• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • এম এছ ধোনীয়ে কি ডাঙৰ ঘোষণা কৰিবলৈ গৈ আছে ? দিন আৰু সময়ো কৰিছে ঘোষণা ...

এম এছ ধোনীয়ে কি ডাঙৰ ঘোষণা কৰিবলৈ গৈ আছে ? দিন আৰু সময়ো কৰিছে ঘোষণা ...

ধোনীয়ে তেওঁৰ ফেচবুকত এটা পোষ্ট কৰিছে, য'ত তেওঁ লিখিছে, "২৫ ছেপ্টেম্বৰত দুপৰীয়া ২ বজাত, মই আপোনালোক সকলোৰে সৈতে কিছু ৰোমাঞ্চকৰ খবৰ ভাগ বতৰা কৰিম। মই আশা কৰোঁ আপোনালোক সকলো তাত আছে।"

ধোনীয়ে তেওঁৰ ফেচবুকত এটা পোষ্ট কৰিছে, য'ত তেওঁ লিখিছে, "২৫ ছেপ্টেম্বৰত দুপৰীয়া ২ বজাত, মই আপোনালোক সকলোৰে সৈতে কিছু ৰোমাঞ্চকৰ খবৰ ভাগ বতৰা কৰিম। মই আশা কৰোঁ আপোনালোক সকলো তাত আছে।"

ধোনীয়ে তেওঁৰ ফেচবুকত এটা পোষ্ট কৰিছে, য'ত তেওঁ লিখিছে, "২৫ ছেপ্টেম্বৰত দুপৰীয়া ২ বজাত, মই আপোনালোক সকলোৰে সৈতে কিছু ৰোমাঞ্চকৰ খবৰ ভাগ বতৰা কৰিম। মই আশা কৰোঁ আপোনালোক সকলো তাত আছে।"

  • Share this:
ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ প্ৰাক্তন অধিনায়ক মহেন্দ্ৰ সিং ধোনীৰ কিমান জনপ্ৰিয়তা ক'বলগীয়া কথা নহয়। তেওঁ হয়তো আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় ক্ৰিকেটক বিদায় জনাইছে। কিন্তু, তেওঁ এতিয়াও অনুৰাগীসকলৰ হৃদয়ত শাসন কৰে। আন খেলুৱৈ বা চেলিব্ৰিটিৰ দৰে, ধোনী সামাজিক মাধ্যমত অতি কম সক্ৰিয়।

এনে পৰিস্থিতিত, যদি তেওঁ তেওঁৰ ফেচবুক পৃষ্ঠাত পোষ্ট কৰে আৰু তেওঁৰ লাইভ আগমনৰ দিন আৰু সময় কয়, তেনেহ'লে ইয়াক এক ডাঙৰ ঘোষণা হিচাপে ব্যাখ্যা কৰা হৈছে। ধোনীয়ে তেওঁৰ ফেচবুকত এটা পোষ্ট কৰিছে, য'ত তেওঁ লিখিছে, "২৫ ছেপ্টেম্বৰত দুপৰীয়া ২ বজাত, মই আপোনালোক সকলোৰে সৈতে কিছু ৰোমাঞ্চকৰ খবৰ ভাগ বতৰা কৰিম। মই আশা কৰোঁ আপোনালোক সকলো তাত আছে।"

এই পোষ্টটোৰ পিছৰে পৰা, ধোনীক লৈ ছ'চিয়েল মিডিয়াত বিভিন্ন জল্পনা-কল্পনা আৰম্ভ হৈছে। কিছুমানে ইয়াক আই পি এলক বিদায় জনোৱাৰ সৈতে সংযোগ কৰিছে, আনহাতে কিছুমানে ইয়াক টি-২০ বিশ্বকাপৰ পূৰ্বে টীম ইণ্ডিয়াত যোগদান কৰা বুলি চাই আছে। কিন্তু কোনেও সত্যটো নাজানে।



ধোনীয়ে হঠাতে আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় ক্ৰিকেটৰ পৰা অৱসৰ লয়
অৱশ্যে, ধোনীয়ে প্ৰায়ে তেওঁৰ সিদ্ধান্তবোৰৰ সৈতে আচৰিত কৰে। দুবছৰ আগতে, ১৫ আগষ্টৰ সন্ধিয়া, তেওঁ ইনষ্টাগ্ৰামত নিজৰ এটা ভিডিঅ' পোষ্ট কৰি আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় ক্ৰিকেটৰ পৰা অৱসৰ ঘোষণা কৰিছিল। ইয়াৰ আগতে, তেওঁ শৃংখলাটোৰ মাজভাগত ২০১৪ চনত টেষ্টৰ অধিনায়কত্বও ত্যাগ কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি