• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • ৫ হাজাৰ ফুট উচ্চতাত স্পাইচজেটৰ বিমানৰ ভিতৰত ধোঁৱা, দিল্লীলৈ উভতি আহিল বিমান ! চাওক Video ...

৫ হাজাৰ ফুট উচ্চতাত স্পাইচজেটৰ বিমানৰ ভিতৰত ধোঁৱা, দিল্লীলৈ উভতি আহিল বিমান ! চাওক Video ...

দিল্লী-জবলপুৰ স্পাইচজেট বিমানৰ ভিতৰত ধোঁৱাৰ বাবে, বিমানখন দিল্লী বিমানবন্দৰলৈ উভতি আহিব লগা হৈছিল। এই ঘটনাটো আজি ৰাতিপুৱা সংঘটিত হৈছিল।

দিল্লী-জবলপুৰ স্পাইচজেট বিমানৰ ভিতৰত ধোঁৱাৰ বাবে, বিমানখন দিল্লী বিমানবন্দৰলৈ উভতি আহিব লগা হৈছিল। এই ঘটনাটো আজি ৰাতিপুৱা সংঘটিত হৈছিল।

দিল্লী-জবলপুৰ স্পাইচজেট বিমানৰ ভিতৰত ধোঁৱাৰ বাবে, বিমানখন দিল্লী বিমানবন্দৰলৈ উভতি আহিব লগা হৈছিল। এই ঘটনাটো আজি ৰাতিপুৱা সংঘটিত হৈছিল।

  • Share this:
দিল্লী-জবলপুৰ স্পাইচজেট বিমানৰ ভিতৰত ধোঁৱাৰ বাবে, বিমানখন দিল্লী বিমানবন্দৰলৈ উভতি আহিব লগা হৈছিল। এই ঘটনাটো আজি ৰাতিপুৱা সংঘটিত হৈছিল। দৰাচলতে, যেতিয়া বিমানখন ৫,০০০ ফুট উচ্চতাত উৰি আছিল, হঠাতে কেবিনটোৰ চাৰিওফালে ধোঁৱা বিয়পিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। স্পাইচজেটৰ এজন মুখপাত্ৰই কৈছিল যে সকলো যাত্ৰীক দিল্লী বিমানবন্দৰত সুৰক্ষিতভাৱে নামিছে।



সংবাদ সংস্থা এএনআইয়ে এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছিল য'ত দেখা গৈছে যে যাত্ৰীসকলে কেবিনত ধোঁৱা প্ৰৱেশ কৰাৰ লগে লগে বাতৰি কাকত আৰু এয়াৰলাইন পুস্তিকাৰে নিজকে ধোৱাৰ পৰা ৰক্ষা কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: