• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • ছোনিয়া গান্ধীয়ে মল্লিকাৰ্জুন খাৰ্গেৰ বাসগৃহলৈ গৈ তেওঁক সভাপতি নিৰ্বাচিত হোৱাৰ বাবে অভিনন্দন জনায়, কিন্তু আগতে আন কিবা পৰিকল্পনা হে আছিল ...

ছোনিয়া গান্ধীয়ে মল্লিকাৰ্জুন খাৰ্গেৰ বাসগৃহলৈ গৈ তেওঁক সভাপতি নিৰ্বাচিত হোৱাৰ বাবে অভিনন্দন জনায়, কিন্তু আগতে আন কিবা পৰিকল্পনা হে আছিল ...

কংগ্ৰেছ নেত্ৰী ছোনিয়া গান্ধীয়ে বুধবাৰে নৱনিৰ্বাচিত দলৰ সভাপতি মল্লিকাৰ্জুন খাৰ্গেৰ বাসগৃহত গৈ অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰে।

কংগ্ৰেছ নেত্ৰী ছোনিয়া গান্ধীয়ে বুধবাৰে নৱনিৰ্বাচিত দলৰ সভাপতি মল্লিকাৰ্জুন খাৰ্গেৰ বাসগৃহত গৈ অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰে।

কংগ্ৰেছ নেত্ৰী ছোনিয়া গান্ধীয়ে বুধবাৰে নৱনিৰ্বাচিত দলৰ সভাপতি মল্লিকাৰ্জুন খাৰ্গেৰ বাসগৃহত গৈ অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰে।

  • Share this:
কংগ্ৰেছ নেত্ৰী ছোনিয়া গান্ধীয়ে বুধবাৰে নৱনিৰ্বাচিত দলৰ সভাপতি মল্লিকাৰ্জুন খাৰ্গেৰ বাসগৃহত গৈ অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰে। নিৰ্বাচনৰ ফলাফল ঘোষণা হোৱাৰ পিছত, ছোনিয়া গান্ধী ১০ ৰাজাজী মাৰ্গত খাৰ্গেৰ বাসগৃহত উপস্থিত হৈছিল। তেওঁৰ জীয়ৰী আৰু কংগ্ৰেছৰ সাধাৰণ সম্পাদক প্ৰিয়ংকা গান্ধী ভাদ্ৰাও এই সময়ছোৱাত তেওঁৰ সৈতে আছিল।

অৱশ্যে, সংবাদ মাধ্যমৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ছোনিয়া গান্ধীৰ ভ্ৰমণ প্ৰথম পৰিকল্পনাত নাছিল। কংগ্ৰেছৰ সভাপতি নিৰ্বাচিত হোৱাৰ পিছত, মল্লিকাৰ্জুন খাৰ্গে ১০ জনপথলৈ যাব বিচাৰিছিল আৰু কৃতজ্ঞতা প্ৰকাশ কৰিবলৈ দলৰ অন্তৱৰ্তীকালীন সভাপতি ছোনিয়া গান্ধীক লগ কৰিব বিচাৰিছিল, এনডিটিভিয়ে প্ৰতিবেদন দিছিল। খাৰ্গেও ইয়াৰ বাবে সময় বিচাৰিছিল, কিন্তু ছোনিয়া গান্ধীয়ে অস্বীকাৰ কৰিছিল।

প্ৰতিবেদনখনত সূত্ৰসমূহৰ উদ্ধৃতিৰে কোৱা হৈছে যে ছোনিয়া গান্ধীয়ে প্ৰায় আধা ঘণ্টা ধৰি দলৰ নেতাসকলৰ সৈতে চিন্তা-চৰ্চা কৰিছিল আৰু তাৰ পিছত ১০ জনপথত খাৰ্গেৰ বাসগৃহলৈ গৈ তেওঁক অভিনন্দন জনাইছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি