• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • IND vs NZ: উমৰাণ মালিক-সঞ্জু চেমছনে অন্তিম টি-২০ খেলখনত সুযোগ পাব নেকি ?

IND vs NZ: উমৰাণ মালিক-সঞ্জু চেমছনে অন্তিম টি-২০ খেলখনত সুযোগ পাব নেকি ?

ভাৰত আৰু নিউজিলেণ্ডৰ মাজত তৃতীয় আৰু অন্তিম টি-২০ ২২ নৱেম্বৰত (মঙলবাৰে) নেপিয়াৰত অনুষ্ঠিত হ'ব। আটাইতকৈ ডাঙৰ প্ৰশ্নটো হ'ল উমৰান মালিক আৰু সঞ্জু চেমছনৰ দৰে খেলুৱৈয়ে নিউজিলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে সুযোগ পাব নেকি?

ভাৰত আৰু নিউজিলেণ্ডৰ মাজত তৃতীয় আৰু অন্তিম টি-২০ ২২ নৱেম্বৰত (মঙলবাৰে) নেপিয়াৰত অনুষ্ঠিত হ'ব। আটাইতকৈ ডাঙৰ প্ৰশ্নটো হ'ল উমৰান মালিক আৰু সঞ্জু চেমছনৰ দৰে খেলুৱৈয়ে নিউজিলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে সুযোগ পাব নেকি?

ভাৰত আৰু নিউজিলেণ্ডৰ মাজত তৃতীয় আৰু অন্তিম টি-২০ ২২ নৱেম্বৰত (মঙলবাৰে) নেপিয়াৰত অনুষ্ঠিত হ'ব। আটাইতকৈ ডাঙৰ প্ৰশ্নটো হ'ল উমৰান মালিক আৰু সঞ্জু চেমছনৰ দৰে খেলুৱৈয়ে নিউজিলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে সুযোগ পাব নেকি?

  • Share this:
ভাৰত আৰু নিউজিলেণ্ডৰ মাজত তৃতীয় আৰু অন্তিম টি-২০ ২২ নৱেম্বৰত (মঙলবাৰে) নেপিয়াৰত অনুষ্ঠিত হ'ব। আটাইতকৈ ডাঙৰ প্ৰশ্নটো হ'ল উমৰান মালিক আৰু সঞ্জু চেমছনৰ দৰে খেলুৱৈয়ে নিউজিলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে সুযোগ পাব নেকি? টি-২০ বিশ্বকাপত আকৌ এবাৰ আশা নুপ্ৰদৰ্শন নকৰাৰ পিছত, ভাৰতে আন কিছুমান খেলুৱৈক চেষ্টা কৰাৰ সম্ভাৱনা আছিল। অৱশ্যে, দ্বিতীয় টি-২০ৰ দলৰ সংমিশ্ৰণলৈ লক্ষ্য কৰিলে, দলটোৱে শূন্যৰ পৰা আৰম্ভ কৰিবলৈ সংকোচ বোধ কৰে বুলি ইঙ্গিত পোৱা গৈছে।

সূৰ্যকুমাৰ যাদৱৰ উজ্জ্বল ব্যক্তিগত প্ৰদৰ্শনক বাদ দি ভাৰতীয় দলটোৱে দেওবাৰে পুনৰ এবাৰ ১৬০ ৰাণ সংগ্ৰহ কৰিবলৈ সংগ্ৰাম কৰিব লগা হ'লহেঁতেন, যিটো অষ্ট্ৰেলিয়াত অনুষ্ঠিত হোৱা বিশ্বকাপৰ কথা মনত পেলাই দিয়ে য'ত ভাৰতীয় দলটোৱে ডাঙৰ স্ক'ৰ সংগ্ৰহ কৰাত ব্যৰ্থ হৈছিল। পাৱাৰপ্লেত ভাৰতৰ মনোভাৱ অতি চিন্তাৰ বিষয়। দ্বিতীয় টি-২০ত ঋষভ পন্তক অৰ্ডাৰৰ শীৰ্ষত ঈশান কিষাণৰ সৈতে চেষ্টা কৰা হৈছিল কিন্তু আকাংক্ষিত ফলাফল পোৱা নাছিল। পণ্টৰ স্তৰলৈ লক্ষ্য কৰিলে, তেওঁ শৃংখলাটোৰ অন্তিম খন খেলত অধিক ভাল প্ৰদৰ্শন কৰিব বুলি আশা কৰা হৈছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি