• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • India vs West Indies Series: ৰোহিত শৰ্মাই ৱেষ্ট ইণ্ডিজ শৃংখলা খেলিব, ফিটনেছ পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ ৰোহিত ! ৰবীন্দ্ৰ জাদেজাক লৈ বেয়া খবৰ ...

India vs West Indies Series: ৰোহিত শৰ্মাই ৱেষ্ট ইণ্ডিজ শৃংখলা খেলিব, ফিটনেছ পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ ৰোহিত ! ৰবীন্দ্ৰ জাদেজাক লৈ বেয়া খবৰ ...

বিৰাট-ৰোহিত

বিৰাট-ৰোহিত

ভাৰত আৰু ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ (Ind Vs WI) মাজত এদিনীয়া আৰু টি-২০ শৃংখলা ৬ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব। দলটোৱে শৃংখলাটোৰ আগতে ভাল খবৰ পাইছে। কেপ্টেইন ৰোহিতে (Rohit Sharma) এনচিএত ফিটনেছ পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ হৈছে।

  • Share this:
আঘাতৰ বাবে ৰোহিত শৰ্মাই দক্ষিণ আফ্ৰিকা-নিউজিলেণ্ড ভ্ৰমণলৈ যাব নোৱাৰিলে। ভাৰত আৰু ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ (Ind Vs WI) মাজত এদিনীয়া আৰু টি-২০ শৃংখলা ৬ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব। দলটোৱে শৃংখলাটোৰ আগতে ভাল খবৰ পাইছে। কেপ্টেইন ৰোহিতে (Rohit Sharma) এনচিএত ফিটনেছ পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ হৈছে। অৰ্থাৎ তেওঁক ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ বিৰুদ্ধে খেলি থকা দেখা যাব। একে সময়তে, ৰবীন্দ্ৰ জাদেজাক লৈ সন্দেহৰ পৰিস্থিতি আছে। তেওঁৰ উভতি আহিবলৈ সময় লাগিব পাৰে। এই বাওঁহাতৰ স্পিনাৰজনে নিউজিলেণ্ড ভ্ৰমণলৈ যোৱা নাছিল। এদিনীয়া চুপাৰ লীগৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি এই শৃংখলাটো ভাৰতৰ বাবে গুৰুত্বপূৰ্ণ।

ৰোহিত শৰ্মাই ফিটনেছ পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ হৈছে আৰু এতিয়া তেওঁ নিৰ্বাচকসকলৰ সৈতে দলটোৰ বিষয়ে আলোচনা কৰিব। বিচিচিআইৰ এজন বিষয়াই কয়, "ৰোহিত শৰ্মা ফিট আৰু শৃংখলাটো খেলিবলৈ সাজু। ৱেষ্ট ইণ্ডিজ শৃংখলাৰ পূৰ্বে সকলো খেলুৱৈ ফিটনেছ পৰীক্ষাৰ বাবে বাংগালুৰুলৈ আহিব।" শৃংখলাটোৰ পূৰ্বে দলটোৰ আহমেদাবাদত এটা সৰু শিবিৰো থাকিব। প্ৰথম খন এদিনীয়া ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত অনুষ্ঠিত হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি