• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • T20 World Cup: মিনিটত বিক্ৰী হ'ল ভাৰত-পাকিস্তানৰ খেলৰ টিকট, ২৩ অক্টোবৰত মেলবৰ্ণত অনুষ্ঠিত হ'ব মহাযুঁজ !

T20 World Cup: মিনিটত বিক্ৰী হ'ল ভাৰত-পাকিস্তানৰ খেলৰ টিকট, ২৩ অক্টোবৰত মেলবৰ্ণত অনুষ্ঠিত হ'ব মহাযুঁজ !

T20 World Cup: টি-২০ বিশ্বকাপ-২০২২ৰ ভাৰত-পাকিস্তান (T20 WC- IND vs PAK) খেলখন ২৩ অক্টোবৰত মেলবৰ্ণত অনুষ্ঠিত হ'ব, কিন্তু টিকটবোৰ মিনিটৰ ভিতৰতে বিক্ৰী হৈ যায়।

T20 World Cup: টি-২০ বিশ্বকাপ-২০২২ৰ ভাৰত-পাকিস্তান (T20 WC- IND vs PAK) খেলখন ২৩ অক্টোবৰত মেলবৰ্ণত অনুষ্ঠিত হ'ব, কিন্তু টিকটবোৰ মিনিটৰ ভিতৰতে বিক্ৰী হৈ যায়।

T20 World Cup: টি-২০ বিশ্বকাপ-২০২২ৰ ভাৰত-পাকিস্তান (T20 WC- IND vs PAK) খেলখন ২৩ অক্টোবৰত মেলবৰ্ণত অনুষ্ঠিত হ'ব, কিন্তু টিকটবোৰ মিনিটৰ ভিতৰতে বিক্ৰী হৈ যায়।

  • Share this:
অষ্ট্ৰেলিয়াত অনুষ্ঠিত হ'ব লগা এই বছৰৰ টি-২০ বিশ্বকাপ (T20 World Cup 2022)ৰ টিকট বিক্ৰী আৰম্ভ হৈছে। যেতিয়াই ভাৰত আৰু পাকিস্তানৰ দলে যিকোনো মঞ্চত মুখামুখি যুঁজত অৱতীৰ্ণ হয়, অনুৰাগীসকলৰ উৎসাহৰ শীৰ্ষত থাকে আৰু টিকট ক্ৰয়ৰ ক্ষেত্ৰতো একেই দেখা যায়। টি-২০ বিশ্বকাপ-২০২২ৰ ভাৰত-পাকিস্তান (T20 WC- IND vs PAK) খেলখন ২৩ অক্টোবৰত মেলবৰ্ণত অনুষ্ঠিত হ'ব, কিন্তু টিকটবোৰ মিনিটৰ ভিতৰতে বিক্ৰী হৈ যায়।

আইচিচি বিশ্বকাপ প্ৰতিযোগিতাখন ১৬ অক্টোবৰৰ পৰা ১৩ নৱেম্বৰলৈ অনুষ্ঠিত হ'ব। ইয়াৰ বাবে, অনুৰাগীসকলে ষ্টেডিয়ামলৈ যোৱা আৰু খেলখন উপভোগ কৰাৰ উদ্দেশ্যে টিকট ক্ৰয় কৰিব পাৰে। এই টিকটবোৰ T20WorldCup.com উপলব্ধ। ফাইনেলকে ধৰি ৪৫ খন খেলৰ টিকট ক্ৰয় কৰিব পাৰিব। আইচিচিয়ে এক বিবৃতিত কয়, "প্ৰথম ৰাউণ্ড আৰু চুপাৰ ১২ পৰ্যায়ৰ বাবে শিশুৰ টিকটৰ মূল্য ৫ ডলাৰ, আনহাতে প্ৰাপ্তবয়স্কৰ টিকটৰ মূল্য ২০ ডলাৰ।"
Published by:Kokil Sarma
First published: