உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • new-delhi
    • »
    • Covid-19 in Delhi: দিল্লীত আজি ক'ৰোনাত আক্ৰান্তৰ সংখ্যা ৪৯৬ ! এদিনত প্ৰায় ৫০% আক্ৰান্তৰ ঘটনা বৃদ্ধি, ২ জুনৰ পিছত সৰ্বাধিক লোক আক্ৰান্ত ...

    Covid-19 in Delhi: দিল্লীত আজি ক'ৰোনাত আক্ৰান্তৰ সংখ্যা ৪৯৬ ! এদিনত প্ৰায় ৫০% আক্ৰান্তৰ ঘটনা বৃদ্ধি, ২ জুনৰ পিছত সৰ্বাধিক লোক আক্ৰান্ত ...

    দিল্লীয়ে (Delhi) মঙলবাৰে ক'ৰোনা ভাইৰাছৰ (Corona Virus) ৪৯৬ টা নতুন ঘটনাৰ প্ৰতিবেদন দিছে। সোমবাৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, ই দিনে প্ৰায় ৫০% বৃদ্ধি হয়।

    দিল্লীয়ে (Delhi) মঙলবাৰে ক'ৰোনা ভাইৰাছৰ (Corona Virus) ৪৯৬ টা নতুন ঘটনাৰ প্ৰতিবেদন দিছে। সোমবাৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, ই দিনে প্ৰায় ৫০% বৃদ্ধি হয়।

    দিল্লীয়ে (Delhi) মঙলবাৰে ক'ৰোনা ভাইৰাছৰ (Corona Virus) ৪৯৬ টা নতুন ঘটনাৰ প্ৰতিবেদন দিছে। সোমবাৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, ই দিনে প্ৰায় ৫০% বৃদ্ধি হয়।

    • Share this:
    দিল্লীয়ে (Delhi) মঙলবাৰে ক'ৰোনা ভাইৰাছৰ (Corona Virus) ৪৯৬ টা নতুন ঘটনাৰ প্ৰতিবেদন দিছে। সোমবাৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, ই দিনে প্ৰায় ৫০% বৃদ্ধি হয়। দিল্লীত যোৱা ২৪ ঘণ্টাত কৰোনা ভাইৰাছত ৪৯৬ জন লোক আক্ৰান্ত হোৱাৰ খবৰ আহিছে, যি ২ জুনৰ পিছত এদিনত সৰ্বাধিক। আনহাতে, ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানীত ৰোগীৰ ক'ৰোনা সংক্ৰমণৰ হাৰো ০.৮৯ শতাংশ, যি ৩১ মে'ৰ পিছত সৰ্বাধিক।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese

    ইফালে, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত, এই মহামাৰীৰ ফলত এজন ৰোগীয়ে প্ৰাণ হেৰুৱাইছে। এদিন আগতে সোমবাৰে দিল্লীত ৩৩১ টা নতুন কৰোনা ৰোগী পঞ্জীয়ন কৰা হৈছিল, যি হৈছে ছয় মাহতকৈ অধিক সময়ৰ ভিতৰত সংক্ৰমণৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা আটাইতকৈ ডাঙৰ বৃদ্ধি। নতুন ঘটনাবোৰৰ ভিতৰত, ১৪২ টা অমিক্ৰনৰ।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: