• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Weight Loss Journey: স্মৃতি ইৰাণীৰ Latest Photo ! কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰীগৰাকীৰ Transformation দেখি আচৰিত হৈ পৰিল সকলো ...

Weight Loss Journey: স্মৃতি ইৰাণীৰ Latest Photo ! কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰীগৰাকীৰ Transformation দেখি আচৰিত হৈ পৰিল সকলো ...

  স্মৃতি ইৰাণীৰ এক বিশেষ ছেল্ফীত কমেন্ট চেলিব্ৰেটীসকলৰ । লগতে অনুৰাগীসকলেও ফটোখনক লৈ প্ৰশংসা কৰিলে প্ৰাক্তন অভিনেত্ৰী তথা বৰ্তমান?

স্মৃতি ইৰাণীৰ এক বিশেষ ছেল্ফীত কমেন্ট চেলিব্ৰেটীসকলৰ । লগতে অনুৰাগীসকলেও ফটোখনক লৈ প্ৰশংসা কৰিলে প্ৰাক্তন অভিনেত্ৰী তথা বৰ্তমান?

স্মৃতি ইৰাণীৰ এক বিশেষ ছেল্ফীত কমেন্ট চেলিব্ৰেটীসকলৰ । লগতে অনুৰাগীসকলেও ফটোখনক লৈ প্ৰশংসা কৰিলে প্ৰাক্তন অভিনেত্ৰী তথা বৰ্তমান?

  • Share this:
প্ৰাক্তন অভিনেত্ৰী তথা বৰ্তমানৰ কেন্দ্ৰীয় বস্ত্ৰ মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীৰ এখন বিশেষ ফটোক লৈ এতিয়া ছ'চিয়েল মিডিয়াত আৰম্ভ হৈছে চৰ্চা ।
বুধবাৰে ইনষ্টাগ্ৰামত স্মৃতিয়ে শ্বেয়াৰ কৰিছিল বিশেষ ছেল্ফীখন, য'ত তেওঁক কিছু ওজন হ্ৰাস কৰা দেখা গৈছিল ৷ ফটোখনত স্মৃতি ইৰাণীক অফ-হোৱাইট আৰু সেউজীয়া পোছাকত দেখা গৈছে, আৰু তেওঁক মুখত কোনোধৰণৰ মেকআপ নাছিল । লগতে ফটোখনৰ কেপছন লাইনত 'অলপ সময় হৈছে’ বুলি লিখি ফটোখন আপলোড কৰিছিল স্মৃতিয়ে ।

তেওঁৰ এই পোষ্টত চেলিব্ৰেটীসকলে প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰাৰ সমান্তৰালকৈ স্মৃতিৰ অনুৰাগীসকলেও ফটোখনত প্ৰশংসা কৰিছে তেওঁক । ফটোখনত কমেন্ট দি টিভি ধাৰাবাহিকৰ প্ৰযোজক একতা কাপুৰে লখিছে 'thin' । একে সময়তে, তেওঁলোকে এটা জুইৰ ইমোজিও শ্বেয়াৰ কৰিছে আৰু স্মৃতিয়ে এটা হাৰ্ট ইমোজিৰে সঁহাৰি জনাইছে একতাৰ কমেন্টক । ইপিনে অভিনেত্ৰী আশকা গোৰাদিয়াইও পোষ্টটোত এটা হাৰ্ট ইমোজি শ্বেয়াৰ কৰা দেখা যায় ।

এগৰাকী অনুৰাগীয়ে স্মৃতিৰ বিশেষ ফটোখনত লিখিছিল, 'দেখিবলৈ অতি ক্ষীণ আৰু ধুনীয়া মেম।' আন এগৰাকী অনুৰাগীয়ে লিখিছিল, 'ৱাও কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু অনুশাসন অতি অনুপ্ৰেৰণাদায়ক যেন লাগিছে।' তৃতীয় ব্যক্তিজনে কমেন্টত লিখিছিল, 'সুন্দৰ শ্বট স্মৃতি ! একেদৰে আন এগৰাকীয়ে " লকডাউন ফিটনেছ শ্ৰীমতী ইৰাণী!সুন্দৰ কাম " বুলি কৈ প্ৰশংসা কৰিছে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰীগৰাকীক ।

আনফালে আকৌ বহুতো অনুৰাগীয়ে সেই সময়ৰ কথা মনত পেলাইছিল যেতিয়া তেওঁ ধাৰাবাহিক 'কভি চাচ ভি কভি বহু থি'ত তুলসী বিৰাণীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছিল । যাৰ বাবে এগৰাকী অনুৰাগীয়ে কৈছিল, 'পুৰণি তুলসী ঘূৰি আহিছে' আনজনে লিখিছিল, 'তুলসী ঘূৰি আহিছে যিদৰে সময় সলনি হৈছে'।

লক্ষ্যণীয় যে, ২০০০-২০০৮ চনলৈ টিভিৰ জনপ্ৰিয় ধাৰাবাহিক কভি চাচ ভি কভি বহু থি'ত তুলসীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰি এক ঘৰুৱা নাম হৈ পৰিছিল স্মৃতি । ২০০০ চনত তেওঁ 'আতিশ' আৰু 'হাম হে কাল আজি অৰ কাল'ৰ দ্বাৰা টিভি ধাৰাবাহিকত আত্মপ্ৰকাশ কৰে। তেওঁ 'কবিতা', 'ৰামায়ণ', 'থৌৰী চি জামীন, থৌৰা চা আচমান', 'বিৰোধ' আৰু মেৰে আপনেত অভিনয় কৰিছিল । ২০০৮ চনত, সাক্ষী তানৱাৰৰ সৈতে স্মৃতিয়ে ডান্স ৰিয়েলিটি শ্ব' ইয়ে হে জলৱা হোষ্ট কৰিছিল। এবছৰ পিছত তেওঁ কমেডি শ্ব' Moneyben.comতো অভিনয় কৰিছিল।
First published: