உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • sports
    • »
    • IPL 2022: CSKৰ দুখন খেলত পৰাজয়ৰ পিছত অসুবিধা বৃদ্ধি পাইছে ! চিকিৎসালয়ত এজন বলাৰ, তাৰ পিছত আন এজন আঘাতপ্ৰাপ্ত ...

    IPL 2022: CSKৰ দুখন খেলত পৰাজয়ৰ পিছত অসুবিধা বৃদ্ধি পাইছে ! চিকিৎসালয়ত এজন বলাৰ, তাৰ পিছত আন এজন আঘাতপ্ৰাপ্ত ...

    IPL 2022 ৰ আৰম্ভণি চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ (Chennai Super Kings) বাবে সুখকৰ নহয়। জাদেজাই (Ravindra Jadeja) এতিয়ালৈকে অধিনায়কত্বত কোনো প্ৰভাৱ পেলাব পৰা নাই।

    IPL 2022 ৰ আৰম্ভণি চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ (Chennai Super Kings) বাবে সুখকৰ নহয়। জাদেজাই (Ravindra Jadeja) এতিয়ালৈকে অধিনায়কত্বত কোনো প্ৰভাৱ পেলাব পৰা নাই।

    IPL 2022 ৰ আৰম্ভণি চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ (Chennai Super Kings) বাবে সুখকৰ নহয়। জাদেজাই (Ravindra Jadeja) এতিয়ালৈকে অধিনায়কত্বত কোনো প্ৰভাৱ পেলাব পৰা নাই।

    • Share this:
    IPL 2022 ৰ আৰম্ভণি চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ (Chennai Super Kings) বাবে সুখকৰ নহয়। জাদেজাই (Ravindra Jadeja) এতিয়ালৈকে অধিনায়কত্বত কোনো প্ৰভাৱ পেলাব পৰা নাই। তেওঁৰ নেতৃত্বত, দলটোৱে এতিয়ালৈকে খেলা দুয়োখন মেচহে হেৰুৱাইছে। আই পি এল 2022-ৰ উদ্বোধনী খেলখনত, তেওঁ কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছৰ দ্বাৰা পৰাজিত হয়। লক্ষ্ণৌ চুপাৰজায়ান্টছৰ বিৰুদ্ধে দ্বিতীয়খন খেলত দলটোৱে ২১০ ৰাণ সংগ্ৰহ কৰাৰ পিছতো মেচখন ৬ উইকেটত হেৰুৱায়। দলটোৰ দুখ বৃদ্ধি কৰাটো কম আছিল যে দুজন খেলুৱৈৰ আঘাত আৰু অসুস্থতাই দলটোৰ বাবে এক ডাঙৰ সংকটৰ সৃষ্টি কৰিছিল।

    এতিয়া এইটো প্ৰকাশ পাইছে যে চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ অলৰাউণ্ডাৰ ক্ৰিছ জৰ্ডান অসুস্থ হোৱাৰ পিছত দ্ৰুত বলাৰ এডাম মিলনেও আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছে। ডিঙিৰ সংক্ৰমণৰ বাবে জৰ্ডানক ২৬ মাৰ্চত মুম্বাইৰ এখন চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। তেওঁলোকৰ পুনৰুদ্ধাৰ হ'বলৈ আৰু এদিন বা দুদিন লাগিব। আনহাতে, কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছৰ বিৰুদ্ধে প্ৰথমখন মেচ খেলা মিলনে আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছে। ইয়াৰ বাবে, এই কিৱি বলাৰজনে লক্ষ্ণৌ চুপাৰ জায়াণ্টছৰ বিৰুদ্ধে দ্বিতীয় খন মেচত খেলিবলৈ অহা নাছিল। ইতিমধ্যে দলটোৱে আঘাতপ্ৰাপ্ত দীপক চাহাৰক হেৰুৱাইছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: