• Home
  • »
  • News
  • »
  • new-delhi
  • »
  • Covid-19: দিল্লীত দ্ৰুতগতিত বৃদ্ধি পাইছে ক'ৰোনা ! বিগত ২৪ ঘণ্টাত আক্ৰান্ত ১,২০৪ জন ...

Covid-19: দিল্লীত দ্ৰুতগতিত বৃদ্ধি পাইছে ক'ৰোনা ! বিগত ২৪ ঘণ্টাত আক্ৰান্ত ১,২০৪ জন ...

ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানী দিল্লীত (Delhi) ক'ৰোনা সংক্ৰমণৰ (Covid-19) ঘটনা নিয়ন্ত্ৰণহীন হৈ পৰিছে। ৰাজ্য চৰকাৰে প্ৰকাশ কৰা তথ্য অনুসৰি, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত দিল্লীত ১২০৪ জন লোক কোৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে।

ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানী দিল্লীত (Delhi) ক'ৰোনা সংক্ৰমণৰ (Covid-19) ঘটনা নিয়ন্ত্ৰণহীন হৈ পৰিছে। ৰাজ্য চৰকাৰে প্ৰকাশ কৰা তথ্য অনুসৰি, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত দিল্লীত ১২০৪ জন লোক কোৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে।

ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানী দিল্লীত (Delhi) ক'ৰোনা সংক্ৰমণৰ (Covid-19) ঘটনা নিয়ন্ত্ৰণহীন হৈ পৰিছে। ৰাজ্য চৰকাৰে প্ৰকাশ কৰা তথ্য অনুসৰি, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত দিল্লীত ১২০৪ জন লোক কোৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে।

  • Share this:
ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানী দিল্লীত (Delhi) ক'ৰোনা সংক্ৰমণৰ (Covid-19) ঘটনা নিয়ন্ত্ৰণহীন হৈ পৰিছে। ৰাজ্য চৰকাৰে প্ৰকাশ কৰা তথ্য অনুসৰি, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত দিল্লীত ১২০৪ জন লোক কোৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে। সোমবাৰে, দিল্লীত কৰোনাৰ ১০১১ টা ঘটনা প্ৰতিবেদিত হৈছিল। এই সন্দৰ্ভত, কালিৰ তুলনাত আজি ২০০ টা নতুন ঘটনা ৰখা হৈছে। কোৰোনাৰ নিয়ন্ত্ৰণহীন পৰিস্থিতিৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি, আকৌ এবাৰ দিল্লীৰ জনসাধাৰণৰ উদ্বেগ বৃদ্ধি পাইছে।

পজিটিভিটী হাৰ ৪.৬৪ শতাংশলৈ বৃদ্ধি হৈছে
দিল্লী চৰকাৰে প্ৰকাশ কৰা তথ্য অনুসৰি, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত ৰাজধানীত কোৰোনা সংক্ৰমণৰ ১২০৪ টা নতুন ঘটনা প্ৰতিবেদিত হৈছে। এই ঘটনাবোৰ ২৫,৯৬৩ টা পৰীক্ষাৰ পৰা প্ৰতিবেদিত হৈছে। তথ্য অনুসৰি, কোৰোনাৰ ইতিবাচকতাৰ হাৰ ৪.৬৪ শতাংশলৈ বৃদ্ধি হৈছে। যোৱা ২৪ ঘণ্টাত কোৰোনাৰ ফলত এজন লোকৰ মৃত্যু হৈছে। একে সময়তে, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত ৮৬৩ জন লোক কোৰোনাৰ পৰা আৰোগ্য হৈছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: