உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Narendra Modi : বাৰাণসীৰ গলিত কনভয় ৰখাই বয়োজ্যেষ্ঠৰ পৰা প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীয়ে পিন্ধিলে পাগুৰি, চাওক Video

    Narendra Modi : বাৰাণসীৰ গলিত কনভয় ৰখাই বয়োজ্যেষ্ঠৰ পৰা প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীয়ে পিন্ধিলে পাগুৰি, চাওক Video

    প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীৰ এই কাশী যাত্ৰাৰ এক ভিডিঅ’ প্ৰকাশ পাইছে। ভিডিঅ’টোত মোদীৰ কনভয় কাশীৰ এটা গলিৰে যোৱা দেখা গৈছে। পথত ছটিয়াই দিয়া হৈছে ফুল।

    প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীৰ এই কাশী যাত্ৰাৰ এক ভিডিঅ’ প্ৰকাশ পাইছে। ভিডিঅ’টোত মোদীৰ কনভয় কাশীৰ এটা গলিৰে যোৱা দেখা গৈছে। পথত ছটিয়াই দিয়া হৈছে ফুল।

    প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীৰ এই কাশী যাত্ৰাৰ এক ভিডিঅ’ প্ৰকাশ পাইছে। ভিডিঅ’টোত মোদীৰ কনভয় কাশীৰ এটা গলিৰে যোৱা দেখা গৈছে। পথত ছটিয়াই দিয়া হৈছে ফুল।

    • Share this:
    প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে (Narendra Modi) আজি অৰ্থাৎ সোমবাৰে নিজৰ সংসদীয় সমষ্টি বাৰাণসীলৈ গৈছে। কাশী বিশ্বনাথ কৰিড’ৰৰ (Kashi Vishwanath Corridor) মুকলি কৰিব মোদীয়ে। প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীয়ে সোমবাৰে কাশীৰ কোতৱাল কাল ভৈৰৱো দৰ্শন কৰে। লগতে মোদীয়ে কৰিলে গংগাস্নান। এই উপলক্ষে মোদীক চাবলৈ বহুসংখ্যক লোকে ভিৰ কৰে।

    প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীৰ এই কাশী যাত্ৰাৰ এক ভিডিঅ’ প্ৰকাশ পাইছে। ভিডিঅ’টোত মোদীৰ কনভয় কাশীৰ এটা গলিৰে যোৱা দেখা গৈছে। পথত ছটিয়াই দিয়া হৈছে ফুল। মানুহে ‘মোদী মোদী’ ধ্বনি দিছে। চাৰিওফালে গুঞ্জৰিত হৈছে ‘হৰ হৰ মহাদেৱ’ ধ্বনি। ঘৰৰ পৰা ফুল ছটিওৱা হৈছে। ইয়াৰ মাজতে পথৰ কাষত বহুসংখ্যক লোকে মোদীক স্বাগতম জনাবলৈ ৰৈ থকা দেখা গৈছে।

    ভিডিঅ’ত দেখা গৈছে যে প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীৰ কনভয় আগবঢ়াৰ সময়ত এজন বয়োজ্যেষ্ঠ ব্যক্তিক পথৰ কাষত ৰৈ থকা দেখা গৈছে। হাতত কেছৰিয়া পাগুৰি লৈ আছে লোকজনে। তেওঁ নিজৰ হাতেৰে প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীক এই পাগুৰি পিন্ধাব বিচাৰিছিল। কিন্তু নিৰাপত্তাজনিত কাৰণত নিৰাপত্তাৰক্ষীয়ে তেওঁক বাধা প্ৰদান কৰে।





    সেই সময়তে প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীৰ দৃষ্টি লোকজনৰ ওপৰত পৰিল। মোদীয়ে কনভয় ৰখাবলৈ কোৱাত সেই লোকজনে আগুৱাই আহি মোদীক নিজৰ হাতেৰে পাগুৰি পিন্ধালে। প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীয়ে হাতযোৰ কৰি তেওঁক ধন্যবাদ জনায়।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: