ভাল ফলাফলৰ লোভ দেখুৱাই ছাত্ৰৰ সৈতে শাৰীৰিক সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিলে শিক্ষয়িত্ৰীয়ে! সৰ্বত্ৰ ধিক্কাৰ

News18 Assam | News18-Assam
Updated:January 1, 2021, 10:00 PM IST
ভাল ফলাফলৰ লোভ দেখুৱাই ছাত্ৰৰ সৈতে শাৰীৰিক সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিলে শিক্ষয়িত্ৰীয়ে! সৰ্বত্ৰ ধিক্কাৰ
শাৰীৰিক সম্পৰ্ক স্থাপন নকৰিলে পৰীক্ষাত ফেইল কৰোৱাই দিয়াৰ দেখুৱালে ভয়, সৰ্বত্ৰ চাঞ্চল্য

শাৰীৰিক সম্পৰ্ক স্থাপন নকৰিলে পৰীক্ষাত ফেইল কৰোৱাই দিয়াৰ দেখুৱালে ভয়, সৰ্বত্ৰ চাঞ্চল্য

  • Share this:
‘যদি পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ হ’ব বিচাৰা, তেন্তে মোৰ সৈতে শাৰীৰিক সম্পৰ্ক স্থাপন কৰা’- এনেদৰে নিজৰ ছাত্ৰক নিজৰ ঘৰলৈ মাতি আনে বিদ্যালয়ৰ শিক্ষয়িত্ৰীয়ে। যেতিয়াই ছাত্ৰই শিক্ষয়ত্ৰীগৰাকীৰ সৈতে শাৰীৰিক সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিবলৈ ৰাজি নহয় তেতিয়াই দেখুৱাই ফেইল কৰোৱাই দিয়াৰ ভয়। ঘটনাটো সংঘটিত হৈছে কলম্বিয়াত। খবৰ প্ৰকাশ পাইছে বহুকেইখন আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় বাতৰি কাকতত।

শিক্ষয়িত্ৰীগৰাকীয়ে কেৱল পাছ কৰাবলৈয়ে নহয়, ভাল ফলাফলৰ লোভ দেখুৱাই ছাত্ৰৰ ওপৰত চলাই যৌন শোষণ। আৰু শিক্ষয়িত্ৰীৰ সৈতে শাৰীৰিক সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিবলৈ ৰাজি নহ’লেই ফেইল কৰাই দিয়াৰ ভয় দেখুৱায়।

আনকি ছাত্ৰৰ হোৱাটছ এপলৈ অশ্লীল ফটোও প্ৰেৰণ কৰে শিক্ষয়িত্ৰীগৰাকীয়ে। শিক্ষয়িত্ৰীগৰাকীৰ এনে কাৰু-কাৰ্য এগৰাকী ছাত্ৰই পোহৰলৈ আনে। ঘটনাটো যোৱা অক্টোবৰ মাহতেই সংঘটিত হৈছিল যদিও, ছাত্ৰজনে এতিয়া সমগ্ৰ ঘটনা পোহৰলৈ আনি আৰক্ষীৰ কাষ চাপিছে বুলি জানিব পৰা গৈছে। আনহাতে শিক্ষয়িত্ৰীগৰাকীৰ এনে কৰ্ম-কাণ্ডৰ কথা জানিব পাৰি তেওঁৰ স্বামীয়ে ছেদ কৰিছে সকলো ধৰণৰ সম্পৰ্ক।
Published by: Himangshu Bhuyan
First published: January 1, 2021, 9:41 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি