• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • IPL 2022: অৰ্জুন তেণ্ডুলকাৰে আজি IPLত আত্মপ্ৰকাশ কৰিব নেকি ? মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছে টুইট কৰিছে ...

IPL 2022: অৰ্জুন তেণ্ডুলকাৰে আজি IPLত আত্মপ্ৰকাশ কৰিব নেকি ? মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছে টুইট কৰিছে ...

IPLৰ আটাইতকৈ সফল দল মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছৰ (MI) বাবে এই ছিজন এতিয়ালৈকে বিশেষ একো হোৱা নাই। পাঁচবাৰৰ চেম্পিয়ন মুম্বাইয়ে অন্তিম পাঁচখন মেচত পৰাজিত হৈছে আৰু পইণ্ট তালিকাৰ দশম স্থানত আছে।

IPLৰ আটাইতকৈ সফল দল মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছৰ (MI) বাবে এই ছিজন এতিয়ালৈকে বিশেষ একো হোৱা নাই। পাঁচবাৰৰ চেম্পিয়ন মুম্বাইয়ে অন্তিম পাঁচখন মেচত পৰাজিত হৈছে আৰু পইণ্ট তালিকাৰ দশম স্থানত আছে।

IPLৰ আটাইতকৈ সফল দল মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছৰ (MI) বাবে এই ছিজন এতিয়ালৈকে বিশেষ একো হোৱা নাই। পাঁচবাৰৰ চেম্পিয়ন মুম্বাইয়ে অন্তিম পাঁচখন মেচত পৰাজিত হৈছে আৰু পইণ্ট তালিকাৰ দশম স্থানত আছে।

  • Share this:
IPLৰ আটাইতকৈ সফল দল মুম্বাই ইণ্ডিয়ানছৰ (MI) বাবে এই ছিজন এতিয়ালৈকে বিশেষ একো হোৱা নাই। পাঁচবাৰৰ চেম্পিয়ন মুম্বাইয়ে তেওঁলোকৰ অন্তিম পাঁচখন মেচত পৰাজিত হৈছে আৰু পইণ্ট তালিকাৰ তলৰ দশম স্থানত আছে। তেওঁলোকৰ পৰাজয়ৰ ধাৰা ভাঙিবলৈ মুম্বাইয়ে শনিবাৰে লক্ষ্ণৌ চুপাৰ জায়াণ্টছৰ বিৰুদ্ধে খেলপথাৰত অৱতীৰ্ণ হ'ব। লক্ষ্ণৌয়ে ৫ খন খেলৰ ভিতৰত ৩ খনত জয়লাভ কৰিছে। আশা কৰা হৈছে যে লক্ষ্ণৌয়ে তেওঁলোকৰ প্লেয়িং ইলেভেনত কোনো পৰিৱৰ্তন নকৰিব।



মুম্বাইয়ে কিছু পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে। অৰ্জুন তেণ্ডুলকাৰেও আই পি এলত আত্মপ্ৰকাশ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। মুম্বাইয়ে তেওঁৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল আৰু লিখিছিল যে এইটো আমাৰ মনত আছে। মুম্বাইৰ প্লেয়িং ইলেভেনৰ বিষয়ে ক'লে, ঈশান কিষাণে ৰোহিত শৰ্মাৰ সৈতে ইনিংছ আৰম্ভ কৰিব। প্ৰথম দুখন খেলত ঈশানে এটাৰ পিছত এটা অৰ্ধশতক অৰ্জন কৰিছিল, কিন্তু তাৰ পিছত তেওঁ সংগ্ৰাম কৰি আছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: