உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • sports
    • »
    • IPL 2022: অম্বাতি ৰায়ডুৱে হঠাতে আই পি এলৰ পৰা অৱসৰ ল'ব বুলি কিয় টুইট কৰিছিল ? CSKৰ বিষয়াই মুকলি কৰিলে ৰহস্য ...

    IPL 2022: অম্বাতি ৰায়ডুৱে হঠাতে আই পি এলৰ পৰা অৱসৰ ল'ব বুলি কিয় টুইট কৰিছিল ? CSKৰ বিষয়াই মুকলি কৰিলে ৰহস্য ...

    চিএছকেৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া কাশী বিশ্বনাথনে কয় যে ৰায়ডুৱে এতিয়াও আই পি এলৰ পৰা অৱসৰ লোৱা নাই।

    চিএছকেৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া কাশী বিশ্বনাথনে কয় যে ৰায়ডুৱে এতিয়াও আই পি এলৰ পৰা অৱসৰ লোৱা নাই।

    চিএছকেৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া কাশী বিশ্বনাথনে কয় যে ৰায়ডুৱে এতিয়াও আই পি এলৰ পৰা অৱসৰ লোৱা নাই।

    • Share this:
    চেন্নাই চুপাৰ কিংছ (CSK)ৰ মিডল অৰ্ডাৰ বেটছমেন অম্বাতি ৰায়ডুৱে শনিবাৰে ইণ্ডিয়ান প্ৰিমিয়াৰ লীগৰ (IPL) পৰা অৱসৰ ঘোষণা কৰে আৰু হঠাতে এই সিদ্ধান্তই আনকি অম্বাতি ৰায়ডুৰ অনুৰাগীসকলকো আচৰিত কৰি তোলে। কিছুমানে আনকি তেওঁৰ কেৰিয়াৰ আৰু তেওঁৰ সৈতে সম্পৰ্কিত স্মৃতিৰ বিষয়ে পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰা আৰম্ভ কৰিছিল, কিন্তু পিছত ৰায়ডুৱে তেওঁৰ টুইটটো বিলোপ কৰিছিল। এই সন্দৰ্ভত, চিএছকেৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া কাশী বিশ্বনাথনে কয় যে ৰায়ডুৱে এতিয়াও আই পি এলৰ পৰা অৱসৰ লোৱা নাই।

    এতিয়ালৈকে ৰায়ডুৱে এই সন্দৰ্ভত একো কোৱা নাই, কিন্তু চেন্নাই দলৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়াই কয় যে দলটোৰ দুৰ্বল প্ৰদৰ্শনত ক্ৰিকেটাৰজন হতাশ হৈছে।কাশী বিশ্বনাথনে স্পৰ্টছষ্টাৰক কৈছে, "মই তেওঁৰ (অম্বাতি) সৈতে কথা পাতিছিলো আৰু তেওঁ অৱসৰ গ্ৰহণ কৰা নাই। তেওঁ তেওঁৰ প্ৰদৰ্শনত হতাশ হৈছিল আৰু সেয়েহে তেওঁ ইয়াক টুইট কৰিছিল কিন্তু তেওঁ ইয়াক বিলোপ কৰিছে। তেওঁ নিশ্চিতভাৱে এই ছিজনৰ পিছতো অৱসৰ নলয়।"
    Published by:Kokil Sarma
    First published: