সাৱধান! ৰে’লৱেৰ নিয়ম নামানিলে লৈ যাব ‘যমৰাজে’, চাওক VIDEO

এই ছবিসমূহ মুম্বাইৰ। য’ত এজন যমৰাজে ৰে’লৱেৰ ট্ৰেক পাৰ হোৱা মানুহক উঠাই লৈ গৈ আছে। ৰে’লৱে জনোৱা মতে যদিহে মানুহে নিয়ম পালন নকৰে তেনেহ’লে যমে তেওঁক উঠাই লৈ যাব।

News18-Assam
Updated:November 8, 2019, 10:23 AM IST
সাৱধান! ৰে’লৱেৰ নিয়ম নামানিলে লৈ যাব ‘যমৰাজে’, চাওক VIDEO
এই ছবিসমূহ মুম্বাইৰ। য’ত এজন যমৰাজে ৰে’লৱেৰ ট্ৰেক পাৰ হোৱা মানুহক উঠাই লৈ গৈ আছে। ৰে’লৱে জনোৱা মতে যদিহে মানুহে নিয়ম পালন নকৰে তেনেহ’লে যমে তেওঁক উঠাই লৈ যাব।
News18-Assam
Updated: November 8, 2019, 10:23 AM IST
ভাৰতীয় ৰে’লৱেই খোজকাঢ়ি ট্ৰেক পাৰ হোৱাসকলক এটা শিক্ষা দিবলৈ এক আকৰ্ষণীয় পদক্ষেপ হাতত লৈছে। ৰে’লৱেৰ সকলো সকীয়নি নস্যাৎ কৰি একাংশ মানুহে ৰে’লৱে ট্ৰেকত খোজ কাঢ়ি এটা প্লেটফৰ্মৰ পৰা আন এটা প্লেটফৰ্মলৈ বিপজ্জনকভাৱে পাৰ হৈ আহিছে আৰু এই ক্ষেত্ৰত অসাৱধান ৰাইজক সজাগ কৰিবলৈ পশ্চিম ৰে’লৱে আৰপিএফৰ সৈতে মিলি ‘যমৰাজ’ক মাতি পঠিয়াইছে! এই ‘যমৰাজে’ ট্ৰেকত খোজ কঢ়া লোকসকলক কান্ধত তুলি নিজৰ লগত লৈ গৈছে। 

ৰে’লৱে নিজৰ অফিচিয়েল টুইটাৰ হেণ্ডেলত ইয়াৰ কিছু ফটো আৰু ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছে। দৰাচলতে ইয়াৰ জৰিয়তে ৰে’লৱে বিপজ্জনকভাৱে ৰে’লৱে ট্ৰেক পাৰ নহ’বলৈ ৰাইজক সকীয়নি প্ৰদান কৰিছে।

আৰু চাওক পৰৱৰ্তী বাতৰি