• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Shocking Video : মাজ ৰাস্তাত যুৱতীয়ে জোতাৰে পিটিলে ফুড ডেলিভাৰী বয়ক, ভাইৰেল ভিডিঅ'

Shocking Video : মাজ ৰাস্তাত যুৱতীয়ে জোতাৰে পিটিলে ফুড ডেলিভাৰী বয়ক, ভাইৰেল ভিডিঅ'

  • Share this:
ছ'চিয়েল মিডিয়াত এটা ভিডিঅ' ভাইৰেল হৈ আছে, য'ত এগৰাকী মহিলাক সমুদ্ৰ তীৰৰ ৰাস্তাত এগৰাকী খাদ্য বিতৰণ কৰা এজেণ্টক প্ৰহাৰ কৰা দেখা গৈছে। ঘটনাটো মধ্য প্ৰদেশৰ জবলপুৰত সংঘটিত হৈছিল। মহিলাগৰাকীয়ে নিজৰ জোতা খুলি মাজ ৰাস্তাত খাদ্য সৰবৰাহ কৰা যুৱকগৰাকীক মৰা দেখা গৈছিল।

এই সন্দৰ্ভত মহিলাগৰাকীৰ ভাষ্য আছিল যে ফুড ডেলিভাৰী এজেণ্টৰ বাইকখনে তেওঁৰ স্কুটীত খুন্দা মাৰিছিল আৰু তেওঁ আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছিল। অৱশ্যে আঘাতপ্ৰাপ্ত অৱস্থাৰ মাজেৰে তেওঁ ডেলিভাৰী এজেণ্টজনক জোতাৰে উপৰ্যুপৰি প্ৰহাৰ কৰা দেখা গৈছিল। তাত উপস্থিত লোকসকলে মহিলাগৰাকীক ৰ'বলৈ কৈ থাকিল, কিন্তু মহিলাগৰাকীয়ে কাৰোৱে কথা নুশুনি এজেণ্টজনক মাৰি থকা দেখা গৈছিল (Woman Thrashes Food Delivery Agent with Shoes)।

ছ'চিয়েল মিডিয়াত প্ৰকাশিত পোষ্ট অনুসৰি, প্ৰত্যক্ষদৰ্শীয়ে কৈছিল যে মহিলাগৰাকীয়ে নিজেই দুচকীয়া বাহন চলাই থকা অৱস্থাত ফোনত কথা পাতি আছিল। কিছুমানে আনকি জনাইছিল যে ডেলিভাৰী এজেণ্টজন ভুল ফালৰ পৰা আহি আছিল। ডেলিভাৰী এজেণ্টজনৰ ভুল লেনত সোমাই থকাটো ভুল বুলি ধৰি লৈ কিছুমান ছ'চিয়েল মিডিয়া ব্যৱহাৰকাৰীয়ে মহিলাগৰাকীক পৰিস্থিতিটো কেনেদৰে চম্ভালিছিল তাক লৈ তীব্ৰ সমালোচনা কৰে।






এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে হিন্দীত লিখিছিল, "এইটো ল'ৰাজনৰ দোষ আছিল, কিন্তু তেওঁক যিধৰণে অপমান কৰা হৈছিল তাক ন্যায়সঙ্গত বুলিব নোৱাৰি।"

আন এজনে লিখিছিল যে মহিলাগৰাকীয়ে বেয়া আচৰণ কৰিছিল আৰু তেওঁ ডেলিভাৰী এজেণ্টৰ ওচৰত ক্ষমা বিচাৰিব লাগে।
Published by:Gautam Barman
First published: