• Home
  • »
  • News
  • »
  • new-delhi
  • »
  • দিল্লী মেট্ৰ'ৰ ভিতৰতে যুৱতীয়ে যুৱকক মাৰিলে চৰ ! কিহৰ বাবে ইমান ক্ষোভ যুৱতীগৰাকীৰ, চাওক এই Video ...

দিল্লী মেট্ৰ'ৰ ভিতৰতে যুৱতীয়ে যুৱকক মাৰিলে চৰ ! কিহৰ বাবে ইমান ক্ষোভ যুৱতীগৰাকীৰ, চাওক এই Video ...

ছ'চিয়েল মিডিয়াত ঘূৰি থকা এটা ভিডিঅ'ত দেখা গৈছে যে এজন লৰা আৰু এগৰাকী ছোৱালীয়ে মেট্ৰ'ৰ ভিতৰত তৰ্ক কৰি আছে। কেৱল সেয়াই নহয় ইজনে সিজনক আঘাত কৰিবলগীয়া পৰিস্থিতিৰো সৃষ্টি হৈছে।

ছ'চিয়েল মিডিয়াত ঘূৰি থকা এটা ভিডিঅ'ত দেখা গৈছে যে এজন লৰা আৰু এগৰাকী ছোৱালীয়ে মেট্ৰ'ৰ ভিতৰত তৰ্ক কৰি আছে। কেৱল সেয়াই নহয় ইজনে সিজনক আঘাত কৰিবলগীয়া পৰিস্থিতিৰো সৃষ্টি হৈছে।

ছ'চিয়েল মিডিয়াত ঘূৰি থকা এটা ভিডিঅ'ত দেখা গৈছে যে এজন লৰা আৰু এগৰাকী ছোৱালীয়ে মেট্ৰ'ৰ ভিতৰত তৰ্ক কৰি আছে। কেৱল সেয়াই নহয় ইজনে সিজনক আঘাত কৰিবলগীয়া পৰিস্থিতিৰো সৃষ্টি হৈছে।

  • Share this:
দিল্লী মেট্ৰ' হৈছে ৰাজধানী চহৰৰ জীৱনৰেখা, ইয়াৰ যাত্ৰীসকলৰ মাজত যথেষ্ট ঘটনা ঘটে। যেতিয়া গন্তব্যস্থানত উপনীত হয়, তেওঁলোকৰ দিনটো ৰৈ যায়। অৱশ্যে, এই নিৰ্দিষ্ট মেট্ৰ' যাত্ৰাত যাত্ৰীসকলক তেওঁলোকৰ ফোনৰ স্ক্ৰীণত চাবলৈ আৰু এক ভিডিঅ' ভাইৰেল হৈ পৰিছে। ছ'চিয়েল মিডিয়াত ঘূৰি থকা এটা ভিডিঅ'ত দেখা গৈছে যে এজন লৰা আৰু এগৰাকী ছোৱালীয়ে মেট্ৰ'ৰ ভিতৰত তৰ্ক কৰি আছে।

সেয়াই যথেষ্ট নহয়, ছোৱালীজনীয়ে তেওঁক চিঞৰি চিঞৰি একাধিকবাৰ চৰ  মাৰিছিল। ঘটনাতো আৰম্ভ হৈছিল তেতিয়া যেতিয়া ছোৱালীজনীয়ে জাৰাৰ পৰা ১০০০ টকাত টি-ছাৰ্ট কিনা বুলি দাবী কৰিছিল কিন্তু ল'ৰাজনে অসন্মত হৈ এইটো ১৫০ টকাৰ বুলি কৈছিল। বিৰক্ত হৈ ছোৱালীজনীয়ে খঙত লৰাজনক আঘাত কৰিছিল আৰু ল'ৰাজনে তেওঁক সতৰ্ক কৰি দিছিল আৰু মনত পেলাই দিছিল যে এয়া ৰাজহুৱা স্থান। যেতিয়া ছোৱালীজনীয়ে ৰ'বলৈ অস্বীকাৰ কৰিছিল, তাৰ পিছত যুৱকজনেও ছোৱালীজনীক চৰ মাৰিছিল।

নাটকীয় ভিডিঅ'টো ইয়াত চাওক:

"আজিকালি কিছুমানে ভাবে যে তেওঁলোকে আনক ৰাজহুৱাভাৱে কষ্ট দিব পাৰে।"য'ত তেওঁলোকে চিন্তা কৰাৰ আগতে কোভিড মাস্কে তেওঁলোকক বেয়া হ'বলৈ ক্ষমতা প্ৰদান কৰে ," এজন টুইটাৰ ব্যৱহাৰকাৰীয়ে মন্তব্য কৰে। যদিও কিছুমানে ইয়াক এক আমোদজনক ঘটনা হিচাপে গ্ৰহণ কৰে, আন কিছুমানে বেয়া পায়। এজন ব্যক্তিয়ে লিখিছিল, "ছ'চিয়েল মিডিয়া চমকি উঠাৰ নতুন খেলা। দিল্লী মেট্ৰোলৈ অনুৰোধ এনেকুৱা যুৱক-যুৱতীৰ বিৰুদ্ধে পদক্ষেপ লওক"

ইয়াত কেইটামান প্ৰতিক্ৰিয়া দিয়া হৈছে:



এনেদৰে বিভিন্নজনে ইয়াৰ প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি