ঘৰৰ অমতত প্ৰেম কৰাই হ’ল কাল! প্ৰেমিক-প্ৰেমিকাক জীৱন্তে জ্বলাই দিলে প্ৰেমিকাৰ পৰিয়ালে

News18 Assam | News18-Assam
Updated:August 6, 2020, 5:59 PM IST
ঘৰৰ অমতত প্ৰেম কৰাই হ’ল কাল! প্ৰেমিক-প্ৰেমিকাক জীৱন্তে জ্বলাই দিলে প্ৰেমিকাৰ পৰিয়ালে
অভিযোগ অনুসৰি, প্ৰেমিকক ঘৰলৈ মাতি প্ৰেমিকাৰ সৈতে জীৱন্তে জ্বলাই দিলে প্ৰমিকাৰ পৰিয়ালে।

অভিযোগ অনুসৰি, প্ৰেমিকক ঘৰলৈ মাতি প্ৰেমিকাৰ সৈতে জীৱন্তে জ্বলাই দিলে প্ৰমিকাৰ পৰিয়ালে।

  • Share this:
পৰিয়ালৰ ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে প্ৰেম কৰাই যেন কাল হ’ল এহাল প্ৰমিক-প্ৰেমিকাৰ। অভিযোগ অনুসৰি, প্ৰেমিকক ঘৰলৈ মাতি প্ৰেমিকাৰ সৈতে জীৱন্তে জ্বলাই দিলে প্ৰমিকাৰ পৰিয়ালে। অনাৰ কলিঙৰ দৰে এই জঘন্য ঘটনাটো সংঘটিত হৈছে উত্তৰ প্ৰদেশৰ বান্দাৰ মটোংধ থানাৰ অন্তৰ্গত কৰছা গাঁৱত।

বুধবাৰে আবেলি সংঘটিত হয় এই ঘটনা। ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ পিছতে দুয়োকে স্থানীয় চিকিত্‍সালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হয়। ইতিমধ্যে ২৩ বছৰীয়া ভোলা নামৰ প্ৰেমিক জনে মৃত্যুক সাৱটি লৈছে। ইফালে দেহৰ ৮০ শতাংশ জ্বলি যোৱা প্ৰেমিকা প্ৰিয়ংকাক সংকটজনক অৱস্থাত কানপুৰৰ হাস্পতাললৈ ৰেফাৰ কৰা হৈছে।



ঘটনাৰ সন্দৰ্ভত আৰক্ষীয়ে প্ৰিয়ংকাৰ পৰিয়ালৰ ৯ গৰাকী সদস্যৰ বিৰুদ্ধে ৰুজু কৰিছে গোচৰ। আৰক্ষীয়ে যুৱতীগৰাকীৰ পিতৃ-মাতৃ আৰু ভাতৃকে ধৰি চাৰিজন লোকক ইতিমধ্যে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে।

ইফালে বৃহস্পতিবাৰে ভোলাৰ মৰনোত্তৰ পৰীক্ষা কৰোৱা হয়। মৃত যুৱকগৰাকীৰ পিতৃয়ে যুৱতীগৰাকীৰ পৰিয়ালৰ বিৰুদ্ধে উত্থাপন কৰিছে গুৰুতৰ অভিযোগ। ভোলাৰ পিতৃৰ মতে, প্ৰিয়ংকাৰ পৰিয়ালে ষড়যন্ত্ৰমূলক ভাবে মাতি নি তেওঁৰ পুত্ৰক হত্যা কৰে।
Published by: Himangshu Bhuyan
First published: August 6, 2020, 5:59 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি