உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Coronaৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণী, নিজেই টুইট কৰি দিছে এই তথ্য ! আজি দিল্লীত আছিল মন্ত্ৰীগৰাকীৰ ৰোড শ্ব' ...

    Coronaৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণী, নিজেই টুইট কৰি দিছে এই তথ্য ! আজি দিল্লীত আছিল মন্ত্ৰীগৰাকীৰ ৰোড শ্ব' ...

    কেন্দ্ৰীয় মহিলা আৰু শিশু বিকাশ মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীক আকৌ এবাৰ ক'ৰোনাৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত অৱস্থাত পোৱা গৈছে। কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰীজনে নিজেই Covid Positive হোৱাৰ বিষয়ে টুইট কৰে আৰু কৈছে যে তেওঁৰ কোভিড প্ৰতিবেদন ইতিবাচক হৈছে।

    কেন্দ্ৰীয় মহিলা আৰু শিশু বিকাশ মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীক আকৌ এবাৰ ক'ৰোনাৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত অৱস্থাত পোৱা গৈছে। কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰীজনে নিজেই Covid Positive হোৱাৰ বিষয়ে টুইট কৰে আৰু কৈছে যে তেওঁৰ কোভিড প্ৰতিবেদন ইতিবাচক হৈছে।

    কেন্দ্ৰীয় মহিলা আৰু শিশু বিকাশ মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীক আকৌ এবাৰ ক'ৰোনাৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত অৱস্থাত পোৱা গৈছে। কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰীজনে নিজেই Covid Positive হোৱাৰ বিষয়ে টুইট কৰে আৰু কৈছে যে তেওঁৰ কোভিড প্ৰতিবেদন ইতিবাচক হৈছে।

    • Share this:
    আকৌ এবাৰ, ক'ৰোনা ভাইৰাছে সমগ্ৰ দেশত বিয়পি পৰা দেখা গৈছে। ভাইৰাছটোৱে আকৌ এবাৰ ৰাজনৈতিক জগতৰ লোকসকলক সাধাৰণ মানুহৰ সৈতে নিজৰ দখলত লৈ গৈছে। কেন্দ্ৰীয় মহিলা আৰু শিশু বিকাশ মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীক আকৌ এবাৰ ক'ৰোনাৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত অৱস্থাত পোৱা গৈছে। কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰীজনে নিজেই Covid Positive হোৱাৰ বিষয়ে টুইট কৰে আৰু কৈছে যে তেওঁৰ কোভিড প্ৰতিবেদন ইতিবাচক হৈছে।

    তেওঁ কোভিদত সংক্ৰমিত হৈছে বুলি অৱগত কৰি স্মৃতি ইৰাণীয়ে টুইট কৰি কয়, "অনুষ্ঠানটোত উপস্থিত থাকিব নোৱাৰাৰ বাবে মই ৰাজেন্দ্ৰ নগৰৰ নাগৰিকসকলৰ ওচৰত ক্ষমা বিচাৰিব বিচাৰো, কিয়নো মোৰ কোৰোনা প্ৰতিবেদন ইতিবাচক হৈছে। "মই ৰাজেন্দ্ৰ নগৰৰ জনসাধাৰণক ৰাজেশ ভাটিয়াক তেওঁলোকৰ ভোট দিবলৈ আৰু তেওঁৰ বিজয় নিশ্চিত কৰিবলৈ অনুৰোধ জনাইছো।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: