• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • CSK vs MI: মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছে পৰাস্ত কৰিলে ধোনী বাহিনীক, IPLৰ প্লে অফৰ আশাও সমাপ্ত CSKৰ ...

CSK vs MI: মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছে পৰাস্ত কৰিলে ধোনী বাহিনীক, IPLৰ প্লে অফৰ আশাও সমাপ্ত CSKৰ ...

চেন্নাই চুপাৰ কিংছ (CSK) দলটোও আই পি এল ২০২২ (IPL 2022) ৰ প্লে অফ দৌৰৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। টি-২০ লীগৰ ৫৯ সংখ্যক খেলত মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছে চিএছকেক (MI vs CSK) ৫ উইকেটত পৰাস্ত কৰে।

চেন্নাই চুপাৰ কিংছ (CSK) দলটোও আই পি এল ২০২২ (IPL 2022) ৰ প্লে অফ দৌৰৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। টি-২০ লীগৰ ৫৯ সংখ্যক খেলত মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছে চিএছকেক (MI vs CSK) ৫ উইকেটত পৰাস্ত কৰে।

চেন্নাই চুপাৰ কিংছ (CSK) দলটোও আই পি এল ২০২২ (IPL 2022) ৰ প্লে অফ দৌৰৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। টি-২০ লীগৰ ৫৯ সংখ্যক খেলত মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছে চিএছকেক (MI vs CSK) ৫ উইকেটত পৰাস্ত কৰে।

  • Share this:
চেন্নাই চুপাৰ কিংছ (CSK) দলটোও আই পি এল ২০২২ (IPL 2022) ৰ প্লে অফ দৌৰৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। টি-২০ লীগৰ ৫৯ সংখ্যক খেলত মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছে চিএছকেক (MI vs CSK) ৫ উইকেটত পৰাস্ত কৰে। এইটো ১২ খন খেলত দলটোৰ ৮ম পৰাজয়। মুম্বাই ইতিমধ্যে প্লে অফৰ দৌৰৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। খেলখনত মুম্বাইৰ অধিনায়ক ৰোহিত শৰ্মাই টছত জয়ী হৈ বল িং কৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল। ইয়াৰ প্ৰত্যুত্তৰত চিএছকে ১৬ অভাৰত মাত্ৰ ৯৭ ৰাণত আউট হয়। অধিনায়ক এম এছ ধোনীয়ে সৰ্বাধিক ৩৬ নট আউটকৰি ৰাণ কৰে। বাওঁহাতৰ দ্ৰুত বলাৰ ডেনিয়েল চামছে 3 টা উইকেট দখল কৰে। ইয়াৰ প্ৰত্যুত্তৰত মুম্বাইয়ে ১৪.৫ অভাৰত ৫ টা উইকেট ৰখাৰ লক্ষ্য অৰ্জন কৰে। ১২ খন খেলত এইটো দলটোৰ তৃতীয় জয়।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি