• Home
  • »
  • News
  • »
  • sports
  • »
  • আফ্ৰিদীয়ে কোহলীক অৱসৰ ল'বলৈ পৰামৰ্শ দিছে, ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰে প্ৰত্যুত্তৰ দিছে - কিছুমান লোকে কেৱল এবাৰহে অৱসৰ লয়...

আফ্ৰিদীয়ে কোহলীক অৱসৰ ল'বলৈ পৰামৰ্শ দিছে, ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰে প্ৰত্যুত্তৰ দিছে - কিছুমান লোকে কেৱল এবাৰহে অৱসৰ লয়...

শ্বাহিদ আফ্ৰিদীয়ে কোহলীক অৱসৰ ল'বলৈ পৰামৰ্শ দিছে। এই সন্দৰ্ভত ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰ অমিত মিশ্ৰাই আফ্ৰিদীক শক্তিশালী প্ৰত্যুত্তৰ দিছে।

শ্বাহিদ আফ্ৰিদীয়ে কোহলীক অৱসৰ ল'বলৈ পৰামৰ্শ দিছে। এই সন্দৰ্ভত ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰ অমিত মিশ্ৰাই আফ্ৰিদীক শক্তিশালী প্ৰত্যুত্তৰ দিছে।

শ্বাহিদ আফ্ৰিদীয়ে কোহলীক অৱসৰ ল'বলৈ পৰামৰ্শ দিছে। এই সন্দৰ্ভত ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰ অমিত মিশ্ৰাই আফ্ৰিদীক শক্তিশালী প্ৰত্যুত্তৰ দিছে।

  • Share this:
বিৰাট কোহলীয়ে টি-২০ বিশ্বকাপৰ আগতে পুনৰ ফৰ্ম লাভ কৰিছে। অহা মাহৰ পৰা অষ্ট্ৰেলিয়াত বিশ্বকাপৰ খেল অনুষ্ঠিত হ'ব। কোহলীয়ে প্ৰায় ১০০০ দিনৰ পিছত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় ক্ৰিকেটত শতক অৰ্জন কৰিছিল। ইফালে, পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন অধিনায়ক শ্বাহিদ আফ্ৰিদীয়ে কোহলীক অৱসৰ ল'বলৈ পৰামৰ্শ দিছে। তেওঁ কৈছিল যে তেওঁ সময়ৰ সৈতে বিদায় ল'ব লাগে। আপোনাক দলৰ পৰা বাদ দিয়াৰ সলনি। এই সন্দৰ্ভত ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰ অমিত মিশ্ৰাই আফ্ৰিদীক শক্তিশালী প্ৰত্যুত্তৰ দিছে।

অমিত মিশ্ৰাই ছ'চিয়েল মিডিয়াত লিখিছিল, "মৰমৰ আফ্ৰিদী। কিছুমান লোকে কেৱল এবাৰহে অৱসৰ লয়। গতিকে অনুগ্ৰহ কৰি বিৰাট কোহলীক এই সকলোবোৰ এৰি দিয়ক। অমিতে আফ্ৰিদীক তেওঁৰ কথাৰে এক প্ৰকাৰে সমালোচনা কৰিছে, কিয়নো আফ্ৰিদীয়ে দুবাৰ অৱসৰ লৈছিল। প্ৰথমবাৰৰ বাবে তেওঁ এইটো ২০১৭ চনৰ ফেব্ৰুৱাৰীত কৰিছিল। ইয়াৰ পিছত, তেওঁ এপ্ৰিল ২০১৮-ত উভতি আহে। ইয়াৰ আগতে, পাকিস্তান ক্ৰিকেট বোৰ্ডে ছেপ্টেম্বৰ ২০১৬ ত কৈছিল যে তেওঁলোকে আফ্ৰিদীক অৱসৰ লোৱাটো বিচাৰে। কিন্তু ইয়াৰ পিছত, বোৰ্ডৰ সৈতেও তেওঁৰ মতভেদ আছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি