உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • পাঁচগৰাকীৰ বায়েকৰ একমাত্ৰ ভায়েক! ভিডিও কল কৰি বায়েকৰ সৈতে কৰা অদ্ভুত ধেমালীয়ে মাতি আনিলে কাল! সাৱটিলে কৰুণ মৃত্যু

    পাঁচগৰাকীৰ বায়েকৰ একমাত্ৰ ভায়েক! ভিডিও কল কৰি বায়েকৰ সৈতে কৰা অদ্ভুত ধেমালীয়ে মাতি আনিলে কাল! সাৱটিলে কৰুণ মৃত্যু

    ভিডিঅ' কল কৰি বায়েকক জনাই যে, তেওঁ আত্মহত্যা কৰিবলৈ গৈ আছে। কথা শুনি স্বাভাৱিক ভাবেই আচৰিত হৈ পৰে বায়েক।

    ভিডিঅ' কল কৰি বায়েকক জনাই যে, তেওঁ আত্মহত্যা কৰিবলৈ গৈ আছে। কথা শুনি স্বাভাৱিক ভাবেই আচৰিত হৈ পৰে বায়েক।

    ভিডিঅ' কল কৰি বায়েকক জনাই যে, তেওঁ আত্মহত্যা কৰিবলৈ গৈ আছে। কথা শুনি স্বাভাৱিক ভাবেই আচৰিত হৈ পৰে বায়েক।

    • Share this:
    ঘৰখনৰ একমাত্ৰ পুত্ৰ তথা পাঁচগৰাকী ভগ্নীৰ অতি মৰমৰ ভায়েকে প্ৰাণ হেৰুৱাইছিল কেৱল ধেমালী কৰিবলৈগৈ। যুৱকজনে মৃত্যুৰ দিনা নিশা ১১ বজাত এগৰাকী বায়েকলৈ ভিডিঅ' কল কৰিছিল। ভিডিঅ' কল কৰি বায়েকক জনাই যে, তেওঁ আত্মহত্যা কৰিবলৈ গৈ আছে। কথা শুনি স্বাভাৱিক ভাবেই আচৰিত হৈ পৰে বায়েক। লগতে এনে কথা ভৱিষ্যতে নক'বলৈ ধমক দিয়ে।

    বায়েকক ধেমালীৰ চলেৰে আত্মহত্যা কেনেকৈ কৰে দেখুৱাই দিবলৈও জোৰ দিছিল যুৱকজনে। বায়েকে বাৰে বাৰে ধমক দিয়াৰ পিছতো কথা শুনা নাছিল যুৱকজনে। পিছত ধেমালীৰ চলেৰে ফেনত ৰঁচি বান্ধি ওলমি ভয় দেখুৱাই বায়েকক। কিন্তু সেই সময়তে হঠাত উঠি থকা চকীখন পিচল খাই যায়। ভিডিও কলৰ মাজত এনে দিখি হতবাক হৈ পৰে বায়েক। লগে লগে চুবুৰীয়াক ফোন কৰে। চিঞৰ শুনি দৌৰি আহিল ওচৰ-চুবুৰীয়া। একাংশ লোক দেৱাল পাৰ হৈ যুৱকজনক উদ্ধাৰ কৰিবলৈ ঘৰত প্ৰৱেশ কৰিছিল যদিও তেতিয়ালৈ দুৰ্ভাগ্যজনক ভাবে মৃত্যুক সাৱটি লয় যুৱকজনে।

    ছত্তীশগড়ৰ যশপুৰ জিলাত সংঘটিত হৈছে এই অবিশ্বাস্য ঘটনা। জিলাখনৰ পাথালগাওঁ আৰক্ষী থানা অঞ্চলৰ অন্তৰ্গত বিলাটাঙ্গাৰ ১১ নং ৱাৰ্ডৰ বাসিন্দা ৰিজৱান খান চিপ লাগি মৃত্যু হয়। যোৱা সপ্তাহৰ বৃহস্পতিবাৰে মাজনিশা এই শোকাৱহ ঘটনাটো সংঘটিত হৈছিল।

    ঘটনাটোৰ বিষয়ে তথ্য পোৱাৰ পিছত পাথালগাওঁ আৰক্ষী থানাৰ আৰক্ষী ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈছিল আৰু তদন্ত আৰম্ভ কৰিছিল। আৰক্ষীয়ে কৈছিল যে, ৰিজৱানে বুধবাৰে নিশা প্ৰায় ৯ বজাত তেওঁৰ দেউতাক আৰু পৰিয়ালৰ আন সদস্যসকলক বাছ ষ্টপত থৈ ৰায়পুৰলৈ ৰাওনা হৈছিল।

    আৰক্ষীৰ অনুসন্ধান অনুসৰি, ৰিজৱানে ঘৰলৈ উভতি অহাৰ পিছত নিশা প্ৰায় ১১ বজাত তেওঁৰ এগৰাকী বায়েকলৈ ভিডিঅ' কল কৰিছিল আৰু তেওঁৰ ডিঙি কাটি আত্মহত্যাৰ বিষয়ে কৈছিল। ইয়াৰ পিছত, আত্মহত্যাৰ উপহাস কৰোঁতে, হঠাতে তেওঁৰ ভৰিৰ তলৰ চকীখন তললৈ বাগৰি পৰিল। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে তেওঁলোকৰ পুত্ৰৰ মৃত্যুৰ খবৰ ইয়াত পোৱাৰ পিছত আধা ৰাস্তাৰ পৰাই যশপুৰলৈ উভতি আহে। বৃহস্পতিবাৰে আৰক্ষীয়ে মৃতদেহটো উদ্ধাৰ কৰি আৰু মৰণোত্তৰ পৰীক্ষা কৰাৰ পিছত অন্ত্যেষ্টিক্ৰিয়াৰ বাবে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক গতাই দিছিল।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: