• Home
  • »
  • News
  • »
  • new-delhi
  • »
  • Delhi Corona: দিল্লীত কৰোনাত আক্ৰান্তৰ সংখ্যা হ্ৰাস, ২৪ ঘণ্টাত ১,৪০৭ জন আক্ৰান্ত, দুজনৰ মৃত্যু ...

Delhi Corona: দিল্লীত কৰোনাত আক্ৰান্তৰ সংখ্যা হ্ৰাস, ২৪ ঘণ্টাত ১,৪০৭ জন আক্ৰান্ত, দুজনৰ মৃত্যু ...

ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানীত শনিবাৰে Corona Virus সংক্ৰমণৰ ১,৪০৭ টা নতুন ঘটনা আৰু দুজন ৰোগীৰ মৃত্যু হোৱাৰ খবৰ পোৱা গৈছে। সংক্ৰমণৰ হাৰ আছিল ৪.৭২ শতাংশ।

ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানীত শনিবাৰে Corona Virus সংক্ৰমণৰ ১,৪০৭ টা নতুন ঘটনা আৰু দুজন ৰোগীৰ মৃত্যু হোৱাৰ খবৰ পোৱা গৈছে। সংক্ৰমণৰ হাৰ আছিল ৪.৭২ শতাংশ।

ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানীত শনিবাৰে Corona Virus সংক্ৰমণৰ ১,৪০৭ টা নতুন ঘটনা আৰু দুজন ৰোগীৰ মৃত্যু হোৱাৰ খবৰ পোৱা গৈছে। সংক্ৰমণৰ হাৰ আছিল ৪.৭২ শতাংশ।

  • Share this:
ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানীত শনিবাৰে Corona Virus সংক্ৰমণৰ ১,৪০৭ টা নতুন ঘটনা আৰু দুজন ৰোগীৰ মৃত্যু হোৱাৰ খবৰ পোৱা গৈছে। সংক্ৰমণৰ হাৰ আছিল ৪.৭২ শতাংশ। স্বাস্থ্য বিভাগে প্ৰকাশ কৰা তথ্যৰ পৰা এই তথ্য প্ৰকাশ পাইছে। তথ্য অনুসৰি, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত দিল্লীত মুঠ ২৯,৮২১ জন লোকৰ নমুনা পৰীক্ষা কৰা হৈছিল। দিল্লীত শুক্ৰবাৰে সংক্ৰমণৰ ১,৬৫৬ টা ঘটনা প্ৰতিবেদিত হৈছিল, যি ৪ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পিছত সৰ্বাধিক। তাৰ পিছত, শনিবাৰে আক্ৰান্তৰ সংখ্যা হ্ৰাস পাইছে।

তথ্য অনুসৰি, ৰাজধানী দিল্লীত শনিবাৰে শুক্ৰবাৰৰ তুলনাত কোভিড-19 ৰ ক্ষেত্ৰত এক ডাঙৰ হ্ৰাস দেখা গৈছে। কিন্তু আশংকাজনক কথাটো হ'ল যে দুজন লোকৰ মৃত্যু হৈছে। একে সময়তে, ১,৫৪৬ জন সংক্ৰমিত লোক আৰোগ্য হোৱাটো এক সকাহৰ বিষয়। এতিয়া দিল্লীত সক্ৰিয় ঘটনাৰ সংখ্যা ৬ হাজাৰৰ তললৈ হ্ৰাস পাইছে। একে সময়তে, পজিটিভিটী হাৰো হ্ৰাস পাইছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: