உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • new-delhi
    • »
    • কংগ্ৰেছত আন এক মোক্ষম আঘাত ! কংগ্ৰেছ নেতা কীৰ্তি আজাদে আজি দিল্লীত TMC ত যোগদান কৰিব...

    কংগ্ৰেছত আন এক মোক্ষম আঘাত ! কংগ্ৰেছ নেতা কীৰ্তি আজাদে আজি দিল্লীত TMC ত যোগদান কৰিব...

    কংগ্ৰেছ নেতা তথা প্ৰাক্তন সাংসদ কীৰ্তি আজাদে (kirti azad) আজি তৃণমূল কংগ্ৰেছত (Trinamool Congress) যোগদান কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। পশ্চিম বংগ (West Bengal)ৰ মুখ্যমন্ত্ৰী মমতা বেনাৰ্জী (Mamata Banerjee) তিনিদিনীয়া দিল্লী ভ্ৰমণলৈ আহিছে।

    কংগ্ৰেছ নেতা তথা প্ৰাক্তন সাংসদ কীৰ্তি আজাদে (kirti azad) আজি তৃণমূল কংগ্ৰেছত (Trinamool Congress) যোগদান কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। পশ্চিম বংগ (West Bengal)ৰ মুখ্যমন্ত্ৰী মমতা বেনাৰ্জী (Mamata Banerjee) তিনিদিনীয়া দিল্লী ভ্ৰমণলৈ আহিছে।

    কংগ্ৰেছ নেতা তথা প্ৰাক্তন সাংসদ কীৰ্তি আজাদে (kirti azad) আজি তৃণমূল কংগ্ৰেছত (Trinamool Congress) যোগদান কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। পশ্চিম বংগ (West Bengal)ৰ মুখ্যমন্ত্ৰী মমতা বেনাৰ্জী (Mamata Banerjee) তিনিদিনীয়া দিল্লী ভ্ৰমণলৈ আহিছে।

    • Share this:
    কংগ্ৰেছ নেতা তথা প্ৰাক্তন সাংসদ কীৰ্তি আজাদে (kirti azad) আজি তৃণমূল কংগ্ৰেছত (Trinamool Congress) যোগদান কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। সুত্ৰ অনুসৰি, কীৰ্তি আজাদে আজি দিল্লীত তৃণমূল কংগ্ৰেছত যোগদান কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।

    News in Assamese

    পশ্চিম বংগ (West Bengal)ৰ মুখ্যমন্ত্ৰী মমতা বেনাৰ্জী (Mamata Banerjee) তিনিদিনীয়া দিল্লী ভ্ৰমণলৈ আহিছে। এইটো বিশ্বাস কৰা হৈছে যে মমতা বেনাৰ্জীয়ে তেওঁৰ ভ্ৰমণৰ সময়ত কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ছোনিয়া গান্ধীক লগ কৰিব পাৰে। আনকি এই বৈঠকৰ আগতে, টিএমচিয়ে কংগ্ৰেছক এক ডাঙৰ আঘাত দিছে।

    India News in Assamese

    গোৱাৰ কেইবাজনো নেতাই টিএমচিত যোগদান কৰাৰ আগতেই কংগ্ৰেছ আৰু তৃণমূল কংগ্ৰেছৰ মাজৰ সম্পৰ্ক তিক্ত হৈ পৰিছে। কীৰ্তি আজাদ টিএমচিলৈ অহাৰ পিছত দুয়োটা দলৰ মাজৰ দূৰত্ব আৰু বাঢ়িব পাৰে।

    Latest News in Assamese

    Published by:Kokil Sarma
    First published: