• Home
  • »
  • News
  • »
  • new-delhi
  • »
  • Viral Video: এঘণ্টা ধৰি অপেক্ষাৰত গ্ৰাহকে খাদ্য আহি পোৱাৰ পিছতে ফুড ডেলিভাৰী এজেণ্টক আৰতিৰে সম্ভাষণ জনাই পিন্ধালে ফোঁট; চাওক ভিডিঅ'

Viral Video: এঘণ্টা ধৰি অপেক্ষাৰত গ্ৰাহকে খাদ্য আহি পোৱাৰ পিছতে ফুড ডেলিভাৰী এজেণ্টক আৰতিৰে সম্ভাষণ জনাই পিন্ধালে ফোঁট; চাওক ভিডিঅ'

ইনষ্টাগ্ৰামত পোষ্ট কৰা ক্লিপটোৰ আৰম্ভণিতে অৰ্ডাৰৰ সৈতে ডেলিভাৰী এজেণ্ট। (ক্ৰেডিট: টুইটাৰ)

ইনষ্টাগ্ৰামত পোষ্ট কৰা ক্লিপটোৰ আৰম্ভণিতে অৰ্ডাৰৰ সৈতে ডেলিভাৰী এজেণ্ট। (ক্ৰেডিট: টুইটাৰ)

ল’ৰাজন দুৱাৰমুখত উপস্থিত হোৱাৰ লগে লগে মানুহজনে বিজয়পথ নামৰ চিনেমাখনৰ কুমাৰ চানুৰ 'আয়িয়ে আপকা ইণ্টেজাৰ থা' গীতটো গাবলৈ আৰম্ভ কৰে। তাৰ পিছত তেওঁ খাদ্য গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে ডেলিভাৰী বয়জনৰ কপালত এটা ফোঁট লগাই দিয়ে।

  • Share this:
আমি সকলোৱে উৎসৱৰ সময়খিনি ভাল পাওঁ আৰু সময়খিনি উদযাপনৰ বাবে আমাৰ প্ৰিয় খাদ্যৰ অৰ্ডাৰ দিব বিচাৰো। কিন্তু এটা সমস্যা আছে৷ খাদ্য ডেলিভাৰী প্লেটফৰ্মৰ পৰা সকলোৱে অৰ্ডাৰ দিয়াৰ লগে লগে অপেক্ষাৰ সময় অধিক হয়। ৰাস্তাত যান-জঁটৰ ফলত অপেক্ষাৰ যেন শেষ নহয়। গতিকে, যেতিয়া আপুনি অৱশেষত অৰ্ডাৰটো পাই, তেতিয়া আপুনি হয়তো এই ভাইৰেল ভিডিঅ’ৰ দিল্লীৰ মানুহজনৰ দৰেই উত্তেজিত হৈ পৰে। ক্লিপটোত দেখা গৈছে যে তেওঁ দশেৰাত ট্ৰেফিকত আবদ্ধ হোৱাৰ ফলত পলমকৈ অহা এজন ফুড ডেলিভাৰী এক্সিকিউটিভক নাটকীয় অনুভৱেৰে আদৰি লৈছে। ভিডিঅ’টোৰ জৰিয়তে সামাজিক মাধ্যম ব্যৱহাৰকাৰীসকল বিভাজিত হৈ পৰিছে।

ইনষ্টাগ্ৰামত পোষ্ট কৰা ক্লিপটোৰ আৰম্ভণিতে অৰ্ডাৰৰ সৈতে ডেলিভাৰী এজেণ্টজন আহে। নিজৰ প্ৰিয় খাদ্যৰ সোৱাদ ল'বলৈ বহু সময় অপেক্ষা কৰি থকা গ্ৰাহকজনে আৰতিৰে তেওঁক আদৰি লৈছে। ল’ৰাজন দুৱাৰমুখত উপস্থিত হোৱাৰ লগে লগে মানুহজনে বিজয়পথ নামৰ চিনেমাখনৰ কুমাৰ চানুৰ 'আয়িয়ে আপকা ইণ্টেজাৰ থা' গীতটো গাবলৈ আৰম্ভ কৰে। তাৰ পিছত তেওঁ খাদ্য গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে ডেলিভাৰী বয়জনৰ কপালত এটা ফোঁট লগাই দিয়ে।

ডেলিভাৰী বয়জনেও ফোঁট ল'বৰ বাবে হেলমেটটো আঁতৰাই নিয়াৰ সময়ত আৰু অপ্ৰত্যাশিত আদৰণিৰ পিছত মুখত হাঁহি এটা লৈ আনন্দিত মনোভাৱ প্ৰকাশ কৰে। ভিডিঅ’টোত সন্নিৱিষ্ট কৰা কথাখিনিত লিখা আছিল: “যেতিয়া আপুনি এঘণ্টা অপেক্ষা কৰে।”

“দিল্লীৰ ট্ৰেফিক” থকাৰ পিছতো আপোনাৰ অৰ্ডাৰ পাইছে। ধন্যবাদ জ'মেটো", পোষ্টটোৰ কথাখিনি পঢ়কঃ



ভিডিঅ’টোৱে ইনষ্টাগ্ৰাম ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ মাজত আমোদ যোগাইছে, যিয়ে কমেণ্টত হাঁহিমুখীয়া ইমোজিৰে প্লাৱিত কৰিছিল। এজনে মন্তব্য কৰিছে, “অপেক্ষাৰ অন্ত পৰিল” আন এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে লগতে কয়, “তেওঁ ভাইব টেষ্টত উত্তীৰ্ণ হৈছিল।”

ইয়াৰে এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে ভিডিঅ’টোক “উন্মাদ” বুলি অভিহিত কৰি লিখিছে, “কিমান উদাৰতাৰে সেই ল’ৰাজনে উষ্ম আদৰণি জনোৱাৰ বাবে অপেক্ষা কৰিছিল আৰু যিদৰে হেলমেটটো টানি আনে যাতে তেওঁ ফোঁটটো গ্ৰহণ কৰিব পাৰে ..ধেৎ সেইটো উন্মাদ।”

এই ক্লিপটোৱে ইতিমধ্যে ৪৬ লাখতকৈ অধিক ভিউজ লাভ কৰিছে আৰু এতিয়াও ইয়াৰ সংখ্যা বাঢ়ি গৈ আছে।
Published by:Subham Goswami
First published:

শেহতীয়া বাতৰি