• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • মাত্ৰ ৯ টকাতে আন্তৰ্জাতিক বিমানত ভ্ৰমণ কৰক ! Vietjetএ বিশেষ Offer আগবঢ়াইছে ...

মাত্ৰ ৯ টকাতে আন্তৰ্জাতিক বিমানত ভ্ৰমণ কৰক ! Vietjetএ বিশেষ Offer আগবঢ়াইছে ...

যদি আপুনি সস্তীয়াকৈ বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে আপোনাৰ বাবে এটা ভাল খবৰ আছে। দৰাচলতে, আন্তৰ্জাতিক এয়াৰলাইন কোম্পানী Vietjetএ এক উৎকৃষ্ট প্ৰস্তাৱ আগবঢ়াইছে। ইয়াৰ অধীনত, আপুনি মাত্ৰ ৯ টকাত বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে।

যদি আপুনি সস্তীয়াকৈ বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে আপোনাৰ বাবে এটা ভাল খবৰ আছে। দৰাচলতে, আন্তৰ্জাতিক এয়াৰলাইন কোম্পানী Vietjetএ এক উৎকৃষ্ট প্ৰস্তাৱ আগবঢ়াইছে। ইয়াৰ অধীনত, আপুনি মাত্ৰ ৯ টকাত বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে।

যদি আপুনি সস্তীয়াকৈ বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে আপোনাৰ বাবে এটা ভাল খবৰ আছে। দৰাচলতে, আন্তৰ্জাতিক এয়াৰলাইন কোম্পানী Vietjetএ এক উৎকৃষ্ট প্ৰস্তাৱ আগবঢ়াইছে। ইয়াৰ অধীনত, আপুনি মাত্ৰ ৯ টকাত বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে।

  • Share this:
যদি আপুনি সস্তীয়াকৈ বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে আপোনাৰ বাবে এটা ভাল খবৰ আছে। দৰাচলতে, আন্তৰ্জাতিক এয়াৰলাইন কোম্পানী Vietjetএ এক উৎকৃষ্ট প্ৰস্তাৱ আগবঢ়াইছে। ইয়াৰ অধীনত, আপুনি মাত্ৰ ৯ টকাত বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। এই অফাৰৰ অধীনত, আপুনি মাত্ৰ ৯ টকাত ভাৰত আৰু ভিয়েটনামৰ মাজত ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে।

৪ ৰ পৰা ২৬ আগষ্টৰ ভিতৰত বুকিং কৰিব লাগিব।
ভিয়েটজেটে ভাৰত আৰু ভিয়েটনামৰ মাজত ১৭ টা পথত পোনপটীয়া বিমান পৰিচালনা কৰাৰ কথা আছে। কোম্পানীটোৱে ৯ টকাৰ বিমান টিকটৰ প্ৰস্তাৱ লৈ আহিছে, যাৰ বুকিং ৪ আগষ্টৰ পৰা আৰম্ভ হৈছে। প্ৰস্তাৱটো ২৬ আগষ্টলৈকে চলিব। আপুনি ৪ ৰ পৰা ২৬ আগষ্টৰ ভিতৰত বুধবাৰে, বৃহস্পতিবাৰে আৰু শুক্ৰবাৰে এই অফাৰটো লাভ কৰিব পাৰে।

কোম্পানীটোৱে ৩০ হাজাৰ প্ৰচাৰমূলক টিকট আগবঢ়াইছে
Vietjetএ কৈছে যে কোম্পানীটোৱে ভাৰতৰ পৰা ভিয়েটনামলৈ যাত্ৰাৰ বাবে ৩০,০০০ প্ৰচাৰমূলক টিকট আগবঢ়াইছে। প্ৰচাৰমূলক টিকটৰ মূল্য ৯ টকাৰ পৰা আৰম্ভ হয়। অফাৰটোৰ অধীনত, টিকটবোৰ ১৫ আগষ্ট, ২০২২ ৰ পৰা ২৬ মাৰ্চ, ২০২৩ লৈ ভ্ৰমণৰ বাবে বুক কৰিব লাগিব। অফাৰ অনুসৰি, আপুনি কেৱল ২৬ আগষ্টলৈকে প্ৰচাৰমূলক টিকটৰ বাবে বুকিং কৰিব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: