• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Special Offer: মাত্ৰ ১,০৯৯ টকাতে কৰিব পাৰিব বিমান ভ্ৰমণ ! সোনকাল কৰক আৰু জানি লওক সকলো অফাৰ ...

Special Offer: মাত্ৰ ১,০৯৯ টকাতে কৰিব পাৰিব বিমান ভ্ৰমণ ! সোনকাল কৰক আৰু জানি লওক সকলো অফাৰ ...

যদি আপুনি আগন্তুক দিনত ভ্ৰমণ কৰিব বিচাৰে,  তেন্তে আপোনাৰ ওচৰত আছে সস্তীয়া ভ্ৰমণৰ এক উত্তম সুযোগ।

যদি আপুনি আগন্তুক দিনত ভ্ৰমণ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে আপোনাৰ ওচৰত আছে সস্তীয়া ভ্ৰমণৰ এক উত্তম সুযোগ।

যদি আপুনি আগন্তুক দিনত ভ্ৰমণ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে আপোনাৰ ওচৰত আছে সস্তীয়া ভ্ৰমণৰ এক উত্তম সুযোগ।

  • Share this:
যদি আপুনি আগন্তুক দিনত ভ্ৰমণ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে আপোনাৰ ওচৰত আছে সস্তীয়া ভ্ৰমণৰ এক উত্তম সুযোগ। দৰাচলতে, ঘৰুৱা এয়াৰলাইন ভিস্তাৰাই লৈ আহিছে বাৰিষা বিক্ৰী (VISTARA Monsoon Sale 2021) । এই বিশেষ অফাৰ মাত্ৰ ৪৮ ঘণ্টাৰ বাবেহে ৰখা হৈছে । এয়াৰলাইন কোম্পানী ভিস্তাৰাই জনায় যে বিক্ৰী ভাড়া তিনিওটা শ্ৰেণীৰ ভ্ৰমণৰ বাবে উপলব্ধ । য'ত অৰ্থনীতি শ্ৰেণীৰ মূল্য ১,০৯৯ টকা, প্ৰিমিয়াম অৰ্থনীতিৰ শ্ৰেণীৰ মূল্য ২,০৯৯ টকা আৰু ব্যৱসায়িক শ্ৰেণীৰ মূল্য ৫,৯৯৯ টকা ৰখা হৈছে ।

আজি এই বিক্ৰীৰ অন্তিম দিন -
এয়াৰলাইন ভিস্তাৰাই বৃহস্পতিবাৰে জনায় যে বাৰিষা বিক্ৰীৰ সময়ত ক্ৰয় কৰা টিকটেৰে ১ আগষ্টৰ পৰা ১২ অক্টোবৰৰ ভিতৰত ভ্ৰমণ কৰিব পাৰিব । কোম্পানীটোৱে জনায় যে যিহেতু বাৰিষাৰ বতৰ আৰম্ভ হৈছে আৰু ই দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত বন্ধ উদযাপনৰ সময় আহিছে। তেনেস্থলত আমি আমাৰ ঘৰুৱা নেটৱৰ্কত ৪৮ ঘণ্টাৰ বাৰিষা বিক্ৰী ঘোষণা কৰি সুখী। কোম্পানীৰ বিবৃতি অনুসৰি, ভিস্তাৰাৰ বাৰিষা বিক্ৰীত সকলো শ্ৰেণীৰ বাবে বিমানৰ বুকিং আৰম্ভ হৈছে আৰু বিক্ৰী ২৫ জুন অৰ্থাত্ আজি দুপৰীয়া ১২ বজাত সমাপ্ত হ'ব।

১,০৯৯ টকাৰ পৰা আৰম্ভ বিমান ভ্ৰমণ -
এই অফাৰটোত, এয়াৰলাইনটোৱে আপোনাক মাত্ৰ ১,০৯৯ টকাতে একমুখী বিমান ভ্ৰমণ কৰাৰ সুযোগ দিছে। ১,০৯৯ টকাত আপুনি দিল্লীৰ পৰা চণ্ডিগড়লৈ বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। বাংগালুৰুৰ পৰা হায়দৰাবাদলৈ প্ৰাৰম্ভিক ভাড়া ১,৪৯৯ টকা। মুম্বাইৰ পৰা গোৱালৈ আপুনি ১,৬৯৯ টকাৰ প্ৰাৰম্ভিক ভাড়াৰে যাব পাৰিব । গুৰুত্বপূৰ্ণ কথাটো হ'ল যে এই ভাড়াবোৰত সকলো ধৰণৰ কৰ আৰু মাচুল অন্তৰ্ভুক্ত থাকে।

যদি আপুনি নিৰ্ধাৰিত তাৰিখৰ ভিতৰত চেন্নাইৰ পৰা বাংগালুৰুলৈ বিমান বুক কৰে, আপুনি প্ৰাৰম্ভিক ভাড়া ১,৫৪৯ টকা পৰিশোধ কৰিব লাগিব। আপুনি অধিক ভাড়াৰ তথ্য আৰু বিমান বুকিঙৰ বাবে এয়াৰলাইনৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইট www.airvistara.comত চাব পাৰে।

ভিস্তাৰা মৌচুমী বিক্ৰীৰ সৈতে জড়িত মুখ্য বিষয়সমূহ:
>> এই বিক্ৰীৰ অধীনত টিকটবোৰ ২৪জুনৰ ১বজাৰ পৰা ২৫ জুনৰ দুপৰীয়া ১২ বজালৈ সুলভ মূল্যত বুক কৰিব পাৰিব ।
>> ভিস্তাৰা মৌচুমী বিক্ৰীৰ অধীনত ১আগষ্টৰ পৰা ১২ অক্টোবৰলৈ ভ্ৰমণৰ বাবে টিকট বুক কৰিব পাৰি।
>> অৰ্থনীতি শ্ৰেণীৰ বাবে টিকটৰ মূল্য হৈছে ১,০৯৯ টকা, প্ৰিমিয়াম অৰ্থনীতি বাবে ২,০৯৯ টকাআৰু ব্যৱসায়িক শ্ৰেণীৰ বাবে ৫,৯৯৯ টকাৰ পৰা আৰম্ভ হৈছে।
>> এই অফাৰৰ অধীনত আসনৰ উপলব্ধতা 'প্ৰথমে আহক-প্ৰথমে লাভ কৰক' আধাৰত উপলব্ধ হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published: