে ৰুধিলে ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদক ! ৱাৰ্ণাৰ-পাৱেলৰ বিস্ফোৰক বেটিঙেৰে দিল্লীৰ ৰানৰ পাহাৰ ...

DC vs SRH: দিল্লী কেপিটেলছে ৰুধিলে ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদক ! ৱাৰ্ণাৰ-পাৱেলৰ বিস্ফোৰক বেটিঙেৰে দিল্লীৰ ৰানৰ পাহাৰ ...

দিল্লী কেপিটেলছে আই পি এল ২০২২ ত পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিছে। টি-২০ লীগৰ (IPL 2022) ৫০ সংখ্যক খেলত দিল্লীয়ে বৃহস্পতিবাৰে ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদক (DC vs SRH) ২১ ৰাণত পৰাস্ত কৰে। ১০ খন খেলত এইটো দিল্লীৰ পঞ্চম জয়।

দিল্লী কেপিটেলছে আই পি এল ২০২২ ত পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিছে। টি-২০ লীগৰ (IPL 2022) ৫০ সংখ্যক খেলত দিল্লীয়ে বৃহস্পতিবাৰে ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদক (DC vs SRH) ২১ ৰাণত পৰাস্ত কৰে। ১০ খন খেলত এইটো দিল্লীৰ পঞ্চম জয়।

দিল্লী কেপিটেলছে আই পি এল ২০২২ ত পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিছে। টি-২০ লীগৰ (IPL 2022) ৫০ সংখ্যক খেলত দিল্লীয়ে বৃহস্পতিবাৰে ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদক (DC vs SRH) ২১ ৰাণত পৰাস্ত কৰে। ১০ খন খেলত এইটো দিল্লীৰ পঞ্চম জয়।

  • Share this:
দিল্লী কেপিটেলছে আই পি এল ২০২২ ত পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিছে। টি-২০ লীগৰ (IPL 2022) ৫০ সংখ্যক খেলত দিল্লীয়ে বৃহস্পতিবাৰে ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদক (DC vs SRH) ২১ ৰাণত পৰাস্ত কৰে। ১০ খন খেলত এইটো দিল্লীৰ পঞ্চম জয়।

ইয়াৰ সৈতে, দলটো তালিকাৰ ৭মৰ পৰা ৫ম স্থানলৈ স্থানান্তৰিত হৈছে। দিল্লীয়ে প্ৰথমে বেট ধৰি ৩ টা উইকেট হেৰুৱাই ২০৭ ৰাণৰ বিশাল স্ক'ৰ সংগ্ৰহ কৰিছিল। ডেভিদ ৱাৰ্ণাৰ আৰু ৰোভমেন পাৱেলে অপৰাজিত অৰ্ধশতক অৰ্জন কৰে। দুয়োজনে এটা শতকীয় যুটীও ভাগ বতৰা কৰিছিল আৰু ইয়াৰ প্ৰত্যুত্তৰত হায়দৰাবাদে ৮ টা উইকেট হেৰুৱাই মাত্ৰ ১৮৬ ৰাণহে কৰিবলৈ সক্ষম হয়। এইটো ১০ খন খেলত দলটোৰ ৫ম পৰাজয়। দলটো ১০ পইণ্টৰ সৈতে ৫মৰ পৰা ৬ ষ্ঠলৈ আগবাঢ়িছে। ইয়াৰ লগে লগে IPLৰ যুঁজখন আৰু আকৰ্ষণীয় হৈ পৰিছে।

শেহতীয়া বাতৰি