உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • new-delhi
    • »
    • Covid-19: মাস্ক নিপিন্ধা লোকৰ বিৰুদ্ধে কঠোৰ আৰক্ষী-প্ৰশাসন ! এদিনতে কাটিলে ৪ হাজাৰৰো অধিক চালান ...

    Covid-19: মাস্ক নিপিন্ধা লোকৰ বিৰুদ্ধে কঠোৰ আৰক্ষী-প্ৰশাসন ! এদিনতে কাটিলে ৪ হাজাৰৰো অধিক চালান ...

    দিল্লীত ক্ৰমান্বয়ে বাঢ়ি অহা কৰোনা সংক্ৰমণ (Corona virus) প্ৰতিহত কৰিবলৈ মঙলবাৰৰ পৰা গ্ৰেডেড ৰেচপন্স একচন প্লেন (GRAP) কাৰ্যকৰী কৰা হৈছে। GRAPৰ পদক্ষেপ-১ ৰূপায়ণৰ পিছত, পুলিচ আৰু প্ৰশাসনেও অনুশীলন তীব্ৰতৰ কৰি তুলিছে।

    দিল্লীত ক্ৰমান্বয়ে বাঢ়ি অহা কৰোনা সংক্ৰমণ (Corona virus) প্ৰতিহত কৰিবলৈ মঙলবাৰৰ পৰা গ্ৰেডেড ৰেচপন্স একচন প্লেন (GRAP) কাৰ্যকৰী কৰা হৈছে। GRAPৰ পদক্ষেপ-১ ৰূপায়ণৰ পিছত, পুলিচ আৰু প্ৰশাসনেও অনুশীলন তীব্ৰতৰ কৰি তুলিছে।

    দিল্লীত ক্ৰমান্বয়ে বাঢ়ি অহা কৰোনা সংক্ৰমণ (Corona virus) প্ৰতিহত কৰিবলৈ মঙলবাৰৰ পৰা গ্ৰেডেড ৰেচপন্স একচন প্লেন (GRAP) কাৰ্যকৰী কৰা হৈছে। GRAPৰ পদক্ষেপ-১ ৰূপায়ণৰ পিছত, পুলিচ আৰু প্ৰশাসনেও অনুশীলন তীব্ৰতৰ কৰি তুলিছে।

    • Share this:
    দিল্লীত ক্ৰমান্বয়ে বাঢ়ি অহা কৰোনা সংক্ৰমণ (Corona virus) প্ৰতিহত কৰিবলৈ মঙলবাৰৰ পৰা গ্ৰেডেড ৰেচপন্স একচন প্লেন (GRAP) কাৰ্যকৰী কৰা হৈছে। GRAPৰ পদক্ষেপ-১ ৰূপায়ণৰ পিছত, পুলিচ আৰু প্ৰশাসনেও অনুশীলন তীব্ৰতৰ কৰি তুলিছে।

    দিল্লী আৰক্ষী (Delhi Police)ৰ লগতে জিলা প্ৰশাসনেও Covid-19ৰ নিয়ম উলংঘা কৰা সকলৰ বিৰুদ্ধে ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰি আছে। ৰাজহুৱা স্থানত মাস্ক পৰিধান নকৰা, সামাজিক ডিষ্টেন্সিং অনুসৰণ নকৰা আৰু ৰাজহুৱা স্থানত পিক পেলোৱাৰ ক্ষেত্ৰত এদিনত ৪,১২২ খন চালান কাটিছে।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese

    দিল্লী চৰকাৰৰ পৰা প্ৰাপ্ত তথ্যৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি, ২৭ ডিচেম্বৰত এদিনত ৪,১২২ জন লোকৰ চালান কটা হৈছে। যমুনা পাৰৰ তিনিখন জিলাত সৰ্বাধিক সংখ্যক চালান কটা হৈছে। উত্তৰ-পূৰ্বাঞ্চল, পূব আৰু শ্বাহদাৰা জিলাত আহি মুঠ ১,১৭৭ খন চালান কটা হৈছে। আনহাতে, পূব জিলাত ৬৩৯ খন চালান কটা হৈছে, যি তিনিখন জিলাৰ ভিতৰত সৰ্বাধিক।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: